Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dzieci
Klocki Lego Hobbit

Przeżyj podróż najpopularniejszego Hobbita

Krasnoludy, walki z trollami, pierścień o tajemnej mocy, walka ze smokiem Smaugiem. Brzmi to jak składniki niezbyt ambitnej bajki dla najmłodszych? A jednak przygody mężnego Hobbita Bilbo pokochało wiele milionów ludzi na świecie. W czym tkwi sekret jego sukcesu?
zabawki

Lalki Chou Chou - śliczne zabawki dające dziewczynkom rewelacyjną zabawę oraz świetne wrażenia

Piękne lalki Chou Chou pozwalają na doskonałą zabawę dla wszystkich dziewczynek. Bardzo dobry producent Tomy idealnie zdaje sobie sprawę, jakie standardy musi spełniać wysokiej jakości zabawka. Dzięki imponującej jakości lalek dzieci mają zapewnioną udaną zabawę jak również niesamowite wrażenia.
łóżeczko

Jaki powinien być certyfikowany plac zabaw? W jaki sposób powinien być przygotowany, aby był miejscem bezpiecznym?

Każde z dzieci kocha place zabaw, jest w stanie przebywać tam praktycznie cały dzień. Jednocześnie nie myśli o tym, że i w tym miejscu możliwe są zagrożenia. Opiekunowie zawsze powinni zwracać uwagę, czy plac zabaw, na którym przebywa dziecko jest faktycznie w pełni bezpieczny.


Zabawki dla dzieci

Kupujemy doskonały prezent dla dziecka

parę razy w roku musimy liczyć się z niemałym wydatkiem, takim przeznaczonym na prezenty. Nasze dorosłe relacje czasami wykluczają uczestnictwo w tym obdarowywaniu, oczywiście, wszyscy mamy pewne wydatki, z innej strony można o tym zapomnieć, nie w każdej sytuacji wiadomo, co kupić. Sprawa ta jednak przedstawia się całkowicie odmiennie w momencie, kiedy obdarowywanym jest dziecko. W tej okoliczności należy zawsze pamiętać o terminie (urodzin, imienin, świąt), a także pomyśleć o wymarzonym prezencie.
Klocki Lego

Klocki lego - sposób spędzania wolnego czasu dla każdej osoby

Wszyscy wiemy, że jeśli dziecko jest zafascynowane jakąś bajką to z chęcią będzie sięgało po gry z bohaterami owej bajki. Zastanawiający natomiast jest fakt, że stale tworzone są kolekcje zabawek związanych z filmami, których staż jest już dość długi. Mimo to na wszystkich kontynentach możemy spotkać fanów tych filmowych hitów i co najważniejsze wiele elementów z kinowych produkcji wpisało się na kartach historii jako ikony popkultury. Dzięki temu zapewne klocki lego gwiezdne wojny są, były i na sto procent będą jednymi z chętniej kupowanych kompletów lego.
furby

Jakie firmy perfekcyjnie trafiają w kryteria malców?

Dzieci uwielbiają zwierzątko o imieniu Furby. Mnóstwo dzieci marzy o posiadaniu całej rodzinki. Dzięki bogactwie atrakcyjnych propozycji na rynku znaleźć można szczególnie inspirujące zestawy zabawek na znakomitym poziomie. Wyjątkowe zestawienia funkcji oraz opcji markowych propozycji robią wrażenie na klientach, zarówno tych dorosłych, jak i na dzieciach, nie od dziś. Niskie ceny oraz szerokie możliwości kupna takiej zabawki to dodatkowe atuty producenta.

Zabawka a wiek dziecka

Szukając zabawek dla swojego dziecka, niezbędna okaże się odrobina wysiłku. Czy warto wybrać modne Lego, czy może skupić się na drewnianych klockach? Czy nasze pociechy naprawdę potrzebują edukacyjnych gier? Może lepiej kupić konia na biegunach. Zobacz, jak szukać zabawek.

Jaki typ zabawki nabyć dla chłopców?

Minęły już czasy, gdy nasze dzieci interesowały rowerki Smoby i wiaderka do budowanie babek z piasku. Dzieci rosną, a wraz z nimi zmieniają się też oczekiwania dotyczące zabawek. W tym artykule przyjrzyjmy się popularnym prezentom dla chłopców, bo w czasach królujących gier PC trzeba zaoferować im coś rzeczywiście ciekawego, by odgonić ich od komputerów i playstation.
żółty dinozaur

Świetna zabawa i porządna jakość za rozsądną cenę

Chyba nie ma rodzica, który nie słyszałby o zabawkach Fisher Price. Są bajecznie kolorowe, absorbujące malucha i zaprojektowane tak, aby wspierały i pobudzały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby naturalnie dawały mu wiele radości.
dzieci

Interesujące i przydatne produkty wykonane dla dzieci

Dzieci lubią się bawić i poznać świat. Dlaczego zatem nie połączyć obu rzeczy? Współcześnie pozwala na to wyjątkowo wiele produktów dziecięcych – różne zabawki dobrze rozwijają dużo sfer, takich jak na przykład wyobraźnia, orientacja przestrzenna albo dogadywanie się z innymi dziećmi. Znakomicie w tej roli się spisują Wader zabawki, które są rekomendowane od wielu lat dzięki ich znakomitej jakości, ładnym kolorom i doskonałemu dostosowaniu do dzieci.