Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
FIFA

Pozwalasz dziecku grać w gry komputerowe?

W gazetach można przeczytać, że gry pecetowe są źródłem dużej liczby tragedii. Gdy gdzieś tam nastolatek zamorduje kogoś, chwilę później pojawiają się informacje na temat tego, w jakie gry uwielbiał pograć. Nikt z kolei nie informuje o tym, co zabójca oglądał i jakiej muzyki słuchał.

Playstation 3 - megaprodukcje tego sezonu

Niebawem sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.
konsola ps

Szerokie możliwości obecnych gier

Od pewnego czasu uznawana przez fanów gier na konsolę Fifa 14 ps3 wychodzi do klientów z nową edycją. Ulepszona grafika, mnogość dostępnych funkcji, intuicyjność i niewątpliwie znakomita jakość gry od dawna zyskują z dnia na dzień coraz większą liczbę sympatyków. Fani nie ukrywają swojego zadowolenia z otrzymywanej rozrywki i na tematycznych forach internetowych wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą oraz doświadczeniem.