Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Apple

Producent Apple z pewnością potrafi wyprodukować świetny sprzęt!

Jeżeli w grę wchodzą wynalazki w ostatniej dekadzie, niewątpliwie urządzenia firmy Apple są w czołówce. Chociaż pewnie dużo osób uważa, że Apple to po prostu przereklamowana marka, w żadnym wypadku nie można tak uważać. Być może to zwykła zazdrość?

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Rozwój w kwestii telefonów mobilnych jest niesamowity. Jeszcze dziesięć lat temu w powszechnym użyciu były modele z malutkim ekranem, przydatne dodatki w stylu odtwarzania muzyki były wielkim luksusem. W trakcie minionej dekady narodziły się izaskarbiły sobie wielką popularność tak zwane „sprytne telefony”. Dzisiejsze telefony to właściwie miniaturowe komputerki. Ciekawostka jest fakt, że każdy popularny smartfon z 2013 roku ma sporo większą sprawność od szybkiego PC sprzed 10 lat!
apple

Towary Apple w sprzedaży e-commerce

Apple to firma, która zyskała sobie nietypowy status wśród użytkowników akcesoriów komputerowych. Marka jest słynna właśnie z tworzonych przez nią komputerów, ale produkuje również telefony i odtwarzacze mp3. Ponadto, jako jedna z pierwszych wprowadziła do sprzedaży urządzenia mobilne zwane tabletami. Jakby tego było mało, Apple jest też pionierem sprzedaży muzyki w postaci plików komputerowych. Posiadany przez producenta program iTunes jest jednym z najchętniej używanych serwisów z plikami mp3 na świecie. Firma ma nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
zabawki furby rozmawiające ze sobą

Zobacz, jakie rzeczy potrafi legendarna maskotka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice maja opory by się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu pragniesz zrobić przyjemność osobie, którą darzysz sympatią? W tej sytuacji bezproblemowo poradzi sobie Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.