Nowinki w branży elektronicznej godne uwagi

Producenci sprzętów elektronicznych i oprogramowania komputerowego by sprostać wymaganiom współczesnego społeczeństwa produkują co chwila lepsze wynalazki. Wszystko po to, aby ułatwić ludziom żywot. Na rynku konkurencja wzrasta, dzięki temu ceny nie są bardzo wygórowane.
smartfon
Jeszcze niedawno za dotykowy telefon posiadający różne gadżety w sobie , jak na przykład aparat fotograficzny, trzeba było zapłacić bardzo dużo pieniędzy. Tutaj możemy przedstawić najlepsze smartfony do 1000 zł , jakie w pełności będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym nabywcom. Są to przykładowo: Kazam Tornado 348, ASUSa ZenFone 5 , BlackBerry Z10, Nokia Lumia 735, Nokia Lumia 1320, Sony Xperia T3. Telefony te mają wszystko to, czego potrzebuje zarówno studentka jak i businessman, od 4-rdzeniowego procesora, po GPS. Nie trzeba wydawać fortuny, aby cieszyć się gustownym smartfonem - idź na stronę ze smartfonami.


Więcej artykułów

Gry komputerowe są dobre dla calutkiej rodziny, trzeba tylko wiedzieć, po jakie tytuły się sięgać

gra edukacyjna
Jak się okazuje, komputer może być wykorzystywany nie tylko do pracy, lecz także w celach rekreacyjnych. Na komputerze można korzystać z sieci i czytać o różnorakich ciekawych zdarzeniach i miejscach. Można również obejrzeć interesujące filmiki oraz seriale czy zagrać na zajmujących grach. Istnieje multum możliwości spędzania czasu przed monitorem. Warto wybrać optymalne programy oraz gry dla siebie, aby naprawdę być usatysfakcjonowanym


Wkrótce także pojawią się nowe wersje lenovo y50, jednego z najpopularniejszych komputerów przenośnych dla graczy. Starszy model zostanie unowocześniony, wymienione zostaną najistotniejsze podzespoły. Użytkownicy tego notebooka będą mogli cieszyć się procesorem Core i7-4720HQ, nieco szybszym od poprzedniego Intel Core i7-4710HQ. W trybie turbo częstotliwość może zwiększać się nawet do 3,6 GHz. Jeśli chodzi o programy komputerowe, tonowiutkie edycje aplikacji Word, Excell i PowerPoint ukazały się w Sklepie Windows w wersji Technical Preview systemu Windows 10. Wspominamy oczwiście o nowości, jaką jest nowy dotykowy office - zobacz ofertę.

smartfon
Powinno się przyznać, iż innowacyjny pakiet biurowy pokazuje się w odpowiednim momencie, bo obserwując działania firmy można było odnieść wrażenie, że Microsoft lekko zaniedbał własny system na rzecz rozwoju aplikacji poświęconych na Androida oraz iOS. Wytwórca gwarantuje, iż dotykowy interfejs stanie się w wyższym stopniu przyjazny dla użytkownika od uprzedniej wersji. Dodatkowo on na rynek wprowadził nowość , jaką jest opaska Microsoftu o nazwie Microsoft Band. Za jej pomocą będziemy mogli mierzyć nasz puls, rytm serca, kroki, kalorie oraz jakość snu. Zegarek (zegarki smartwatch) w dodatku będzie potrafił podpowiadać nam najlepsze treningi i umożliwi proste zapisywanie tras pokonywanych pieszo, biegiem lub rowerem. Będzie zarówno okazja podpatrywania wiadomości i powiadomień na wbudowanym w opaskę ekranie.

Producenci wprowadzają na rynek coraz to nowe artykuły. Polska jest numerem 27 na świecie pod względem sprzedaży przyrządów elektronicznych, to znak, iż rozwój naszego państwa cały czas rośnie, tak samo jak rywalizacja między firmami.
23-08-20 08:19:03