Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
pokój masażu

Z jakich powodów klocki lego są tak bardzo popularne wśród dzieci od wielu lat.

Klocki lego od kilkudziesięciu lat są jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek, co zresztą widać po tym, ile się ich sprzedaje. Nie ma chyba malucha, który w pewnym momencie swojego życia by się nimi nie bawił, a przecież propozycja tej firmy obejmuje każdą grupę wiekową.
zabawki furby rozmawiające ze sobą

Zobacz, jakie rzeczy potrafi legendarna maskotka Furby

Marzysz o psie, ale mama z tatą nie chcą się zgodzić? Przymus czyszczenia kociej kuwety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu pragniesz zrobić przyjemność osobie, którą darzysz sympatią? W tej sytuacji najlepiej poradzi sobie Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.
chłopiec na placu zabaw

Plac zabaw dla dzieci powinien posiadać dobre atesty

Plac zabaw dla dzieci musi okazać się barwny. Maluchy muszą posiadać swoje bezpieczne miejsce do zabawy, przez to właśnie wszyscy podążają do tego, by na różnych osiedlach i w dzielnicach pojawiały się place zabaw, które będą przystosowane do dzieci w różnym wieku. Najistotniejsze jednak w tym wszystkim będzie to, żeby zawsze plac zabaw dla dzieci miał wszelkie potrzebne certyfikaty, zatwierdzenie że jest zrobiony z odpowiednich przedmiotów, które nie posiadają w sobie najmniejszych niebezpiecznych związków chemicznych.
przedszkole

Które meble będą niezbędne do szkoły?

Kiedy nasz pociecha idzie do przedszkola zaczynamy się zastanawiać nad wieloma sprawami. Myślimy o tym, czy dziecko nie będzie płakało, jak my sami sobie z tym poradzimy. Jest całe mnóstwo obaw, ale staramy się jakoś trzymać, by przypadkiem nie wycofać się z raz podjętej decyzji. Bywa, że praca zmusza nas do zapisania dziecka do przedszkola, ale kiedy możemy zostać z dzieckiem w domu, to mamy pewien kłopot, jednak bardzo ważne jest, żeby dziecko przebywało w gronie rówieśników, zamiast stale było w domu z mamą. Gdy prowadzamy dziecko do przedszkola i mamy czas to zdejmujemy mu kurteczkę w szatni, a później mówimy do widzenia i wracamy popołudniową porą.
dziecko

Przyjście na świecie nowego członka rodziny to zawsze ogromna uciecha, ale też masa wątpliwości. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby ofiarować swojemu maleństwu wszystkiego co najlepsze.

Najogromniejszym marzeniem wszystkich mamy i taty jest zdrowe maluszek. Od razu po narodzinach nasze myśli kręcą się już wyłącznie dookoła spraw noworodka. Wszyscy tata już od najwcześniejszych lat pragnie wyposażyć maleństwo we wszystko to, co najlepsze. Nie patrząc na wydatki zastanawiamy się , czy wyprawka dla noworodka którą przygotujemy będzie wystarczająca, aby nasze dziecko było w posiadaniu to, czego potrzebuje . To jest zaledwie początek. Sama zaopatrzenie dla noworodka to jest najmniej, bo przecież w obawie o zdrowy wzrost umysłowy dzieciaka należałoby dokonać nabycia odpowiednich zabawek i to jak najszybciej.
dziecko

Majtki treningowe to wielki skok do samodzielności

Coraz częściej kupowane są pieluszki wielorazowe. Każdy opiekun chce dać własnemu dziecku to co najlepsze, dlatego poszukują oni takich produktów, które będą bezpieczne dla potomstwa, ale które jednocześnie nie okażą się nazbyt drogie.
Święty Mikołaj

Sezon Bożonarodzeniowy tuż, tuż! W związku z tym zatroszcz się o to, aby Twoje dziecko w tym roku odwiedził autentyczny Święty Mikołaj

Zdecydowanej większości ludzi ostatni miesiąc w roku kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia , a także Mikołajkami. Nie ma na świecie maleństwa, które nie lubi otrzymywać prezentów i podarunków. Dlatego trzeba dowiedzieć się o czym marzy nasze dziecko i co chciałoby otrzymać. Od wielu lat najbardziej atrakcyjne są mikołajki w przedszkolu. Jest to ogromna radość dla podopiecznych, którzy zdołają spotkać się i porozmawiać z prawdziwym Świętym Mikołajem.

W dziecięcym świecie zabawek

Dzieciństwo to jedyny taki czas w życiu człowieka. Kiedy byliśmy mali, nie docenialiśmy tego szczególnego okresu, kiedy mogliśmy spać do oporu ( a i tak zrywaliśmy się o świcie!), biegać beztrosko po parku i nie martwić się o przyszłość. Te cudowne czasy w oka mgnieniu mijają. Czasem jednak mama i tato zapominają, jak nadzwyczajny jest to okres w rozwoju malucha. Każda pociecha właśnie w tym czasie bada świat. Dlatego bardzo istotną funkcję w wychowaniu odgrywa zabawa. To doskonała droga, by wpoić maluchowi zasady w miły sposób.
pojemniki

Ciekawe produkty dla dzieci wykonane z myślą o najmłodszych

W dobie naszych czasów dzieci mogą liczyć na zróżnicowany wybór funkcjonalnych akcesoriów. Warto zagwarantować maluszkom propozycje o najwyższej jakości, z myślą o ich komforcie. W wirtualnej przestrzeni można odszukać sporo sklepów specjalizujących się w dystrybucji produktów dla najmłodszych konsumentów.
samochodzik

Zabawki edukacyjne pozwalają połączyć edukację z zabawą

W panujących czasach, dzięki świetnie postępującej technologii, przejawia się zdecydowanie więcej różnych produktów, jakie umożliwiają lepiej przeprowadzać różne czynności. Podobnie jest w kwestii zabawek. Wykonawcy zabawek stosują aktualnie coraz większą ilość rozwiązań aktualnej technologii, przez co wytwarzane są określone typy zabawek, umożliwiające nie tylko się świetnie bawić, ale również i kształtować własne umiejętności.