Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ogród
Piknik na świeżym powietrzu

Nasz ogród...nasza duma

Sezon ogrodniczy rozpoczęty! Nasadzamy, podlewamy, kosimy, by po wyczerpujących fizycznie zajęciach - zmęczonym, ale ale jakże zadowolonym przysiąść pod drzewem i zachwycać się efektem końcowym. A to właściwie początek sezonu! Dopiero przed nami relaks na leżaku w ogrodzie, wspólne śniadania lub kwiaty na parapecie z własnego ogrodu. Nasz ogród... Nasza pasja.
Mała dziewczynka na świeżym powietrzu

Wyposażenie ogródka z myślą o dzieciach

Ogród to miejsce, w którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu. Niestety, jeśli rodzice nie zadbają o jego interesujące urządzenie, może się okazać, że dla maluchów nie będzie on wystarczająco atrakcyjny, co spowoduje przegraną w rywalizacji z komputerem lub telewizorem.
Dziecko w samochodziku

5 koncepcji na zapewnienie ciekawej zabawy dla dzieci

Jeśli nie pragniemy by nasze dzieci się nudziły i miast bawić się na dworze siedziały w domu, to z pewnością powinniśmy zatroszczyć się o to, by otrzymały jak najszerszy wybór zabawek. A kiedy jeszcze mamy ogródek, na którym mają możliwość się pobawić oraz na który mogą położyć te zabawki, to z pewnością bez większego kłopotu znajdziemy dla nich coś odpowiedniego, co będzie bezpieczne, interesujące i jednocześnie sprawi, iż dzieci wraz z kolegami będą mogły rozwijać swoje kreatywne myślenie.
Dziecko w samochodziku

Interesujące i polecane zabawki do ogrodu dla najmłodszych

Większość rodziców zadaje sobie latem pytanie: które zabawki będą dziś odpowiednie do ogrodu? W w sporej liczbie rozmaitych ofert zabawek doskonałych do ogrodu, warto jest obecnie zyskać pewne rozeznanie. Świetnie nieraz nabywać zabawki doceniane i te, które są bezpieczne w użytkowaniu. Najbezpieczniej zrobić początkową selekcję takich produktów.
wesele

W jaki sposób zaplanować udane przyjęcie? Klimatyczne wesele w unikalnym miejscu

Planowanie wesela jest wielką przyjemnością, ale także swego rodzaju wyzwaniem, ponieważ jak wiadomo nie łatwo jest sprostać oczekiwaniom wszystkich uczestników imprezy. To normalne, iż największą uwagę przykładamy najczęściej do organizacji wesel, podczas których chcemy podzielić się naszą radością z szerokim gronem bliskich osób.
domek dla dzieci

Domki dla dzieci ogrodowe, nerf

Sporo osób chciałoby mieć wielki ogród. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus. Ale gdy posiadamy duży ogród, to warto zastanowić się nad tym w jaki sposób go zapełnić. Najistotniejsze, żeby ogród był zadbany, a nie stał się miejscem, w którym da się zostawić wszystko, co zbędne. Dobrze postawić domek ogrodowy, który będzie trochę większy. Mógłby wtedy spełniać funkcję przechowalni, ale również byłby perfekcyjnym miejscem by spędzać czas ze znajomymi podczas letnich wieczorów a bywa, że i nocy.
plac zabaw

W jaki sposób zagospodarować atrakcyjny plac zabaw dla maluchów?

Maluchy w każdym wieku zazwyczaj są naprawdę ruchliwe, z tego powodu większość rodziców chce w stosowny sposób rozładować ich energię, ponieważ w przeciwnym wypadku przekształci się ona w niczym niezakłócone rozrabianie. Ciekawym rozwiązaniem są oczywiście wizyty na placach zabaw, dostępnych w każdym mieście. Takie publiczne place zabaw są coraz częściej wyposażone w zaawansowany oraz bezpieczny sprzęt, niemniej wskazane jest zastanowić się nad urządzeniem ich namiastki w swoim ogrodzie. W jaki sposób?