Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Dziecięcy świat zabawek

Kiedy czekamy na dzień narodzin naszego malucha, zazwyczaj planujemy rozmaite rzeczy. Rozmyślamy o tym, jakie będzie, co będzie robić w dorosłym życiu. Niejedni rodzice już widzą oczami wyobraźni, jak ich kruszynka zalicza renomowane uczelnie i zostaje wielkiej sławy lekarzem albo wybitnym sportowcem. Są to rzecz jasna tylko nasze pragnienia. Z autopsji wiemy świetnie, że dzieci wcale nie chcą w tej kwestii słuchać rad doświadczonych rodziców, tylko uparcie kroczą swoją ścieżką. I rozumiemy, że nie będziemy w stanie tego naszym latoroślom zabronić. Ale możemy również umiejętnie pokierować wyborami naszych pociech, w odpowiedni sposób je edukując.
resorak
Zabawki dla dzieci najczęściej zajmują dużą przestrzeń ich pokoiku. Dzieciaki dostają różne pluszaki przy każdej okazji, a jeżeli posiadamy duże grono znajomych, to w niedługim czasie zbiera się spora kolekcja. To oczywiście bardzo miło ze strony naszych najbliższych, ale powinniśmy uświadomić im, że maluszkowi przydałoby się coś jeszcze.

Więcej artykułów

Akcesoria dla lalek – bawią zarazem ucząc dorosłego życia

Wyprawka niemowlaka
Nadzwyczajnie barwne, wyglądające jak miniaturki rzeczywistych akcesoriów dla dzieci, nie tylko bawią, także uczą małe kobietki jak zajmować się w przyszłości swym własnym oseskiem.
Podczas gdy mama zajmuje się młodszym rodzeństwem, jego starsza siostra może swoją mamę naśladować za pomocą takich świetnych zabawek.


Nasi rodzicie nie posiadali dostępu do takiej ilości wydawnictw o nowoczesnym rodzicielstwie, a więc jakąkolwiek wiedzę czerpali od najbliższych i przyjaciół, jak również uczyli się na własnych błędach. Dzisiejsi rodzice mają możliwość brać przykład z wielu publikacji, a także odpowiednich portali, czy programów w telewizji. W odpowiedzi na tak duże zainteresowanie tematyką dziecięcą, firmy zaczęły produkować zabawki Dumel Discovery na , które błyskawicznie stały się popularne wśród rodziców.

Pomagają one naszym maluchom nabywać nowe umiejętności. Zmuszają one dzieciaki do logicznego myślenia, a także kojarzenia faktów. Zabawki posiadają odpowiednie przedziały wiekowe, które jednakże nie są sztywne. Niektóre maluchy przecież rozwijają się szybciej od rówieśników. Takie zabawki są świetnym połączeniem zabawy i nauki. Wiele takich zabawek z opcją głosu ma również wersję w języku angielskim. Dzięki temu nasz brzdąc już od małego osłuchuje się z tym językiem, co potem ułatwi mu jego naukę. Również dla starszych dzieci warto wybierać zabawki, które prowokują do myślenia, na przykład gry planszowe, które obecnie przeżywają renesans.
20-11-07 07:21:02