Ekran

Skąd się wzięła taka popularność iPadów?

Mało kto wie, że tablet nie był pionierskim wynalazkiem firmy Apple. Parę bitych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft stworzył swoje maszyny. Jak wiemy, nie wygrały one na rynku nowych technologii. Kiedy Apple wypuściło do sprzedaży swojego iPada, posiadało już mocną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jeden z powodów świetnej popularności tabletu tej marki.
dron

Nowoczesny dron DJI Phantom 3 Professional oraz kamery GoPro

Firma DJI jakiś okres temu zaprezentowała najświeższy produkt - dron Phantom 3 Professional, który migiem wzbudził zainteresowanie wielu postaci. Produkt ten cechuje się wysoką jakością nagrywania filmów, posiada możliwość realizowania fotografii w rozmiarze 12 megapikseli, i także nagrywania obrazów w doskonałej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 fragmentów, jakie gwarantują wielki kąt nagrywania, kapitalną jakość obrazu oraz małą wagę kamery.
smartfon

Nowinki w branży elektronicznej godne uwagi

Producenci sprzętów elektronicznych i oprogramowania komputerowego by podołać wymaganiom współczesnego społeczeństwa kreują coraz to lepsze wynalazki. Wszystko po to, żeby ułatwić ludziom żywot. Na rynku konkurencja wzrasta, dzięki temu ceny nie są bardzo wygórowane.
Półka sprzedażowa z elektroniką

Parametry urządzeń elektronicznych

Podczas wyboru sprzętów elektronicznych wyjątkowo istotne są określone parametry. To właśnie je mamy obowiązek wziąć pod uwagę, nim zdecydujemy się ma na wskazany model komputera, laptopa lub nawet rzutnika. Niezwykle istotna jest rozdzielczość, którą charakteryzuje się ekran. Dobrze jest przyglądać się również regulacji jasności czy kontrastu, bo wówczas o wiele łatwiej dobrać odpowiednie dla siebie urządzenie. Urządzenia elektroniczne można sprawdzić także za pośrednictwem strony www producenta.
telewizor samsung

Telewizory 4k panasonic są na każdą kieszeń

Telewizory 4k sony warto przejrzeć

W większości naszych mieszkań dostrzeżemy przynajmniej jeden telewizor, a często jest ich kilka. Dlatego także musimy zaznaczyć, że dużym powodzeniem radują się obecnie telewizory 4k.
Promocja

Po co powinno się kupić etui na telefon?

Nowoczesne telefony w dużym stopniu różnią się od takich, jakich używaliśmy nawet niewiele lat temu. Powinno się ich bardzo pilnować i dbać, by nie spadły na podłogę, bo to może oznaczać ich koniec. Dobrą ochronę dla każdego telefonu może zapewniać etui.
Drink Mint Julep

Który telefon komórkowy wybrać dla nestora?

Nasi rodzice i dziadkowie są przyzwyczajeni do tego, iż aparat telefoniczny służy do rozmów na odległość. Przeważnie w domu był jeden telefon – stojący czy wiszący, w pełni analogowy albo z miniaturowym wyświetlaczem oraz ruchomą słuchawką.
komputer

Świadczenia wykonywane w serwisie - zobacz ofertę

Serwis komputerowy to miejsce, gdzie dostarcza się przyrząd w przypadku pojawienia się uszkodzenia albo awarii. Jest to także miejsce, gdzie dokonuje się różnego rodzaju usług konserwacyjnych i pielęgnacyjnych związanych z komputerami i pochodnymi maszynami. Zasadniczo aktualnie coraz mniej ludzi jest w stanie wyobrazić sobie świat bez urządzeń komputerowych.
artystyczne etui na telefon

Czemu oraz kiedy konieczne jest posiadanie etui na telefon?

Obecnie królują telefony dotykowe, które zyskały sobie na sławie dzięki wyjątkowo sporemu ekranowi. Będą one niebywale delikatne jak i słabe jakościowo, dodatkowo na uszkodzenia mechaniczne podatny jest ekran.
tablet z przenośną klawiaturą

W jaki sposób błyskawicznie znaleźć idealny dla nas tablet?

Rynek rozrywki mobilnej od kilku lat został zawładnięty przez tablety oraz smartfony. W sklepach swe urządzenia oferuje kilku największych, renomowanych producentów oraz całe grono pozostałych, których urządzenia są nieco gorszej jakości, ale za to kosztują sporo mniej. O tym czy zakupić tablet porządny ale droższy, czy jednak zdecydować się na tani, ale z gorszymi parametrami zdecydować musi sam klient, do niego będzie należeć końcowa decyzja. Gdy ktoś skłania się jednak ku pierwszej grupie, to powinien przyglądnąć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za jedne z najlepszych na rynku.
1 2