Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Zabawki
urlop z dzieckiem

Wybierasz się z pociechą na wakacje? Dowiedz się, które zabawki wziąć ze sobą

Urlop z maluszkiem to moc radości, lecz także sporo przygotowań. Niezależnie od wieku dziecka, powinniśmy zabrać jego ulubione ubrania, kosmetyki, jakie stosuje na co dzień w domu, zwłaszcza jeżeli jest alergikiem, frykasy na drogę, jak też zabawki, aby nie nudzić się także w niepogodny dzień.
Tort z pieluch

Dziecko – czy to koniec życia? Niekoniecznie! Jak zachować trochę egoizmu i ciągle czerpać przyjemność z przeróżnych rzeczy?

Moment narodzin dziecka to w życiu wszystkich ludzi ogromna zmiana. Od tego czasu trzeba w końcu przestać myśleć o sobie, a rozpocząć o drugim człowieku, za którego jesteśmy odpowiedzialni. Przez kilka pierwszych lat nawet głównie o nim. Jednak warto zachować we wszystkim zdrowy rozsądek. wyszukać złoty środek. Inaczej niesłychanie szybko skończy nam się energia, zaczniemy być wciąż zmęczeni, niemrawi, bez sił. A powinno nam ich starczyć jeszcze na długo. Z tego względu utwórzmy system, dzięki któremu znajdziemy czas nie tylko na obowiązki, ale także na odpoczynek. Postarajmy się w taki sposób rozplanować czas, by nie zapomnieć kompletnie o swoich potrzebach, pasjach, o tym, kim jesteśmy. W dzisiejszych czasach mamy na to naprawdę dużo możliwości, wystarczy tylko chcieć.
strój robota

Stroje na jasełka dla dzieci są obecnie znacznie bardziej urozmaicone

Każde dziecko lubi zabawę. Nie chodzi w tej kwestii jedynie o standardową zabawę przy pomocy różnorodnych przedmiotów, ale o zabawę przeprowadzaną w ramach jakiegoś wydarzenia. Rzecz jasna jest to sporadyczne, jednak dzieciom zapewnia świetną zabawę i każde z nich chce ten czas spędzić jak najlepiej. Dzieci wyczekują takich wydarzeń, a przecież za niedługo będą organizowane zabawy karnawałowe.
Lalka  Barbie Heidi

Co kupić dziecku na prezent?

Dzieci są coraz wybredniejsze - i nawet jeśli są dobrze chowane żądają ciągle nowych zabawek. Naturalnie nawet bardzo rozwydrzone dziecko wie, że każdego dnia i tak nie będzie dostawało upominków, lecz bądź co bądź odgrywają one mega wielką rolę w jej niedługim funkcjonowaniu.
Ciąża, płeć dziecka

Wszystko dla dziecka

Przyjście na świat dziecka to szalenie istotne zdarzenie w życiu dwojga ludzi. Od tego dnia w zasadzie wszystko się zmienia. Rodzicie muszą dawać sporo czasu maluchowi, a także przystosować prawidłowo cztery kąty. Przedstawiamy 3 kluczowe sprawy, o które powinno się zadbać.

Na co zwrócić uwagę kupując akcesoria dla malucha

Kiedy przekroczymy próg sklepu z zabawkami dla najmłodszych, momentalnie pada na nas blady strach, jak poradzić sobie ze znalezieniem tej jedynej przez nasze maleństwo zabawki. Osobom, które nie posiadają dzieci, a zamierzają kupić coś synkowi koleżanki, w tym wysypie produktów w sklepach jest podwójnie gorzej. Tu już nie ma innej rady, jak tylko polegać na doświadczonej ekspedientce lub też w ostateczności zapytać rodzica, który właśnie jest ze swoją latoroślą po kupno jakiegoś rewelacyjnie modnego wozu strażackiego, szalenie przytulaśnej maskotki albo też najnowszej lalki. Aby nieco ułatwić zakupy polecamy kilka rzeczy, bez których obecnie wasze dziecko nie będzie mogło się obejść. Dlatego najdrożsi rodzice, wyciągajcie portfele, oto przed Wami maluszkowy niezbędnik, który bije rekordy sprzedaży w sklepach w całym kraju.
Zabawki dla dzieci z klocków

Które z zabawek pożądane byłoby kupić?

W dzisiejszych czasach po wielokroć spotykamy się z wieloma zabawkami dla naszych dzieci, które niestety po wielokroć nie spełniają nawet w minimalnym stopniu wymagań edukacyjnych. Taki stan rzeczy jest z pewnością niezmiernie dostrzegalny zwłaszcza pośród licznych komercyjnych sklepów. W jej ogromnie szerokiej ofercie znajduje się bezsprzecznie wybitnie wiele produktów, niemniej wprawdzie nie wszystkie są godne polecenia dla naszego dziecka, w takim razie też wybierając prezent dla naszego dziecka obowiązkowo musimy kierować się zasadami roztropności oraz rozwagi.
dziecko

Wybierając wyprawkę dla dziecka

Oczekując dziecka każda przyszła matka, a często też tata, w pewnym momencie zapada w pewnego rodzaju „szał kupowania”, który w teorii ma na celu zgromadzenie wyprawki dla wyczekiwanego dziecka.
śpioszki dla niemowląt

Radzimy co powinno się kupić dziecku.

Narodziny dziecka to świetne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Można stwierdzić, że jest to najprawdziwszy skarb, który stanowczo odmienia życie dotychczas dwóch osób. Zmiana, jaka się dzieje, obejmuje wszelakie kategorie życia, cała nasza uwaga poświęcana jest najmłodszemu członkowi rodziny i nieomal calutki plan dnia jest pod niego ułożony, przynajmniej w pierwszym czasie jego życia.
Samochody Hot Wheels

Hot Wheels hitem rynkowym nie od teraz

Na rynku zauważyć daje się doskonała jakość dostępnych do nabycia zabawek. Producenci ciągle prześcigają się w stosowaniu jeszcze bardziej poprawionych technik tworzenia zabawek, lecz na prowadzeniu wciąż znajduje się gra Hot Wheels. Amerykańska firma tworząca zabawki na wysokim poziomie została założona w latach 70. w Ameryce, natomiast do teraz swoją działalność sukcesywnie kontynuuje też w wielu krajach europejskich.