Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Pozwalasz dziecku grać w gry komputerowe?

W rozmaitych mediach można dowiedzieć się, że gry pecetowe są źródłem dużej liczby nieszczęść. Kiedy w jakiejś miejscowości nastolatek zastrzeli kogoś, natychmiast pojawiają się doniesienia na temat tego, w jakie gry kochał pograć. Nikt z kolei nie rozmawia o tym, co morderca czytał i jakiej muzyki słuchał.
Wiele przekazów medialnych jest robionych pod z góry wykutą tezę – rozrywka elektroniczna to zło. A to jest stwierdzenie tak absurdalne, jak to, że skoro wódz III Rzeszy napisał dwie książki, to trzeba zlikwidować wszelkie wytwory literackie, jakie wydano w dziejach. Spektrum sprzedawanych gier wideo na rynku jest bowiem wielkie.

Więcej artykułów

W jaki sposób tak naprawdę wychowywać własne dziecko?

Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży
Zapewne każdy polski rodzic zdaje sobie sprawę, że jeśli chciałby, aby jego własne dziecko bardzo dobrze się rozwijało, nigdy nie może dopuścić do nawet najmniejszego zaniedbania. Oczywiście nie chodzi tutaj o to by przesadzać, ale trzeba zadbać o absolutnie każdy aspekt mający związek z dziećmi. A więc przejdźmy w tym momencie do meritum...


gra komputerowa
Są rzecz jasna gry z wielką porcją krwawych scen, jednak nie istnieją wiarygodne analizy, które by udowodniły, że stymulują one agresję wśród grających. Jest totalnie na opak – sesja szybkiej i brutalnej rozgrywki przed wyświetlaczem PC potrafi skutecznie zrelaksować i sprawia, że grający „wyżywa się” w wirtualnym świecie. Jeżeli jednak nie chcesz sprawiać swojemu potomkowi takiego typu gier, możesz poświęcić trochę czasu na poznanie dostępnych w sprzedaży produkcji. Podobnie jak w świecie kinematografii, tu też występuje spora gama gatunków. Znajdziesz zatem gry typu Role Playing Games, czyli adaptacja podręcznikowych gier fabularnych. Istnieje również sporo gier, będącymi symulacjami różnorakich sportów. Najbardziej popularna jest seria FIFA, czyli futbol w cyfrowym wydaniu.

Czy masz ochotę zgłębić wątek opracowany w naszym tekście? Jeżeli się z tym zgadzasz, to czytaj pod adresem (http://surfszkola.pl/oboz-kitesurfingowy/) nowe zajmujące treści.

Innym gatunkiem, silnie stymulującym umysł gracza, są gry strategiczne. Takie tytuły uczą planowania i szybkiego podejmowania wyborów. Najbrutalniejsze są tak zwane FPS-y.

Jeśli wychowujesz malucha w wieku przedszkolnym, znakomitym wyborem dla małego okażą się gry zręcznościowe, tworzone specjalnie dla najmłodszych graczy. Charakteryzują się one kolorową oprawą graficzną, brakiem przemocy oraz fabułą, która potrafi połączyć zabawę ze nabywaniem sprawności i wiedzy.

Sądzisz, że wymienione informacje są godne uwagi? Super, więc z pewnością szczegóły tu murator czasopismo opublikowane również Cię zaciekawią.Więcej na:
19-04-28 07:21:02