Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dziecko
Tort z pieluch

Dziecko – czy to koniec życia? Niekoniecznie! Jak zachować trochę egoizmu i ciągle czerpać przyjemność z przeróżnych rzeczy?

Moment narodzin dziecka to w życiu wszystkich ludzi ogromna zmiana. Od tego czasu trzeba w końcu przestać myśleć o sobie, a rozpocząć o drugim człowieku, za którego jesteśmy odpowiedzialni. Przez kilka pierwszych lat nawet głównie o nim. Jednak warto zachować we wszystkim zdrowy rozsądek. wyszukać złoty środek. Inaczej niesłychanie szybko skończy nam się energia, zaczniemy być wciąż zmęczeni, niemrawi, bez sił. A powinno nam ich starczyć jeszcze na długo. Z tego względu utwórzmy system, dzięki któremu znajdziemy czas nie tylko na obowiązki, ale także na odpoczynek. Postarajmy się w taki sposób rozplanować czas, by nie zapomnieć kompletnie o swoich potrzebach, pasjach, o tym, kim jesteśmy. W dzisiejszych czasach mamy na to naprawdę dużo możliwości, wystarczy tylko chcieć.
pieluszki dla dzieci

Jakie pieluszki aktualnie zakupić: wielorazowe czy jednorazowe?

Jak w każdej branży, także w tej przeważa gigantyczna rywalizacja. Producenci produktów dla niemowlaków prześcigają się w wysyłaniu na rynek coraz to nowszych produktów. Rodzice mają coraz trudniejszy wybór, ponieważ mogą zakupić zarówno pieluchy jednorazowe, jak i pieluszki tetrowe. Zarazem jedne jak i drugie posiadają swoje plusy. Jedne są prezentowane jako pieluchy, które mogą oszczędzić czas. Drugie tymczasem są przedstawiane jako pieluchy ekologiczne. Które z nich lepiej opłaca się zakupić?
Ciąża, płeć dziecka

Wszystko dla dziecka

Przyjście na świat dziecka to szalenie istotne zdarzenie w życiu dwojga ludzi. Od tego dnia w zasadzie wszystko się zmienia. Rodzicie muszą dawać sporo czasu maluchowi, a także przystosować prawidłowo cztery kąty. Przedstawiamy 3 kluczowe sprawy, o które powinno się zadbać.
zabawki konstrukcyjne

Różne gadżety dla małych dzieci

Wszelkie zabawki, jakie przenikają na rynek w państwach Unii Europejskiej, muszą realizować stosowne standardy bezpieczeństwa. Zabawki są niezbędne każdemu maluchowi, bo kształtują, bawią, kształcą.
noworodek w szarej czapeczce

Wkrótce będziecie rodzicami? Zobaczcie, co może się Wam przydać!

Pojawienie się na świecie pociechy to bez wątpienia bardzo duże wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego oczekiwania to czas, przez który trzeba przygotować się na pojawienia się na świecie dziecka. Przygotować zarówno mentalnie, jak i pod względem przydatnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad maluszkiem była prosta, przyjemna i bez wątpienia bezpieczna, należy kupić odpowiednią wyprawkę.

Spektakularny landzabawek lego.

Gros z nas w wieku dziecięcym marzyło o komplecie klocków lego. Marzeniem wielu dzieci jest zaplanowanie spektakularnych twierdz, a nawet miast z lego. Zestaw lego jest bardzo zróżnicowany, istnieją nawet niewielkie figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw marzeniom, uskuteczniając nie tylko na budowanie miast, ale i ruchomych środków transportu w nich poruszających się (traktory, helikoptery, statki itp.).
Ogrodowy domek dla dzieci

Domki ogrodowe mogą zostać zrobione z przeróżnego materiału

Domki ogrodowe okazują się być wspaniałym planem
Gdy mamy wielki trawnik, to bez wątpienia zastanawiamy się, w jaki sposób zapełnić jego powierzchnię, tak by wszystko jak najwspanialej się przedstawiało i jednocześnie, aby spełniało oczekiwania calutkiej rodziny. Kiedy mamy malutkie potomstwo, to powinniśmy popatrzeć na domki ogrodowe.
Męskie torby od VeroStilo

Czym cechują się najbardziej popularne odmiany jednośladów?

Od bardzo dawna jednym z typowych pomysłów na prezent dla małego dziecka z okazji urodzin czy komunii był jakiś rowerek, na którym mały mistrz kierownicy zdobywał pierwsze szlify. Początkowo rodzice zaczepiali po bokach boczne kółka, by potem, po zdobyciu pewnej wprawy, pociecha mogła już jeździć na własną rękę.
dziecko

Wybierając wyprawkę dla dziecka

Oczekując dziecka każda przyszła matka, a często też tata, w pewnym momencie zapada w pewnego rodzaju „szał kupowania”, który w teorii ma na celu zgromadzenie wyprawki dla wyczekiwanego dziecka.
fotografia

Fotografia dziecięca - fascynujące pomysły na oryginalne sesje zdjęciowe

Dzisiaj fotografia dziecięca cieszy się niezmiernie dużą popularnością, gdyż jest to świetny pomysł na doskonałą pamiątkę zarówno dla rodziców jak również dla dziecka. W dzisiejszych czasach multum fachowych fotografów oferujących różnorodne usługi fotograficzne zajmuje się między innymi fotografią dziecięcą. Takie zdjęcia bez wątpliwości uroczo będą przedstawiać się w każdym rodzinnym albumie, tym bardziej, iż pomysłów na różnorodne sesje dziecięce jest istotnie mnóstwo.