Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dziecko
niemowlak

Jakie wyposażenie jest potrzebne dziecku po powrocie ze szpitala?

Czas przygotowań do pojawienia się na świecie maluszka, to jeden z doskonalszych momentów w życiu każdego rodzica. Powinniśmy jednak z wyprzedzeniem zaplanować, które elementy wyposażenia pokoju dziecinnego, akcesoria, kosmetyki czy ubranka będą dziecku potrzebne.
W kwestii meblowania pokoju dla niemowlęcia istotną kwestią jest bezpieczeństwo i wygoda.
Warto pokusić się o zestawy meblowe, które zapewnią nam takie elementy jak np. przewijak. Łóżeczka mają standardową wielkość (120x160 cm) i należy przyznać, iż niewiele się od siebie różnią. Decyzja zależy od metrażu jakim dysponujemy, gustu i sytuacji materialnej. Należy jednak zwrócić uwagę na twardość materaca.
pieluszki

Wychowanie pociechy to niezwykle skomplikowane i wymagające dojrzałości zadanie - z tego powodu warto inwestować czas i cierpliwość w rozwój naszej pociechy.

Duża liczba młodych matek w obecnych czasach przystępuje niezwykle dojrzale do roli mamy. Chcą być rodzicielkami rozsądnie wychowującymi swoje dzieci, tak żeby wyrosły na poważnych i odpowiedzialnych ludzi.
dziecko

Różne typy imprez dla naszych dzieci w zajęciach teatralnych w Warszawie

Rodzice niezwykle często szukają atrakcyjnych ofert imprez dla swoich dzieci, by wesoło spędzić z nimi czas. Z czego mogą skorzystać? W pierwszym rzędzie należy rozpocząć od tego, iż coraz więcej miejscowości aranżuje imprezy dla dzieci. Warszawa jest tylko jednym z miejsc, które cały czas poszerza wachlarz swoich propozycji powodując, że dzieciaki mogą się radośnie i bezpiecznie bawić.
zabawka

Jak zabawić, lecz również edukować własne dziecko?

Nie chciałbym niczego za bardzo sugerować, lecz w wielu przypadkach rodzice nie zwracają dużej uwagi na rozwój intelektualny swojego dziecka. W końcu jeśli chcemy, aby nasze dziecko było mądre, w żadnym wypadku nie miewało kłopotów w życiu, w żadnym razie nie możemy wychodzić z takiego założenia, że tak czy siak nasze dziecko da sobie radę. Oczywiście są takie kwestie, na które absolutnie każdy rodzic powinien zwracać szczególną uwagę. Pozwól zatem, iż pomogę Ci ze wszystkim.
Lego

Trudno odszukać dziecko, które nie lubiłoby Lego

Lego - nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej największej chyba firmie produkującej najpopularniejsze klocki na całym świecie. I jakich by nie miało albo nie pragnęło mieć i bawić się nimi. Początek tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać początku dwudziestego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii została założona firma, która w ciągu kilku kolejnych dekad stała się potentatem na rynku dziecięcych klocków. Niewątpliwie do tego stanu bardzo się przyczynił opracowany na początku lat pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.
Mata piankowa – puzzle

Zainteresuj swoje dziecko

Opieka nad maluchem to nie igraszka. Kłopoty zdarzają się na każdym etapie w życiu dziecka – dotyczą tego, czym karmić, w co ubierać i jak rozwijać. Wielu rodziców też nie wie, jakie zabawki podpasują latorośli. Zaczniemy od zabawek dla nieco starszych pociech. Na pierwszy ogień idą lalki monster high.
Paski wittchen

Gdy zostaliśmy rodzicami to z pewnością przydadzą nam się ubrania dla niemowląt

W każdej epoce jednym z najlepszych wydarzeń było przyjście na świat nowego potomstwa, jakiego spodziewali się rodziciele i na jakiego czekało najczęściej niezmiernie wiele ludzi. W dzisiejszych czasach nic się nie zmieniło i przyjście na świat dziecka dalej należą do nader znaczącej chwili, której doczekać się nie może sporo par, które chciałoby posiadać swoje potomstwo.
plac zabaw i przedszkole

Które przedszkole będzie najlepszym startem dla Twojego maleństwa?

Wybór przedszkola to zadanie, które dla każdego opiekuna może wydać się dziś nadzwyczaj problematyczne. W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić dzieciom wszystko co dla nich najwłaściwsze i mocno zadbać się o to, aby ich przyjęcie było czymś najlepszym. Na początek potrzeba pomyśleć o tym, jakie przedszkole będzie dla konkretnego dziecka najlepsze, ponieważ każde dziecko jest inne i ma różne upodobania, które potrzeba uwzględnić, zastanawiając się nad tym, w jakim wieku i gdzie puścić najbezpieczniej dziecko do przedszkola, choćby takiego jak nowoczesne przedszkole w Otwocku?
zabawki dla dzieci

Sklep internetowy dla mam i małych niemowlaków

Jak wiadomo przyszłe mamy wymagają starannej opieki i troski. Jeszcze więcej uwagi potrzebują noworodki. Dla zapewniania matce i dziecku odpowiednich warunków, przydatne są rozmaite artykuły. Będą to przede wszystkim różnorodne przedmioty służące utrzymaniu higieny, ale nie tylko.
przedszkole

Które meble będą niezbędne do szkoły?

Gdy nasz pociecha idzie do przedszkola zastanawiamy się nad wieloma rzeczami. Zastanawiamy się nad tym, czy dziecko nie będzie płakać, jak my jako rodzice damy sobie z tym radę. Mamy wiele obaw, ale staramy się jakoś trzymać, by nie „odszczekać” raz podjętej decyzji. Bywa, że praca zmusza nas do oddanie dziecka do przedszkola, ale gdy jest możliwość, by zostać z dzieckiem w mieszkaniu, to mamy pewien kłopot, ale bardzo ważne jest, by dziecko mogło przebywać w gronie rówieśników, a nie stale było w domu z rodzicem. Kiedy odprowadzamy dziecko do przedszkola i mamy czas to zdejmujemy mu kurteczkę w szatni, a później żegnamy się i wracamy popołudniową porą.