Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Młodzież
zabawa

Jak dbać o rozwój swojego dziecka?

Obecnie generalnie bardzo dbamy o własne dzieci.Oczywiście nie twierdzę, że niegdyś mamy były jakoś wyrodne, lecz prawda jest taka, że rzadko podążaliśmy za ciekawymi nowinkami, dzięki którym dzieci mogą być bardziej mądre. Kilka dni temu zaznajomiłem się z badaniami, wedle których młodzi Polacy są bardziej inteligentni, aniżeli ich rodzice oraz dziadkowie. Zwykło się mówić, że aktualna młodzież do niczego się nie nadaje, a tu proszę - wcale nie jest tak źle. Jak zatem obecny rodzic może dbać o prawidłowy rozwój własnej pociechy?
boże narodzenie w górach z dziećmi; rozdawanie ulotek

Czy interesuje nas Boże Narodzenie w górach z dziećmi?

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z różnymi rzeczami, ale głównie z momentem rodzinnym oraz podarunkami, które wtenczas sobie podarujemy.
prezenty

Najlepszy upominek dla młodej osoby

Znalezienie upominku dla nastolatki nierzadko powoduje niemałe problemy. Wynika to z faktu, iż młodzi zwykle lubią sami decydować o tym co nabywają, ubierają jak i jakich akcesoriów używają. O ile jednak nasze dziecko nie jest tak ogromnie wymagające, a my mimo wszystko planujemy kupić prezent, a nie wręczyć pieniądze, rozważmy kilka zaprezentowanych pomysłów.Upominek dla nastolatki powinien być między innymi dopasowany do jej preferencji, gustu i zainteresowań.