Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Playstation 3 - megaprodukcje tego sezonu

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed Bożym Narodzeniem, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta świeczki.

Obecnie, posiadacze Playstation 3 nie powinni narzekać na brak gier. Zaraz po premierze tej konsoli było ciężko, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na łeb na szyję. Aktualnie jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki PS3 nie powinni marudzić. Większość wychodzących tytułów to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale megaprodukcji nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że producenci inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju rewelacyjnego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się zysk, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez problemów. Trudno się dziwić takiej polityce.

I właśnie jednym z takich seryjnych hitów jest Pro Evolution Soccer 2010 od Konami. Ta marka musi się tym razem mocno wysilić. Poprzednie wydanie tej znakomitej piłki nożnej nie spełniło oczekiwań graczy i co ciekawe konkurencyjna FIFA okazała się lepsza. Walka pomiędzy tymi dwoma tytułami trwała od zawsze, jednak dziecko Electronic Arts zawsze było w tyle. Teraz role się odwróciły, ciekawe na jak długo? Przekonamy się już niebawem.

Następną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć lasery naszych konsol to Call of Duty: Modern Warfare 2. Tytuł ten posiada już ogromną liczbę fanów. Walki sieciowe są rozgrywane dzień i noc, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się rewelacyjnie, nowe kampanie, poprawiona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie ze sobą wiele miesięcy znakomitej rozgrywki.

Need for Speed Shift.

Sprawdź ten użyteczny portal (https://www.wsiz.wroc.pl/studia-podyplomowe/tworzenie-oprogramowania-w-technologii-net/) - opisuje on zbliżoną problematykę i na pewno również Cię zainteresuje. Nie zwlekaj zatem i kliknij tu.

Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się hitem, tak jak to zapewniają jej twórcy? Ciężko jednoznacznie określić, ponieważ z NfS było różnie, raz byliśmy świadkami hitów a innym razem przeciętniaków. Electronic Arts starało się jak mogło . Dorzucali fury, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Mimo to sama rozgrywka już tak nie wciągała jak za starych czasów. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. A zapowiada się, że tak właśnie będzie

Uncharted 2: Among Thieves to pokolenie nowej generacji konsol. Seria jest stosunkowo młoda bo pierwsza część jeszcze leży na półkach sklepowych i jest cały czas kupowana. Naughty Dog to czarodzieje, którzy potrafią przyprawić o ślinotok. Tytuły z przeszłości umocniły tę firmę, zatem gracz podchodzi do ND z należytym szacunkiem. Przypomnijmy, że pierwsza część Uncharted była po prostu przepiękna. Graficznie onieśmielała inne konsole ajk Xbox 360 czy Wii. Jednak Naughty Dog zapewnia, że część pierwsza wykorzystała około 30% mocy PS3. Jeśli to rzeczywiście prawda to aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać część druga! Ale grafa to nie wszystko, w takich produkcjach liczy się fabuła, a ta również nie powinna być nudna. Tym razem akcja będzie kręcić się wokół historii podróżnika Marco Polo, a my już ostrzymy sobie ząbki na tę historię.

A co dla tych, którzy uwielbiają grać w podróży? Zabranie konsoli do samolotu czy autobusu nie jest zbyt rozsądnym rozwiązaniem. Nie ma jednak powodów do martwienia się. Aktualnie sporo gier na konsolę jest udostępniona również na komputer. Zabieramy zatem laptopa (przykłady znalezione w mieście Kraków: Laptopy Kraków od Ceneo), zatroszczmy się o jego baterię. Często gdy jedziemy gdzieś dalej środki transportu są wyposażone w gniazdka. Nie zapomnijmy więc o zasilaczu (przykładowe zobaczysz tu: polecane źródło). I słuchawkach na uszy. Można już ciekawie spędzić czas w trakcie jazdy.
20-11-13 13:23:04