Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
FIFA
konsola ps

Szerokie możliwości obecnych gier

Od lat uznawana przez entuzjastów gier na konsolę Fifa 14 ps3 wychodzi do zainteresowanych z następną edycją. Udoskonalona grafika, mnogość dostępnych funkcji, intuicyjność oraz bezsprzecznie wysoka jakość gry od dawna zyskują z dnia na dzień coraz większą liczbę sympatyków. Fani nie ukrywają swojego zadowolenia z otrzymywanej rozrywki i na odpowiednich forach internetowych wymieniają się swymi spostrzeżeniami, wiedzą oraz doświadczeniem.

Pozwalasz dziecku grać w gry komputerowe?

W gazetach można przeczytać, że gry pecetowe są źródłem dużej liczby tragedii. Gdy gdzieś tam nastolatek zamorduje kogoś, chwilę później pojawiają się informacje na temat tego, w jakie gry uwielbiał pograć. Nikt z kolei nie informuje o tym, co zabójca oglądał i jakiej muzyki słuchał.

Playstation 3 - megaprodukcje tego sezonu

Niebawem sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.