Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Święta
pisanki

Akcesoria, jakie się przydadzą, kiedy będziemy chcieli przygotować imponujące Święta Wielkanocne.

Nadchodzi Wielkanoc i duża część gospodyń domowych już myśli o tym, w jaki sposób zorganizować te Święta. Muszą zaś one koncentrować się na tym, żeby przygotowania zaczynać stosownie prędzej, gdyż tym sposobem nic nie będzie w stanie ich zaskoczyć. Jeżeli planuje się Wielkanoc w dużym gronie rodzinnym to tym większą uwagę należałoby na to skierować. Wszystkie gadżety, jakie z pewnością okażą się przydatne, jeżeli będziemy chcieli zorganizować imponujące Święta Wielkiej Nocy trzeba kupić prędzej.
Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu

Kiedy rozpocząć przygotowania do świąt bożego narodzenia?

Nie wolno nam na ostatni moment pozostawiać przygotowania do świąt bożego narodzenia

Im istotniejsze jest dla nas świętowanie świąt kościelnych, zwłaszcza tych, które są silnie utkwione w naszej tradycji, tym szybciej musimy rozpocząć myśleć o przygotowaniach do nich, tak by ze wszystkim na spokojnie zdążyć. Warto tu zaznaczyć, że przygotowania do świąt bożego narodzenia trzeba zacząć prędzej od nabywania prezentów, tak aby potem nie stać na ostatnią chwilę w wielkich kolejkach w sklepie. Na dodatek część materiałów mamy szansę już przygotować sobie prędzej, przez co na krótko przed świętami będziemy przebywać dużo mniej godzin w kuchni, gdyż wystarczy tylko we właściwym momencie odmrozić wcześniej przyszykowane potrawy. Jeśli zostawimy wszystko na ostatnią chwilę, to może się okazać, że do stołu wigilijnego zasiądziemy rozgniewani oraz rozdrażnieni, dlatego właśnie tak ważne jest to, by wszystko wymyślić i rozpocząć robić z właściwym wyprzedzeniem.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w pięknej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z ukochaną osobą to dobra inwestycja w przyszłość i okazja do długo oczekiwanego wypoczynku. W jaki sposób zaplanować wyjazd, aby nic nie było w stanie zaburzyć tych upragnionych chwil?
dekoracja świąteczna

Mamy szansę wyłamać się spod tradycji

Tradycja jest istotna ale nie warto jej dokładnie przestrzegać. Od małego dziecka jesteśmy wychowywani w myśl zasady, że święta trzeba przeżywać ze swoją familią, a co się z tym wiąże, iż każdy musi zostać w mieszkaniu i jeszcze najlepiej jak wszystkie dania na ten ważny dzień będzie przygotowywał własnoręcznie, bez uciekania się do nabywania przygotowanych dań.
bombka

Nadchodzą

Boże Narodzenie to święto pełne uroku, domowego ciepła, miłości, które na ogół spędzamy w gronie bliskich nam osób. Jest to jedno z najdawniejszych świąt katolickich. Do wieczerzy wigilijnej zasiada się po zapadnięciu półmroku, w momencie, gdy za oknem wzejdzie pierwsza gwiazdka. Dzieci kochają oczekiwać tej chwili, co jakiś czas podbiegając do okna i wyczekując jej.
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta tuż, tuż. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Ponieważ dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, zwykle przyjmują zaproszenie na święta od rodziny. Jak zorganizować podróż?
grawer

Niepowtarzalny upominek gwiazdkowy dla dziadka.

Oryginalniejszy niż poprzednie upominki, typu: kolejne skarpetki albo kolejna książka, będzie na pewno świetny prezent, grawerowanie zdjęć. Idealny prezent, to grawerowany podarunek, który może zadziwić ofiarowanego. Rzeźbione laserem prezenty można wykreować według samodzielnego wzoru. Taki prezent, dodatkowo pięknie zapakowany, po czasie wzbudzi ten sam podziw co w dniu ofiarowania. Uwieczniona dedykacja z datą, z inicjałem, będzie z pewnością luksusową formą pamiątki.
Gwiazda Betlejemska

Już niedługo święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie dla większości osób są bardzo wyczekiwanym okresem w roku. Jest to czas niezwykły i przepełniony miłością. Widzimy się wówczas z całą familią tą bliską, ale także z dawno niewidzianymi krewniakami. Po zjedzeniu wspólnej wieczerzy zbliża się moment mocno wyczekiwany, szczególnie przez dzieci, czyli upominki. prezenty na święta powinny być szczególne i jedyne w swoim rodzaju. Najlepiej, jeśli już wcześniej, dużo wcześniej wymyślimy, co możemy kupić.
Halloween

Jak się przebrać na święto Halloween - na jakie należy zwrócić uwagę

Dobór stroju halloweenowego spędza sen z powiek niejednemu. Niekiedy dobrze jest puścić wodze fantazji i zrobić coś oryginalnego. Mnóstwo osób decyduje się przebrać za zombie albo innego nadgniłego stwora, po czym okazuje się, iż na przyjęciu wszyscy wyglądają tak samo. Jeżeli pragniesz zaskoczyć familię a także znajomych niebanalnym okryciem halloweenowym przejrzyj niecodzienne inspiracje oraz wybierz coś dla siebie. Na pewno przyciągniesz wzrok wielu osób.
Mikołaj wręczający prezent

Innowacyjna kolekcja dekoracji i mebli - świąteczne ozdoby

Jesień coraz bliżej, ani się obejrzymy a rozpocznie się zima i spadnie pierwszy śnieg. Okres zimowy częstokroć kojarzy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia, z rodzinną atmosferą przy wieczornej wigilijnej kolacji, prezentami oraz choinką. W tym czasie każdy z nas wyciąga z dna pudeł znajdujących się na strychu przepiękne świąteczne ozdoby, jakie przywodzą na myśl wspaniałą atmosferę panującą w czasie świąt. Mnóstwo z nas udaje się także do galerii handlowych i sklepów w celu wyszukiwania nowiutkich ozdób świątecznych.
1 2