Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Młodzież
boże narodzenie w górach z dziećmi; rozdawanie ulotek

Czy interesuje nas Boże Narodzenie w górach z dziećmi?

Święta Bożego Narodzenia będą kojarzyć nam się z różnymi rzeczami, ale głównie z momentem familijnym i upominkami, które wówczas sobie dajemy.
zabawa

Jak dbać o rozwój swojego dziecka?

Dzisiaj ogólnie dbamy o własne dzieci.Oczywiście nie chcę napisać, że kiedyś matki były wyrodne, ale prawda jest taka, że rzadko podążaliśmy za interesującymi nowinkami, dzięki którym dzieci mogą być mądrzejsze. Kilka dni temu zapoznałem się z badaniami, wedle których młodzi Polacy są inteligentniejsi, niż ich rodzice i dziadkowie. Tyle się mówi, że aktualna młodzież jest głupia, a tu proszę - nie jest tak źle. W jaki sposób w takim razie dzisiejszy rodzic może dbać o prawidłowy rozwój własnej pociechy?
miasta

Plecak typu młodzieżowego - czyli, plecak nie tylko do spacerowania do szkoły!

Zwykle usłyszawszy słówko "plecaczek" pierwsze co widzimy przed oczami to małego człowieczka, który to wędruje wraz z wielką torba na pleckach w stronkę szkółki.
prezenty

Najlepszy upominek dla młodej osoby

Znalezienie upominku dla nastolatki nierzadko powoduje niemałe problemy. Wynika to z faktu, iż młodzi zwykle lubią sami decydować o tym co nabywają, ubierają jak i jakich akcesoriów używają. O ile jednak nasze dziecko nie jest tak ogromnie wymagające, a my mimo wszystko planujemy kupić prezent, a nie wręczyć pieniądze, rozważmy kilka zaprezentowanych pomysłów.Upominek dla nastolatki powinien być między innymi dopasowany do jej preferencji, gustu i zainteresowań.