Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dzieci
prawo

Jakiego rodzaju prawa przysługują rodzicom w dziedzinie wychowywania dziecka? Jaka jest ich władza?

Czym w ogóle jest taka władza? Zwane także jako prawa rodzicielskie, to seria uprawnień, jakie przysługują rodzicom względem ich dzieci. W zgodzie z przepisami ta władza należy się obojgu rodzicom. Powstanie jej i istnienie jest zależne od tego, czy rodzice dalej są w związku małżeńskim. Jednocześnie, zakres władzy rodzicielskiej jest jednakowy, więc każdemu z rodziców przysługuje pełnia władzy.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Jakie ubranka kupić dziecku?

Obszerny wybór ubranek dla maluchów jest oznaką dzisiejszych czasów. Liczne desenie, style i odcienie w katalogach marketów z ubraniami pomagają skompletować idealny strój dla każdego brzdąca. Mogą też jednak to doprowadzić do zawrotu głowy. Dziś nawet majtki dla dzieci projektowane są przez najpopularniejszych designerów. Niejedna mama i niejeden ojciec załamał ręce przy takim stanie rzeczy. Najlepiej zatem zastanowić się jak dobrać odpowiednią garderobę z której radzi byliby tak rodzice, jak i maluchy.
Kredki, przybory szkolne

Kreatywne kolorowanki do drukowania

Kolorowanki online nie od dziś są popularną formą bawienia się. Mnóstwo opiekunów jednak zastanawia się czy ta forma zabawy jest dla ich pociech odpowiednia, czy wspomaga ich właściwy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
prezent dla dziecka

Poszukiwanie podarunku dla kilkumiesięcznego dziecka

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to niezwykle miła chwila. To też powód do tego, by odwiedzić jego rodziców i wręczyć im jakiś drobny upominek dla maluszka. Na nieszczęście naprawdę często znalezienie właściwego prezentu okazuje się rzeczywiście ciężkim zadaniem. W jaki sposób poradzić sobie z takim problemem i jaki prezent kupić noworodkowi?
dziecko, mama,

Dziecięcy świat, czyli nie tylko zabawki są przydatne

Z pewnością większość rodziców słyszała chociażby raz słyszała coś na temat włoskiej lekarce Marii Montessori, która z początkiem lat XX stulecia stworzyła lepszy system wychowywania pociech przedszkolaków i dzieci uczęszczających do szkoły. Metoda opracowana przez Marię Montessori opiera się przede wszystkim na zabawie.
przedszkole

Jeśli posiadasz dziecko w wieku przedszkolnym i pragniesz zapewnić mu najlepsze warunki do nauki - warto zapoznać się z obszerną ofertą placówek pedagogicznych w okolicach Wrocławia.

System edukacji w Polsce zmienia się i modernizuje corocznie. Wprowadza się w sieć działalności zmodyfikowane zasady przyjęcia, reformy programu, budżet, projekty. Ze względu na panujący system, otwiera się sporo nowych placówek prywatnych z różnorodnymi ofertami nauczania.
przedszkolaki, zajęcia,

Producent mebli oraz sprzętów dla dzieci i jego oferta

Producenci sprzętów dla dzieci prześcigają się aktualnie w oferowaniu nowszych i lepszych typów umeblowania dla dzieci. Fabrykanci zazwyczaj mają ogromnie dużą ofertę mebli, jakie przeznaczone są nie tylko do pokoju dziecięcego w domu czy też mieszkaniu, ale też do wyposażenia przedszkoli, szkół bądź także na szatnie.
lekarz

Leczenie niepłodności – czy jest wydajne oraz jakie metody są współcześnie proponowane dla klientów?

Niektóre pary chciałyby mieć dzieci, ale niestety mimo starań, nie są w stanie spełnić własnego marzenia. Niepłodność to duża trudność, na szczęście współcześnie oferowanych jest sporo technik leczenia niepłodności oraz badań, jakie umożliwiają poznanie powodów kłopotów z poczęciem.
drewniane klocki

Na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając zabawki dla maluchów do piątego roku życia?

Warto mieć świadomość, że to, czym na codziennie bawią się nasze dzieci ma duże znaczenie. Po pierwsze dobrze skonstruowane zabawki uczą i rozwijają wyobraźnię dziecka, zwłaszcza w wieku do 5 lat. Pamiętajmy też, że starsze dzieci zazwyczaj uczą się pośrednio przez zabawę, dlatego ma znaczenie,co kupujemy naszemu dziecku do zabawy. Należy również mieć na uwadze, że zabawki powinny być bezpieczne i zrobione z takich materiałów, które nie zaszkodzą maluchowi, gdy przykładowo weźmie je do buzi.
Balon, imprezy

Pomysł na urodziny dziecka

Podczas rozwoju dziecka najbezpieczniej warto zwrócić uwagę na zabawę dziecka. Kiedy dziecko rozpoczyna pozyskiwać umiejętności niezbędne do jego dalszego dobrego rozwoju, niewątpliwie warto uczcić go interesującymi urodzinami. Każdy rodzic prędzej czy później stanie przed wyzwaniem, jakim jest przygotowanie przyjęcia, takich jak na przykład kinderbal, dziecięcy sylwester albo urodziny dla dzieci.