Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Młodzież
zabawa

Jak dbać o rozwój swojego dziecka?

Obecnie generalnie bardzo dbamy o własne dzieci.Oczywiście nie twierdzę, że kiedyś matki były wyrodne, ale fakty są takie, że bardzo rzadko podążaliśmy za interesującymi nowinkami, dzięki to którym dzieci mają okazję być bardziej mądre. Kilka dni temu zapoznałem się z badaniami, według to których młodzi mieszkańcy Polski są inteligentniejsi, aniżeli ich rodzice i dziadkowie. Tyle się mówi, że obecna młodzież jest głupia, a tu proszę - sytuacja nie jest beznadziejna. W jaki sposób zatem dzisiejszy rodzic może dbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka?
boże narodzenie w górach z dziećmi; rozdawanie ulotek

Czy interesuje nas Boże Narodzenie w górach z dziećmi?

Święta Bożego Narodzenia będą kojarzyć nam się z różnymi rzeczami, ale głównie z momentem familijnym i upominkami, które wówczas sobie dajemy.
miasta

Plecak typu młodzieżowego - czyli, plecak nie tylko do spacerowania do szkoły!

Zwykle usłyszawszy słówko "plecaczek" pierwsze co widzimy przed oczami to małego człowieczka, który to wędruje wraz z wielką torba na pleckach w stronkę szkółki.
prezenty

Najlepszy upominek dla młodej osoby

Znalezienie upominku dla nastolatki nierzadko powoduje niemałe problemy. Wynika to z faktu, iż młodzi zwykle lubią sami decydować o tym co nabywają, ubierają jak i jakich akcesoriów używają. O ile jednak nasze dziecko nie jest tak ogromnie wymagające, a my mimo wszystko planujemy kupić prezent, a nie wręczyć pieniądze, rozważmy kilka zaprezentowanych pomysłów.Upominek dla nastolatki powinien być między innymi dopasowany do jej preferencji, gustu i zainteresowań.