Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Zabawki
tort urodzinowy dla dziecka

Jak najlepiej zorganizować idealne urodziny dla najmłodszych?

Choć zapewne zwłaszcza kobiety w wielu przypadkach uważają, że celebrowanie własnych urodzin nie ma sensu, to sam osobiście uważam, iż zwłaszcza dzieci powinni mieć niezapomniane urodzinki. W końcu najbardziej wyśmienite wspomnienia ze swojego dzieciństwa to akurat w moim przypadku właśnie zabawy urodzinowe. W jaki sposób w takim razie sprawić, że nasze dziecko powie, iż ich impreza z okazji urodzin jest najlepsza na kuli ziemskiej? Bardzo chętnie mogę poradzić nieco dla rodziców, przecież posiadam w kwestii organizowania przyjęć urodzinowych całkiem spore doświadczenie.
Ciąża, płeć dziecka

Wszystko dla dziecka

Narodziny szkraba to szalenie istotne zdarzenie w życiu młodych rodziców. Od tej chwili w zasadzie wszystko jest inne. Rodzicie muszą poświęcać sporo czasu maluchowi, a także zmienić właściwie cztery kąty. Przedstawiamy 3 kluczowe obszary, o które należy zadbać.
Kąpiel małego dziecka

Co należy kupić na pierwsze dni naszego potomka

W momencie, gdy wiemy, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że musimy kupić dla niego sporo niezbędnych produktów. Tego typu wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży ma możliwość zrobienia zakupów. Przyszli tatusiowie również nie zawsze mają czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.
lego

Zestawy Lego Duplo - jedne z najsilniej zalecanych zabawek dla dziecka

W dwudziestym pierwszym wieku wybór rozmaitych zabawek jest wyjątkowo spory – do tego stopnia, iż można się szybko zgubić wśród najróżniejszych rodzajów klocków, figurek i gier. Zarazem czasami ciężko przewidzieć, co konkretnie spodoba się dziecku. Dlatego najdoskonalej kupując zabawki postawić na te, jakie charakteryzują się znaczną uniwersalnością i potrafią służyć poprzez długi czas. Świetnie się w tym sprawdzą różnorodne zestawy Lego Duplo, jakie są w dzisiejszych czasach jeszcze mocniej urozmaicone niż dawniej. Któż nie pamięta choćby z lat dziecięcych radości jaką umiały przynieść klocki Lego, jednych z najbardziej znanych w Polsce i za oceanem zabawek, którymi często interesują się też kolekcjonerzy i artyści?
kapcie dla dzieci

Kapcie dziecięce mogą być barwne

Wszystkiemu musimy się uważnie przyjrzeć
śpioszki dla niemowląt

Radzimy co powinno się kupić dziecku.

Urodzenie malucha to wspaniałe zdarzenie w życiu każdej rodziny. Można powiedzieć, że jest to najprawdziwszy skarb, który diametralnie zmienia życie dotychczas dwojga ludzi. Zmiana, która się dokonuje, obejmuje wszelakie dziedziny życia, calutka nasza uwaga jest poświęcona najmłodszemu członkowi rodziny i prawie calutki plan dnia zostaje pod niego ułożony, przynajmniej w początkowym okresie jego życia.
chłopiec gra na konsoli

Gry o pingwinach są bardzo różnorodne

Które gry musimy pokazać naszemu potomstwu?
Gdy dostrzegamy, że nasze dziecko będzie zafascynowane pingwinami i ciekawi je wszystko, co łączy się z tymi nielatającymi stworzeniami, to obowiązkowo musimy udowodnić mu, jak wiele spraw okazuje się być z nimi powiązane.
zabawka kuchnia dla dziewczynki

Zabawki edukacyjne, które doskonale wpłyną na rozwój twojego dziecka, dodatkowo dostarczając mu wiele zabawy

Bardzo istotnym elementem wychowania dziecka jest edukacja przez zabawę. Dzięki temu nasze dziecko od najmłodszych lat poznaje otaczający świat w trakcie zabawy. Warto zatroszczyć się o to, by kupowane przez nas zabawki dla dziecka pełniły funkcję edukacyjną.
Niezależnie od wieku naszego dziecka należy dbać o jego rozwój. To opiekunowie są odpowiedzialni za to, aby pokazać dziecku skomplikowany, dorosły świat, wyjaśniać zjawiska jak również nauczyć go wielu niezbędnych w życiu umiejętności.
Dziecko w samochodziku

5 koncepcji na zapewnienie ciekawej zabawy dla dzieci

Kiedy nie chcemy aby nasze maluchy się nudziły i zamiast bawić się na dworze zostawały w domu, to na pewno powinniśmy zadbać o to, aby miały jak najszerszy wybór zabawek. A jeśli jeszcze mamy ogród, na którym mogą się pobawić i na który mogą wynieść te zabawki, to bez wątpienia bez znaczniejszego problemu wyszukamy dla nich coś odpowiedniego, co będzie bezpieczne, interesujące i jednocześnie spowoduje, że potomstwo razem z kolegami będą miały szanse rozwijać swoje kreatywne myślenie.
hot wheels

Najnowocześniejsze propozycje marki Hot Wheels

Na rynku zauważyć daje się znakomita jakość dostępnych do nabycia zabawek. Producenci ciągle prześcigają się w stosowaniu jeszcze bardziej ulepszonych technik tworzenia zabawek, jednak na prowadzeniu stale znajduje się marka Hot Wheels. Amerykańska firma tworząca zabawki na najwyższym poziomie została założona w latach 70. w Ameryce, natomiast do dziś swą działalność z sukcesami kontynuuje również w wielu krajach Europy.