Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Święta
Halloween

Jak się przebrać na święto Halloween - na jakie należy zwrócić uwagę

Wybór kostiumu halloweenowego spędził sen z powiek niejednej osobie. Od czasu do czasu dobrze jest puścić wodze fantazji i zrobić cokolwiek wyszukanego. Mnóstwo ludzi decyduje się przebrać za kościotrupa albo innego nadgniłego stwora, po czym okazuje się, iż na przyjęciu wszyscy wyglądają jednakowo. Jeśli pragniesz zaszokować rodzinę jak też znajomych niebanalnym strojem halloweenowym przejrzyj niepowszednie inspiracje oraz wybierz coś dla siebie. Z całą pewnością przyciągniesz spojrzenie wielu osób.
Mikołaj wręczający prezent

Innowacyjna kolekcja dekoracji i mebli - świąteczne ozdoby

Jesień coraz bliżej, ani się obejrzymy a zacznie się zima i spadnie pierwszy śnieg. Okres zimowy w wielu przypadkach kojarzy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia, z rodzinną atmosferą przy wieczornej wigilijnej kolacji, upominkami i choinką. W tym czasie każdy z nas wysuwa z dna pudeł znajdujących się w szafie prześliczne świąteczne ozdoby, które przywodzą na myśl wyborną atmosferę panującą podczas świąt. Wiele z nas udaje się też do galerii handlowych i sklepów w celu poszukiwania oryginalnych ozdób świątecznych.
dodatki komunijne

Odpowiedni strój na pierwszą komunię świętą

Wiosna za pasem, a co za tym idzie zbliża się okres intensywnych przygotowań do Pierwszej Komunii. W kościołach w całym kraju będą odbywały się uroczystości związane z przyjęciem po raz pierwszy tysięcy dzieci komunii świętej. Jednak zanim to się stanie, należy się tej chwili właściwie przygotować. I chodzi tu o przygotowania różnego rodzaju: te duchowe i materialne.
grawer

Niepowtarzalny upominek gwiazdkowy dla dziadka.

Fantastyczniejszy niż poprzednie prezenty, typu: kolejne skarpetki albo kolejna książka, będzie z pewnością świetny upominek, grawerowanie zdjęć. Idealny prezent, to grawerowany prezent, który może zadziwić obdarowanego. Rzeźbione laserem prezenty można wykreować według własnego wzoru. Taki prezent, dodatkowo pięknie zapakowany, po czasie wzbudzi ten sam podziw co w dniu darowania. Uwieczniona dedykacja z datą, z inicjałem, będzie z pewnością okazałą formą pamiątki.
opakowania na prezenty

Bombowy pomysł na bombowy prezent

Wszystkie powody są właściwe, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Nie zawsze wiemy jaki prezent będzie najtrafniejszy do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Dla potrzebujących wsparcia przy doborze podarunku w sieci jest mnóstwo propozycji.
bombka

Nadchodzą

Boże Narodzenie to święto pełne uroku, rodzinnego ciepła, miłości, które zazwyczaj spędzamy w gronie najbliższych nam osób. To jedno z najdawniejszych świąt katolickich. Do kolacji wigilijnej siada się po zapadnięciu zmroku, w chwili, gdy za oknem pojawi się pierwsza gwiazdka. Maluchy kochają wyczekiwać tego momentu, od czasu do czasu podchodząc do okna i wypatrując jej.
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, często przyjmują zaproszenie na święta od najbliższych. Jak zorganizować wyprawę?
Dekoracje świąteczne, Misa Choinka

Choinkowe inspiracje

Nadchodzi fantastyczny sezon świąteczny. dekoracje bożonarodzeniowe zaczynają pojawiać się na latarniach i w galeriach handlowych. W reklamach medialnych producenci rekomendują najlepsze upominku. Mądrze już teraz pomyśleć, co dać najbliższym na Święta. W artykule dowiecie się, że czasem niestandardowe wybory mogą okazać się najlepszymi.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w pięknej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z najważniejszą osobą to dobra inwestycja w przyszłość oraz okazja do długo oczekiwanego wypoczynku. W jaki sposób zaplanować wypad, aby nic nie było w stanie zburzyć tych upragnionych chwil?
pisanki

Akcesoria, jakie się przydadzą, kiedy będziemy chcieli przygotować imponujące Święta Wielkanocne.

Nadchodzi Wielkanoc i duża część gospodyń domowych już myśli o tym, w jaki sposób zorganizować te Święta. Muszą zaś one koncentrować się na tym, żeby przygotowania zaczynać stosownie prędzej, gdyż tym sposobem nic nie będzie w stanie ich zaskoczyć. Jeżeli planuje się Wielkanoc w dużym gronie rodzinnym to tym większą uwagę należałoby na to skierować. Wszystkie gadżety, jakie z pewnością okażą się przydatne, jeżeli będziemy chcieli zorganizować imponujące Święta Wielkiej Nocy trzeba kupić prędzej.
1 2