Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Święta
opakowania na prezenty na wystawie

Różnorodne inspiracje na upominki bożonarodzeniowe dla najbliższych

Boże Narodzenie to okres, który większości ludzi kojarzy się w pierwszej kolejności ze spotkaniami z rodziną w miłej atmosferze, przy wspólnym świątecznym stole. Dzieciom natomiast zazwyczaj przywodzi na myśl prezenty choinkowe. Dzieci zresztą najczęściej tych prezentów dostają najwięcej, dzięki czemu czas świąteczny im się dobrze kojarzy. Każdego roku więc dorosłe osoby odwiedzają różnorodne punkty w poszukiwaniu dobrych podarunków dla bliskich osób.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w pięknej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość i pretekst do długo oczekiwanego wypoczynku. W jaki sposób zaplanować wypad, aby nic nie było w stanie zakłócić tych upragnionych chwil?
prezent

Szukamy fajnych prezentów

Generalnie większym problemem z którym codziennie się stykamy jest brak pieniędzy. Jednak nawet jeżeli posiadamy kasę, to nierzadko najzwyczajniej w świecie nie mamy pojęcia co zakupić. W takim razie można zaznajomić się w owym artykule z wartościowymi poradami na temat szukania prezentów. Szczególnie mowa w tym momencie o upominkach na wyjątkowe okazje.
grawer

Niepowtarzalny upominek gwiazdkowy dla dziadka.

Fantastyczniejszy niż poprzednie upominki, typu: kolejna czapka albo kolejna gra komputerowa, będzie z pewnością niepowtarzalny upominek, grawerowanie zdjęć. Nowatorski podarunek, to grawerowany upominek, który może zaskoczyć obdarowanego. Grawerowane prezenty można wykreować według własnego projektu. Taki prezent, ponadto ładnie zapakowany, po latach wzbudzi ten sam zachwyt co w dniu darowania. Wygrawerowana dedykacja z datą, z inicjałem, będzie bardzo wytworną formą pamiątki.
opakowania na prezenty

Bombowy pomysł na bombowy prezent

Każdy powód jest właściwy, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Pewnie często poddajesz się, gdyż nie masz pojęcia jaki prezent będzie adekwatny do wieku obdarowywanego i zmyślnej okazji. Dla potrzebujących weny przy doborze prezentu w sieci jest mnóstwo propozycji.
pisanki

Akcesoria, jakie się przydadzą, kiedy będziemy chcieli przygotować imponujące Święta Wielkanocne.

Nadciąga Wielkanoc i sporo pań domu już zastanawia się, w jaki sposób przyszykować tegoroczne Święta. Powinny natomiast one skoncentrować się na tym, żeby przygotowania zacząć stosownie prędzej, bo dzięki temu nic nie może ich zaskakiwać. Kiedy planuje się Święta w większym gronie rodzinnym to tym większą uwagę trzeba na to skierować. Wszystkie produkty, które bez wątpienia się przydadzą, jeśli będziemy chcieli zorganizować imponujące Święta Wielkiej Nocy należy kupić z wyprzedzeniem.
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta tuż, tuż. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, często korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. Jak przygotować się z dzieckiem do świątecznej wizyty?
Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu

Kiedy rozpocząć przygotowania do świąt bożego narodzenia?

Nie wolno nam na ostatni moment pozostawiać przygotowania do świąt bożego narodzenia

Im ważniejsze jest dla nas świętowanie świąt religijnych, zwłaszcza tych, które są silnie zakorzenione w naszej tradycji, tym szybciej powinniśmy rozpocząć myśleć o przygotowaniach do nich, tak by ze wszystkim na spokojnie zdążyć. Trzeba tu zaznaczyć, że przygotowania do świąt bożego narodzenia trzeba rozpocząć prędzej od kupowania podarunków, tak aby potem nie stać na ostatnią chwilę w wielkich kolejkach w markecie. Dodatkowo część produktów możemy już przygotować sobie wcześniej, przez co na krótko przed świętami będziemy przebywać znacznie mniej godzin w kuchni, ponieważ starczy tylko we właściwym czasie odmrozić wcześniej przygotowane dania. Jeżeli pozostawimy wszystko na ostatnią chwilę, to może się okazać, że do stołu wigilijnego zasiądziemy źli oraz rozdrażnieni, przez to właśnie tak ważne jest to, aby wszystko zaplanować i rozpocząć wykonywać z właściwym wyprzedzeniem.
dekoracja świąteczna

Mamy szansę wyłamać się spod tradycji

Tradycja jest istotna ale nie trzeba jej ściśle doglądać. Od malutkiego dziecka jesteśmy wychowywani w myśl stwierdzenia, iż święta powinno się spędzać ze własną rodziną, a co się z tym wiąże, iż każdy musi siedzieć w mieszkaniu i jeszcze najlepiej jak wszystkie dania na ten wielki dzień będzie przygotowywał samodzielnie, bez uciekania się do kupowania gotowych potraw.
dodatki komunijne

Odpowiedni strój na pierwszą komunię świętą

Maj za pasem, a w związku z tym nadchodzi okres wytężonych przygotowań do Komunii. W kościołach w całym kraju będą odbywały się uroczystości związane z przyjęciem po raz pierwszy setek dzieci komunii świętej. Jednak zanim to nastąpi, należy się do tego momentu należycie przygotować. I chodzi tu o przygotowania różnego rodzaju: te duchowe i materialne.
1 2