Fotografia
Gigabyte T1125

Każdy nowoczesny telefon powinien być odpowiednio zabezpieczony, z tego powodu warto dokupić pokrowiec, żeby telefon dłużej wyglądał jak nowy

Jeśli w naszych rękach znajduje się już ekstra nowoczesny Samsung Galaxy i jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, warto byłoby przez moment zastanowić się nad jego ochroną i pragnieniem przedłużenia jego świetnego wyglądu.


fotografia

W jaki sposób zacząć swoją przygodę z fotografią? Sprzęt fotograficzny oraz pierwsze zdjęcia

Gdy chcemy rozpocząć swoją przygodę z fotografią, najlepiej zaczynać od wiedzy teoretycznej. W internecie możemy znaleźć wiele porad, także praktycznych, jak robić piękne zdjęcia bądź który sprzęt wybrać, by być usatysfakcjonowanym z efektów naszej pracy.
obiektyw

Wypożyczanie obiektywów w Szczecinie

Jeśli zależy nam na tym, by zdjęcia, które robimy były naprawdę na wysokim poziomie powinniśmy zadbać o to, żeby posiadać profesjonalny sprzęt. Bez właściwego sprzętu żaden fotograf nie będzie w stanie uzyskać odpowiedniej jakości. Z tego powodu powstałą wypożyczalnia obiektywów w Szczecinie, która daje możliwość fotografom, ale i kamerzystom wypożyczać odpowiedni sprzęt.
coca cola

Czym jest fotografia reklamowa?

Jednym z rodzajów fotografii jest współcześnie fotografia reklamowa. Zajmuje się nią coraz więcej agencji fotograficznych, czym się wobec tego ona odznacza?
Nade wszystko opisywany rodzaj fotografii wykorzystywany jest – jak sama nazwa wskazuje – we wszelkiej reklamie. Dzięki niej można w świetny sposób opisać wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkretnego produktu lub usługi.
fotografia

Fotografia - intrygujące hobby i ogromnie piękna sztuka

Fotografia to zarówno ciekawe, wciągające hobby jak też szczególna i ładna sztuka. Każdy z nas umie zrobić zdjęcie, ponieważ starczy tylko kliknąć przyciskiem aparatu, chociaż wykonywanie zdjęć nie ma nic wspólnego z prawdziwą fotografią.
Pieniny

Jak stać się zawodowym fotografikiem? Ile to kosztuje?

Wielu z was tęskni do bycia zawodowym fotografikiem, to znakomicie. Praca w zgodzie z własną pasją znaczy dużo satysfakcji. Ten artykuł podpowie wam od czego rozpocząć.


Jak stać się zawodowym fotografikiem? Ile to kosztuje?

Nerwowość jest to cecha niepożądana pośród fotografików.
dron

Nowoczesny dron DJI Phantom 3 Professional oraz kamery GoPro

Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najnowszy artykuł - dron Phantom 3 Professional, jaki błyskawicznie wzbudził zaciekawienie wielu jednostek. Produkt ten charakteryzuje się doskonałą jakością nagrywania filmów, posiada możliwość robienia fotografii w wymiarze 12 megapikseli, a także nagrywania obrazów w cudownej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw ma aż 9 elementów, które gwarantują szeroki kąt nagrywania, wysoką jakość obrazu i małą wagę kamery.
dron

Jak wygląda obecnie rynek dronów, gdzie urządzenia te są obecnie stosowane.

Sterowane maszyny latające używane są od wielu lat, niedawno jeszcze z tego, co oferują korzystało przede wszystkim wojsko. Lecz bardzo dynamiczny rozwój nowych technologii spowodował, że przed kilkoma laty sklepy wprost zostały zarzucone niewielkimi powietrznymi statkami. Dzisiaj najtańsze drony można już kupić za mniej niż sto złotych. W tej cenie dostanie się niedużą zabawkę, która też tylko do zabawy posłuży. W cenie pięciuset złotych można już kupić drona, jaki będzie miał niedużą kamerę czy aparat, ale w dalszym ciągu będą to wykorzystania typowo amatorskie.
ubrania - stykówka

Kapcie przeznaczone dla dzieci - a więc, wygoda i funkcjonalność w jednym

Chcesz kupić dzieciakowi nowe kapcie przeznaczone do domu, lub do przedszkola? Zerknij do naszego artykułu - po opowiadamy w nim dzisiejszego dnia o tym, jakie są typu kapciuszków przeznaczone dla dzieciaków.

Branżowe sklepy

Każdy branżowy sklep jest punktem, do którego klienci zachodzą nie tylko zrobić zakupy. W salonie z instrumentami pragną rozmową nie tylko ze sprzedawcą, o ile raczej znawcą muzyki, który zna wiele utworów, jest w stanie je bez pomyłki zagrać, i podpowiedzieć w doborze sprzętu, pieców gitarowych, strun i innych. W markecie budowlanym – odwiedzający chce otrzymać nie tylko faktury i towaru, ale też specjalistycznych porad, doświadczenia i wskazówek, które może wykorzystać w swoich projektach budowy, remontów czy pozostałych prac. Dotyczy to również salonów fotograficznych.
1 2 3 4