Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Gry
kontrolery do playstation

Co powinni robić gracze poszukujący dużo tańszych gierek?

Twierdzenie, że konsole nie są w naszym kraju coraz powszechniejsze nie ma żadnej racji bytu! Przecież wyniki sprzedaży w e-sklepach czy w typowych centrach handlowych pokazują, iż choć nadal typowe gry komputerowe są popularniejsze, to jednakże na przykład Playstation zdobywa coraz większą ilość naszego rynku. To doskonała informacja - jeśli rynek jest większy, tak jakby automatycznie zwiększa się liczba solidnych gier.

W co zagrać w internecie

Prawie wszyscy mają już dostęp do sieci i to na tyle dobry, by móc grać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozrywki sieciowej chyba nie trzeba, czyż nie? Na wypadek jednak, gdyby ten wpis czytał laik growy, objaśnię: granie multiplayer to kompletnie nowe doświadczenie.
Zabawka edukacyjna

Zagwarantuj swojemu dziecku dobrą edukację

Jeśli tylko chcielibyśmy, aby nasze dzieci już od najmłodszych lat mogły cały czas zdobywać nową wiedzę i1 rozwijały swe umiejętności w różnych dziedzinach, to przede wszystkim sami będziemy musieli włożyć jak najwięcej wysiłku w zapewnienie im jak najlepszych warunków do czegoś takiego. Przecież to właśnie rodzice w zdecydowanie największym stopniu są odpowiedzialni za prawidłowy rozwój dzieci, zatem musimy po prostu dowiedzieć się, co będzie idealne dla naszych maluchów i starać się cały czas pomagać im w poszerzaniu swojej wiedzy.
Mama i dziecko

Malowanki dla dzieciaków

Posiadasz dziecko w wieku pięciu lat? Nie masz pojęcia, jakie gry mu kupić? Ten poradnik jest dla ciebie. Usiądź komfortowo w fotelu, gdyż mam dla ciebie informację: nie musisz gotówki, by dać swojej radości atrakcyjną grę. Jak to możliwe? Rzecz jest łatwa: internet. A precyzyjniej gry dla 6 latków.
Spektakl, DlaMaluchów.Poznań Teatr Atofri

Rozrywki dla maluchów – jakie rozwiązania ma się dzisiaj do wyboru oraz z jakiego powodu dobrze jest z nich korzystać?

Dzieci posiadają rzeczywiście chłonne umysły, wobec tego z pewnością wskazane jest ten fakt wykorzystać i postarać się jak najbardziej owocnie wspierać ich rozwój. Na szczęście, obecnie świat obfituje w sporo atrakcyjnych rozwiązań, jak chociażby zaawansowane zabawki edukacyjne bądź zajęcia dla dzieci w różnym wieku, o różnej tematyce.

Najlepsze konsole do gier

Obecnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo marki Sony, to jest Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Gry planszowe

Jak rozwijać swoje dziecko?

Założę się o niemalże wszystkie pieniądze świata, że jeśli masz dziecko, to pragniesz, aby rozwijało się ono w odpowiedni sposób, pozytywnie wyróżniało się spośród innych. I ja to bardzo dobrze rozumiem! Jednakże fakty są takie, że w wielu przypadkach nie mamy zielonego pojęcia co trzeba robić, aby nasze dziecko odpowiednio się rozwijało. Moim skromnym zdaniem warto poświęcać własnemu dziecku jak najwięcej wolnego czasu, bo to sprawia, że będzie lepiej się rozwijało. Oczywiście zakładam niejako z góry, iż jesteś wzorem do naśladowania...

Graj w gry planszowe!

Niektórzy myślą, że gry planszowe to nieaktualna forma rozrywki. Nic bardziej mylnego! Popyt na tego typu aktywność jest zdecydowanie duży, w związku z tym istnieje coraz więcej przedsiębiorstw, które prowadzą ich sprzedaż. Są nimi między innymi sklepy internetowe, w których każdy ma szansę wybrać coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.
dla graczy

Duży wybór gier PC dla wszystkich

Nie ma chyba najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że gry komputerowe zaliczają się w chwili obecnej do rozrywek cieszących się absolutnie największą popularnością na całym świecie. Trudno jednak byłoby dziwić się czemuś takiemu, ponieważ z wielu różnych przyczyn śmiało możemy stwierdzić, że jest to fantastyczna rozrywka dla praktycznie każdego z nas, niezależnie od tego, jakie tak w ogóle są nasze osobiste oczekiwania.

Granie w gry dostarcza sporo uciechy

Wielu z nas pamięta te czasy, gdy w niewielu domach był pecet, a jeżeli już taki się znalazł, to wokół niego gromadziło się dużo jednostek, żeby móc pograć w jakieś gry. Częstokroć było tak, iż zbierała się tam gromada kamratów z podwórka lub także szkoły, aby móc stać się choć przez sekundę członkiem gry komputerowej. Uruchomienie jej jednakże nie było takie banalne. Trzeba albowiem najpierw wsadzić kasetkę i wczytać grę. Ta operacja trwała wiele minut i często było tak, iż należało ją dwa razy ponowić.