Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Serwis
komputer

Zepsuł ci się laptop? Odszukaj najlepszy serwis!

W dzisiejszych czasach, Sporo z nas ma w swoim domu co najmniej jeden komputer. Używamy ich bardzo często, we wszelkich celach - piszemy na nich, oglądamy seriale, odpalamy gry czy przeglądamy strony www. Mnóstwo swojego osobistego czasu trwamy przed ich ekranem, dlatego chwila, w której nam szwankują jest bardzo nieprzyjemna, szczególnie jeśli właśnie jesteśmy na etapie pisania pracy semestralnej. Na szczęście, jeżeli chodzi o pogotowie komputerowe Gdańsk mieści mnóstwo właściwych placówek. Lecz gdzie je odszukać? I czy wszystko tam zreperujemy?
Biała Nokia Lumia 800

Ile mogą zarabiać w naszym kraju tacy fachowcy jak programiści?

ProgRAMiści w naszym kraju są w stanie zarobić rzeczywiście dużo. Ich przeciętna wypłata wynosi czasami 3 razy więcej, niż średnie wynagrodzenie przeciętnego Polaka. Tak wynika z przygotowanego przez pewną agencję raportu, który bazuje na informacjach z pierwszego kwartału bieżącego roku.
quad

Oryginalne pomysły na prezent - Dawanie prezentów może stać się niemałą przyjemnością

Schody pojawiają się najczęściej w sytuacji, kiedy nie ma się pomysłu na prezent dla danej osoby, gdyż nie zna się jej potrzeb bądź w ciągu ostatniego czasu wybrało się dla niej sporo podarunków i tym sposobem wyczerpał się „bank pomysłów”. Na szczęście dziś rynek proponuje bardzo dużo rzeczywiście interesujących pomysłów, wśród jakich z pewnością będzie się mogło odszukać coś zadowalającego dla danej osoby.
samochód

Parę wskazówek odnośnie bezpieczeństwa naszego komputera

komputery są urządzeniami podobnymi, jak każdy inny sprzęt. Aby dobrze działały, trzeba się o nie w odpowiedni sposób troszczyć.


Parę wskazówek odnośnie bezpieczeństwa naszego komputera

Chodzi tu o przecieranie przy pomocy szmatki monitora czy o utrzymanie ostrożności z różnego rodzaju cieczami przy klawiaturze.
laptop

Przychodzi taki moment, że zastanawiamy się co zrobić popsutym laptopem

Sprawić sobie nowiusieńki czy odnawiać, naturalnie wybór należy do właściciela, aczkolwiek wielokrotnie tak po prawdzie nie opłaca się kupić nowiutkiego laptopa, a bardziej opłaca się zainwestować nawet sporą kwotę w naprawę tego co mamy.