Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Apple

Producent Apple z pewnością potrafi wyprodukować świetny sprzęt!

Jeśli w grę wchodzą wynalazki technologiczne w ostatnich latach, na pewno urządzenia firmy Apple są w ścisłej czołówce. Choć pewnie sporo osób sądzi, że Apple to najzwyczajniej w świecie przereklamowana marka, w żadnym wypadku nie można tak uważać. Może to zwykła zazdrość?

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Rozwój w kwestii komórek jest szokujący. Jeszcze dziesięć lat temu w ogólnym użyciu były aparaty z monochromatycznym monitorem, przydatne dodatki w stylu odtwarzania muzyki były prawdziwym luksusem. Podczas minionej dekady pojawily się iuzyskały gigantyczną popularność smartfony. Aktualne modele to właściwie miniaturowe komputery. Zdumiewający jest fakt, że przeciętny telefon z aktualnego roku posiada o wiele większą wydajność od dobrego komputera osobistego sprzed dziesięciu lat!
apple

Towary Apple w sprzedaży e-commerce

Apple to firma, która zyskała sobie nietypowy status wśród użytkowników akcesoriów komputerowych. Marka jest słynna właśnie z tworzonych przez nią komputerów, ale produkuje również telefony i odtwarzacze mp3. Ponadto, jako jedna z pierwszych wprowadziła do sprzedaży urządzenia mobilne zwane tabletami. Jakby tego było mało, Apple jest też pionierem sprzedaży muzyki w postaci plików komputerowych. Posiadany przez producenta program iTunes jest jednym z najchętniej używanych serwisów z plikami mp3 na świecie. Firma ma nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
zabawki furby rozmawiające ze sobą

Zobacz, jakie rzeczy potrafi legendarna maskotka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice maja opory by się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu pragniesz zrobić przyjemność osobie, którą darzysz sympatią? W tej sytuacji bezproblemowo poradzi sobie Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.