Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Zabawki
szachy jako przykład rozwijających gier

Gry edukacyjne są w naszych czasach produkowane na podstawie nowych technologii

Bardzo dużo osób zastanawia się, czy gry edukacyjne jest okazja uznać za rozrywkę. Oczywiście jest to forma rozrywki w bardzo korzystnym znaczeniu tego słowa, ale również jest to połączenie zabawy z nauką. Oczywiście takie gry nie są wykonane na wzór programów edukacyjnych, lecz funkcjonują one jak zwykłe gry. Różnica występuje głównie w fabule tego typu gier.
łóżeczko

Łóżeczka dziecięce oferowane w sprzedaży mają różne wymiary i robione są z różnych materiałów

Narodziny malucha to bardzo ważne wydarzenie dla rodziców, którzy niecierpliwie wyczekują potomka. Szczególnie jeżeli jest to pierwsze dziecko, rodzice starają się należycie przeanalizować jakie meble i akcesoria będą potrzebne do prawidłowej pielęgnacji i ochrony maluszka.
Zabawki drewniane, jedzenie

Sprawmy maluchowi miłą zabawkę!

Trzeba zapewnić własnym dzieciom cały żywot. Jeśli ktoś nie miał na nieszczęście miłego dzieciństwa zapewne w dorosłości także nie będzie mu wspaniale.
Samochody Hot Wheels

Hot Wheels hitem rynkowym nie od teraz

Na rynku zauważyć daje się znakomita jakość dostępnych do kupienia zabawek. Producenci stale prześcigają się w stosowaniu jeszcze bardziej ulepszonych technik tworzenia zabawek, jednak na prowadzeniu wciąż znajduje się gra Hot Wheels. Amerykańska marka tworząca zabawki na najwyższym poziomie została założona w latach 70. w Ameryce, natomiast do chwili obecnej swoją działalność z sukcesami kontynuuje również w wielu krajach Europy.
urlop z dzieckiem

Wybierasz się z pociechą na wakacje? Dowiedz się, które zabawki wziąć ze sobą

Wakacje z maluszkiem to dużo radości, lecz również niemało przygotowań. Bez względu na wiek dziecka, musimy zabrać jego ulubione ciuszki, kosmetyki, które używa na co dzień w domu, zwłaszcza jeśli jest alergikiem, przekąski na drogę, jak też zabawki, by nie nudzić się nawet w pochmurny dzień.
Lalki Monster High Straszyceum

Zabawki dla własnego malucha na całe szczęście mogą być sporo tańsze!

W ogromnym błędzie jest ten człowiek, który wychodzi z założenia, że jeżeli w rachubę wziąć koszty dot. własnego dziecka, to nigdy nie da rady natrafić na alternatywy, dzięki to którym wreszcie będziemy bardzo zadowoleni również z oszczędności finansowych. Można śmiało powiedzieć, iż choć często ciężko zaoszczędzić, to jednak na szczęście wszelkiego rodzaju zabawki nie muszą być bardzo drogie.
Ciąża, płeć dziecka

Wszystko dla dziecka

Przyjście na świat malucha to kluczowe wydarzenie w życiu pary. Od tego dnia właściwie wszystko ulega zmianie. Rodzicie muszą dawać sporo energii dziecku, a także przygotować odpowiednio dom. Oto 3 najważniejsze sprawy, o które należy zadbać.
furby

Jakie firmy perfekcyjnie trafiają w kryteria malców?

Dzieci lubią zwierzątko o imieniu Furby. Dużo dzieci marzy o posiadaniu całej rodzinki. Dzięki bogactwie atrakcyjnych propozycji na rynku odnaleźć można wyjątkowo inspirujące zestawy zabawek na rewelacyjnym poziomie. Doskonałe zestawienia funkcji oraz opcji markowych propozycji robią wrażenie na klientach, zarówno tych dorosłych, jak i na dzieciach, nie od dziś. Atrakcyjne ceny oraz szerokie opcje kupna takiej zabawki to dodatkowe atuty producenta.
dziecko

Wybierając wyprawkę dla dziecka

Spodziewając się niemowlęcia każda przyszła matka, a czasami również tata, w pewnym momencie wpada w swego rodzaju „szał kupowania”, który w teorii ma na celu skompletowanie wyprawki dla oczekiwanego dziecka.
plac zabaw

Dystrybutorzy zabawek

Dzieciak od pierwszych lat musi rozwijać swoją wyobraźnię i sprawności manualne. Najefektywniej nauka przychodzi przez zabawę, to niezaprzeczalna znana sprawa. Najlepszymi narzędziami, które będą pobudzały mózg dzieciaka, są odpowiednie zabawki. Poniżej przedstawiamy propozycje słynnego amerykańskiego producenta Fisher Price.