FIFA

Pozwalasz dziecku grać w gry komputerowe?

W gazetach można przeczytać, że gry komputerowe są źródłem dużej liczby zbrodni. Kiedy w jakiejś miejscowości młody człowiek zabije kogoś, zaraz pojawiają się informacje na temat tego, w jakie tytuły uwielbiał pograć. Nikt z kolei nie rozmawia o tym, co zabójca oglądał i jakiej muzyki słuchał.

Playstation 3 - megaprodukcje tego sezonu

Niebawem sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem grudnia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta świeczki.
konsola ps

Szerokie możliwości obecnych gier

Od lat uznawana przez entuzjastów gier na konsolę Fifa 14 ps3 wychodzi do zainteresowanych z następną edycją. Udoskonalona grafika, mnogość dostępnych funkcji, intuicyjność oraz bezsprzecznie wysoka jakość gry od dawna zyskują z dnia na dzień coraz większą liczbę sympatyków. Fani nie ukrywają swojego zadowolenia z otrzymywanej rozrywki i na odpowiednich forach internetowych wymieniają się swymi spostrzeżeniami, wiedzą oraz doświadczeniem.