Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Gry
gry

Nowa odsłona PlayStation

Firma Sony w roku 2013 ma wypuścić na rynek następną generację swojej najbardziej znanej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już generacja tego urządzenia zaciekawiła środowisko graczy na całym świecie. Dokładna data premiery nie jest obecnie znana, nie jest wiadome też na rozwój jakich technologii tym razem postawił gigant branży elektronicznej.
Gry planszowe, planszoweczki

Duży wybór gier planszowych nie tylko dla dzieci

Planszówki, od zawsze obecne w Europie, od setek lat pomagają rozwijać w dzieciach maluchach pasję i ciekawość otaczającym je światem. Gry planszowe to najlepsze urozmaicenie zwyczajnych zabaw. To właśnie od gier i zabaw zaczyna się przygoda z edukacją wielu maluchów. Z okazji dnia dziecka dobrze jest przyjrzeć się planszówkom uważniej, ponieważ są one znakomitym podarunkiem na każdą okazję - wiele przyjemności mogą dostarczyć teraz wciągające gry planszowe.
gry edukacyjne dla przedszkolaków

W jaki sposób skutecznie zainteresować przedszkolaka nową, rozwijającą zabawą również w domu?

Codzienna zabawa z najmłodszym członkiem rodziny nie zawsze należy do prostych. Każdy rodzic pragnie by jego pociecha możliwie jak najlepiej się rozwijała. Jednak zagwarantowanie niezbędnej ilości czasu każdego dnia na zabawy z dzieckiem jest nierzadko niemożliwym w realizacji z racji wielu piętrzących się obowiązków.

Konsola – świetny sposób na hobby

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej zarekomendować.
Konsola (e-sklep) to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od normalnego PC funkcją. Jest to maszyna używana jedynie do gier wideo. Konsoli nie można po nabyciu udoskonalać, dokupując lepsze podzespoły, tak jak praktykuje się to w przypadku klasycznego PC. Stanowi ona zamkniętą całość, do której możemy podłączyć najwyżej akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, pady, sprzęt muzyczny i monitor.

Oryginalne prezenty dobre na wszystko

Zbliża się osiemnastka kumpla, a ty nie wiesz co mu ofiarować? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie potrafisz zdecydować się na prezent? Żaden problem! Zawsze w cenie są… śmieszne prezenty.
opakowanie ps4

Gry na ps3 w opinii użytkowników

Najwyższa jakość gier, jaką gwarantuje obecnie producent wszystkim zaciekawionym nowościami klientom, przypadła do gustu już dużej liczbie osób. Znakomicie zapowiadające się nowe gry na ps3 to wiele unowocześnień na tę japońskiego pochodzenia konsolę do gier wideo. PlayStation to konsola wypuszczona przez firmę Sony w połowie lat 90. Już wówczas cieszyła się sporym zainteresowaniem, głównie w USA.

Pozwalasz dziecku grać w gry komputerowe?

W gazetach można dowiedzieć się, że gry wideo są przyczyną dużej liczby nieszczęść. Kiedy gdzieś tam młody człowiek zabije kogoś, natychmiast pojawiają się wiadomości na temat tego, w jakie gry lubił pograć. Nikt zaś nie mówi o tym, co ten człowiek oglądał i jakiej muzyki słuchał.
Mama i dziecko

Malowanki dla dzieciaków

Posiadasz dziecko w wieku kilku lat? Nie masz pojęcia, jakie zabawki mu podarować? Ten tekst jest dla ciebie. Usiądź komfortowo w fotelu, gdyż mam dla ciebie wskazówkę: nie musisz gotówki, by sprawić swojej latorośli atrakcyjną grę. Nie wiesz jak? Sprawa jest łatwa: sieć. A precyzyjniej gry dla 6 latków.
kontrolery do playstation

Co powinni robić gracze poszukujący dużo tańszych gierek?

Sugerowanie, że konsole nie są wśród Polaków coraz bardziej popularne nie ma żadnej racji bytu! W końcu wyniki sprzedaży w e-sklepach bądź w największych centrach handlowych świetnie pokazują, iż choć w dalszym ciągu typowe gry komputerowe są bardziej popularne, to jednakowoż np. Playstation zdobywa coraz większą ilość rynku. To bardzo dobra informacja - jeśli rynek stale się zwiększa, automatycznie powiększa się liczba dobrych gier.
opiekunka do dzieci

zatrudnienie piastunki w mieście Wrocław

Dla każdej rodzicielki nadchodzi taki czas, kiedy po urlopie wychowawczym musi wrócić do pracy. Wtedy opiekunowie powinni podjąć decyzję komu powierzyć opiekę nad swoim maluchem. Instytucja babci nie zawsze wchodzi w grę, gdyż babcie częstokroć same także pracują. Dobrym podejściem jest zatrudnienie opiekunki Wrocław.