Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Gry
konsola ouiya

Wspólne granie sprzyja polskim rodzinom!

Bardzo alarmujące statystyki: w znacznym stopniu zanikają ostatnio więzi typowo rodzinne. I nawet rozchodzi się o bardzo bliską rodzinę! Należy w takim razie w tych bardzo zwariowanych czasach rozglądać się za takimi metodami, dzięki to którym najzwyczajniej nasza rodzina będzie w dużo lepszej kondycji. Czy to w ogóle możliwe?
xbox i playstation na targach

Świetne propozycje cenionych

Na rynku gier komputerowych oraz tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów chętnych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można wnioskować po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach internetowych oraz równocześnie po nadzwyczaj doskonałej częstotliwości zakupu tej opcji. Producent postarał się, aby najnowsza gra tematyczna odpowiadała znacznym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z niemałym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
Microsoft

Wybierz grę idealną dla siebie i ciesz się jej doskonałą jakością

Spośród rozmaite rozrywek na rynku najbardziej cenione przez graczy są oferty czołowych producentów. Tym sposobem gry na X360 znajdują się w czołówce szczególnie popularnych opcji, natomiast pasjonaci gier starają się w rewelacyjny oraz przemyślany sposób dobierać różnorodne oferty. Najlepsze spośród dostępnych na rynku gier to takie, które w perfekcyjny sposób spełniają oczekiwania zafascynowanych wyimaginowanym światem osób.
opakowanie świątecznego prezentu

Brak pomysłu na upominek?

Zazwyczaj trudno jest nabyć dobry upominek – nieistotne, czy są to prezenty na urodziny, czy z innej okazji. Oczywiście pierwszą kwestią, jaką trzeba uczynić przed pójściem na zakupy, jest zbadanie, jakie pasje posiada osoba, którą zamierzamy uszczęśliwić. Prostsze wyzwanie mają bliscy, którzy świetnie znają osobę.
Zakochani, Walentynki

Pierwszorzędny pomysł na wieczór we dwoje

Nie w każdym wieczorze jaki to jest spędzony we dwoje chodzi o to, aby było malowniczo. Nie stale musi on zamykać się seksem, albowiem w autentycznym związku istotne są także inne rzeczy. Liczy się ponieważ to, ażeby razem spędzony czas był porządnie wykorzystany.

Świąteczne zakupy

Zbliża się gwiazdka, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdą Państwo mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny prezent dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
Gry planszowe, planszoweczki

Duży wybór gier planszowych nie tylko dla dzieci

Planszówki, od zawsze obecne w Europie, od setek lat pomagają rozwijać w dzieciach maluchach pasję i ciekawość światem, w którym żyją. Gry planszowe to trafione urozmaicenie zwyczajnych zabaw. To właśnie od gier i zabawy rozpoczyna się przygoda z nauką tysięcy maluchów. Z okazji dnia dziecka dobrze jest przyjrzeć się grom planszowym bliżej, ponieważ są one doskonałym podarunkiem na każdą okazję - sporej liczby przyjemności mogą dostarczyć teraz ciekawe gry planszowe.

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w istocie komputer, odróżniający się od popularnego peceta funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Pisanie aplikacji na IOS- jak wdrożyć w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi cały czas do przodu. Bez urządzeń mobilnych wielu z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym znajbardziej wziętych środków komunikacji. Oprogramowania do urządzeń mobilnych radzą, jak znaleźć drogę do celu, doradzą, na co udać się do kina, znajdą rozwiązanie, jak zadbać o figurę, i zaalarmują nas, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatniego miesiąca.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój dziecka

Każdy nowy rodzic musi zastanowić się nad tym, jak dobrze wychować dziecka. To przecież niesamowicie odpowiedzialne wyzwanie – w czasie wielu lat wytężonej pracy kreuje się niepowtarzalnego człowieka. To naturalne, że czasem niestety nie ma ochoty i prościej rzucić zabawki i włączyć berbeciowi tv, ale takie rzeczy nie mogą zdarzać się często. Warto z mocno podkreślić, że oglądanie telewizji nie tylko nie uruchamia rozumu dziecka, lecz także jest odpowiedzialne za cofanie się w rozwoju!