W jaki sposób błyskawicznie znaleźć idealny dla nas tablet?

Rynek rozrywki mobilnej od pewnego czasu zawładnięty jest przez tablety oraz smartfony. W sprzedaży swoje produkty oferuje kilku dużych, cenionych producentów oraz całe grono pozostałych, których urządzenia są trochę gorsze jakościowo, lecz za to znacznie mniej kosztują. O tym czy kupić tablet solidny lecz drogi, czy jednak skusić się na tani, ale z gorszymi parametrami zdecydować musi sam kupujący, do niego będzie należeć ostateczna decyzja. Gdy ktoś będzie się skłaniał się jednak ku pierwszej grupie, to musi przyjrzeć się tabletom Sony, przez wielu uważanych za jedne z najlepszych na rynku.
tablet
Cechują się one bardzo dobrą jakością elementów, solidnym wyglądem i dobrymi osiągami. Jednym z podstawowych modeli tego producenta jest Tablet Sony Xperia Tablet Z 16 GB WiFi Czarny (SGP311E3/B). Posiada on 10 calowy ekran, wykonany z bardzo odpornego na porysowania szkła, a równocześnie jest przy tym bardzo smukły i lekki. Technologie wykorzystywane do tej pory w odbiornikach telewizyjnych z najwyższej półki gwarantują naprawdę barwny i ostry obraz, a potężny procesor i dużo zainstalowanej pamięci pozwoli na grę w najbardziej wymagające gry.

start pracy tabletu
Na tablecie został zainstalowany najnowszy system Android, dodatkowo rozszerzony przez programistów Sony o dedykowane programy polepszające wydajność urządzenia. Prezentowany powyżej model tabletu łączyć się może jedynie poprzez wi-fi, ale Tablet Sony Xperia™ Tablet Z 16 GB LTE Wi-Fi Czarny (SGP321B) posiada dodatkowe gniazdo które pozwala na użycie technologii LTE.


Więcej artykułów

Za rozsądną cenę i dobre tablety

tablet z Androidem
Tabletowy rynek cały czas dynamicznie rośnie. Urządzeń tego typu sprzedaje się bardzo duże ilości, dlatego też obok największych producentów swoich szans poszukują firmy mniejsze, zamierzające swoimi produktami zainteresować odbiorców. Na przykład należy do nich firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 jakiś czas temu pojawił się w sprzedaży w atrakcyjnej jak na użyte komponenty cenie. Jak pokazały przeprowadzone przez niezależnych konsumentów testy, ten model tabletu stał się ciekawą propozycją dla osób szukających porządnego i taniego urządzenia.

Pośród ogromnej ilości przeróżnych tabletów można znaleźć oryginalne i ciekawe sprzęty. Należą do nich przykładowo tablety piórkowe, umożliwiające pracowanie zarówno za pomocą palców jak też specjalnym piórem dotykowym. Więcej na ten temat odnajdziesz tutaj: odnośnik. Jednym z przedstawicieli tej rodziny sprzętów jest Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL), łączący w sobie możliwości tabletu i tabletu piórkowego. Za to Tablet Wacom BAMBOO 3 MANGA E (CTH-470M-RUPL) to urządzenie dedykowane miłośnikom cyfrowej twórczości.
23-06-04 07:03:04