Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Fotografia
wesele

Do odważnych świat należy - czyli pomysł na udaną sesję ślubną. Parę solidnych patentów

Standardem jest, że państwo młodzi decydują się na fotografie z czasu ubioru do ślubu, z błogosławieństwa, z ceremonii i dalej już z zabawy, a do tego jeszcze wplatany jest plener. Poza tym wiadomo, że im więcej fotografii tym zabawniej, a w dodatku jeszcze oczekujemy, że fotograf będzie potrafił uchwycić każdego gościa chociaż na kilku różnorodnych fotografiach. Ale coraz częściej przytrafiają się zdjęcia nieprawdopodobne, a nawet fantastycznie odważne.
sesja zdjęciowa

na stare lata

Ślub jest niezwykle ważnym momentem dla każdej pary. Jest to chwila przede wszystkim przełomowa, określająca formalny początek życia razem. Wielu ludzi usilnie dba o to, aby uczynić ten dzień wyjątkowym. Służą temu przykładowo różnorodne uroczystości na weselu, niejednokrotnie trwające nawet dłużej niż jeden dzień. Z tego powodu tak znaczące jest, by tego rodzaju chwile we właściwy sposób uwiecznić. Dzięki temu w nadchodzących latach będzie można komfortowo i miło wspominać wszystkie uroczystości. Od wielu lat jednym z najpopularniejszych sposobów na takie zatrzymywanie wydarzeń jest robienie zdjęć. Zdjęcia te jeszcze kilkadziesiąt lat temu były zawsze drukowane, a potem gromadzone w albumach. NA dzień dzisiejszy metody te odrobinę się zmieniły, fotografie rzadziej są wywoływane. Częściej gromadzi się je w postaci cyfrowej. Wyszukując w Internecie frazę taką jak „fotografia ślubna w Szczecinie” (pod tym adresem możesz znaleźć dobrego fotografa na swoje wesele) można otrzymać informacje na temat obecnych ofert, jak również mody w tym zakresie.
Ciepłomierz

Fotograf weselny - treściwie o tym, jak znaleźć stosowną osobę

Dzień ślubu jest jednym z ważniejszych i nadzwyczajnych dni w życiu zakochanych. Marzeniem jest, by każdy moment był bardzo dobry i przepełniony radością. Niezbędnym tego elementem jest bezsprzecznie miłość i właściwe podejście, którego nie może braknąć na żadnym etapie planowania wesela.
fotografia

Fotografia dziecięca - fascynujące pomysły na oryginalne sesje zdjęciowe

Obecnie fotografia dziecięca cieszy się niezmiernie sporą popularnością, bowiem jest to wspaniały pomysł na doskonałą pamiątkę zarówno dla rodziców jak także dla dziecka. Dziś sporo biegłych fotografów oferujących rozliczne usługi fotograficzne zajmuje się między innymi fotografią dziecięcą. Takie zdjęcia na pewno przepięknie będą prezentować się w każdym rodzinnym albumie, tym bardziej, iż pomysłów na rozmaite sesje dziecięce jest faktycznie masa.
wesele

Ślub to zawsze bardzo ważna uroczystość dla wszystkich

Ślub to bardzo istotna uroczystość dla chyba każdej pary narzeczonych. Poprzedza go wiele miesięcy przygotowania, wiele ważnych decyzji do podjęcia i spraw do wyjaśnienia. Przygotowania do ślubu trzeba zacząć kilkanaście miesięcy przed terminem, gdyż już wtedy musi się pomyśleć o wynajęciu odpowiedniej sali. Równocześnie, kiedy znać się już będzie datę, warto pomyśleć o weselnej muzyce. Większość par woli się zdecydować na zamówienie zespołu weselnego, lecz coraz częściej można spotkać na takich przyjęciach dj-ów puszczających najnowsze muzyczne przeboje.
Aparat foto

Najlepszy obiektyw dla niejednego miłośnika fotografii

Szukanie sprzętu do fotografowania nie jest łatwe. Osoby są w stanie przez tygodnie szukać idealnego aparatu fotograficznego. Wielu ludzi poszukuje też perfekcyjnych obiektywów. Osoby, które nie do końca są w stanie we wszystkim połapać wybierają obiektywy, które są polecane przez inne osoby znające się na fotografii.
Fotografia ślubna

Fotografia w najważniejszym dniu każdej pary

Niejedna dziewczynka marzyła o tym, żeby w przyszłości móc ubrać białą sukienkę. Po czasie wszystko się zmienia, perspektywa jest zupełnie inna. Ale w chwili, kiedy dwoje dojrzałych ludzi postanawia wziąć ślub, to oboje chcą, by ten dzień był rzeczywiście niesamowity.
zdjęcie z wesela

Fotografia to magiczny rytuał łączony ze ślubem.

Fotografia to niezwykły obrzęd, który zapewnia długowieczność naszych przeżyć. Fotograf natomiast to magik potrafiący uwiecznić niecodzienne chwile w sposób wyjątkowy. Obecnie natomiast, kiedy aparaty fotograficzne są wszędzie dostępne, w smartfonach, telefonach, tabletach, kiedy najprostszy sprzęt można sobie sprawić już za niewielkie pieniądze, wiele osób nie korzysta z usług profesjonalisty. Czy to dobry krok?
Fotograf w pracy

Czy warto zostać fotografem

Niskie ceny aparatów fotograficznych oraz możliwość cyfrowego zapisu spowodowały, że fotografia stała się dostępna dla każdego. Nie idzie to w parze z jakością fotografii. Jak powiedziała nam Kasia, pracująca w studio fotograficznym, nadal jest zapotrzebowanie na profesjonalne sesje zdjęciowe w Warszawie. Przedsiębiorstwa czy osoby prywatne potrzebują fotografa z wiedzą, który zrobi fotografie o jakie im chodzi. Jak więc wygląda obecny rynek profesjonalnej fotografii i na co jest wzięcie?
zdjęcie

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy szansę po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów, np. "fotograf Wrocław" znaleźć oferty fachowych fotografów, a nawet fotografów amatorów proponujących sesje zdjęciowe. Oferty dotyczą tak udokumentowania kluczowej w życiu chwili, jak również sesji "bez powodu". Po co bierze się udział w takich sesjach fotograficznych? Do czego możemy takie zdjęcia zastosować?
1 2