Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Święta
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Lecz nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, często przyjmują zaproszenie na święta od kochających dziadków. Jak zorganizować podróż?
dodatki komunijne

Odpowiedni strój na pierwszą komunię świętą

Maj za pasem, a w związku z tym nadchodzi okres wytężonych przygotowań do Komunii. W kościołach w całym kraju będą odbywały się uroczystości związane z przyjęciem po raz pierwszy setek dzieci komunii świętej. Jednak zanim to nastąpi, należy się do tego momentu należycie przygotować. I chodzi tu o przygotowania różnego rodzaju: te duchowe i materialne.
Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu

Kiedy rozpocząć przygotowania do świąt bożego narodzenia?

Nie wolno nam na ostatnią chwilę pozostawiać przygotowania do świąt bożego narodzenia

Im ważniejsze jest dla nas świętowanie świąt religijnych, szczególnie tych, które są silnie zakorzenione w naszej tradycji, tym prędzej musimy zacząć myśleć o przygotowaniach do nich, tak by ze wszystkim na spokojnie zdążyć. Należy tutaj wiedzieć, że przygotowania do świąt bożego narodzenia należy rozpocząć wcześniej od nabywania prezentów, tak żeby potem nie stać na ostatnią chwilę w zatłoczonych kolejkach w markecie. Dodatkowo część produktów możemy już przyszykować sobie prędzej, przez co na krótko przed świętami będziemy przebywać znacznie mniej godzin w kuchni, ponieważ starczy tylko w odpowiednim czasie odmrozić wcześniej przyszykowane dania. Jeżeli zostawimy wszystko na ostatnią chwilę, to ma szansę się okazać, że do stołu wigilijnego zasiądziemy źli i rozdrażnieni, przez to właśnie tak ważne jest to, aby wszystko planować i zacząć robić z właściwym wyprzedzeniem.
Halloween

Jak się przebrać na święto Halloween - na jakie należy zwrócić uwagę

Dobór kostiumu halloweenowego spędził sen z powiek niejednej osobie. Niekiedy dobrze jest popuścić cugle fantazji po czym zrobić coś wyszukanego. Wiele ludzi decyduje się przebrać za kościotrupa lub innego nadgniłego brzydala, po czym pokazuje się, iż na przyjęciu wszyscy wyglądają jednakowo. Jeśli pragniesz zaszokować familię oraz znajomych niebanalnym okryciem halloweenowym przeglądnij niecodzienne inspiracje po czym wybierz coś dla siebie. Na pewno przyciągniesz wzrok niejednej osoby.
dekoracja świąteczna

Mamy szansę wyłamać się spod tradycji

Tradycja jest istotna lecz nie trzeba jej ściśle przestrzegać. Od malutkiego szkraba jesteśmy wychowywani w myśl zasady, iż święta powinno się spędzać ze własną rodziną, a co się z tym wiąże, iż każdy powinien zostać w domu i jeszcze najlepiej jeżeli wszystkie dania na ten wielki dzień będzie robił samodzielnie, bez uciekania się do kupowania przygotowanych dań.
opakowania na prezenty na wystawie

Różnorodne inspiracje na upominki bożonarodzeniowe dla najbliższych

Boże Narodzenie to okres, który większej części osób kojarzy się w pierwszej kolejności z rodzinnymi spotkaniami w przyjaznej atmosferze, przy wigilijnym stole. Dzieciom z kolei zazwyczaj kojarzy się z prezentami gwiazdkowymi. Dzieci zresztą zazwyczaj takich prezentów otrzymują najwięcej, w ten sposób czas świąteczny im się dobrze kojarzy. Co roku więc dorośli wybierają różnorodne sklepy w poszukiwaniu właściwych podarunków dla bliskich osób.
prezent

Szukamy fajnych prezentów

Generalnie większym kłopotem z którym każdego dnia się spotykamy jest brak kasy. Jednak nawet jeśli posiadamy pieniądze, to często najzwyczajniej nie mamy pojęcia co kupić. A więc można zapoznać się w owym artykule z ciekawymi radami na temat szukania prezentów. Zwłaszcza mowa tutaj o upominkach na specjalne okazje.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w pięknej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość i okazja do długo oczekiwanego relaksu. Jak zaplanować wyjazd, aby nic nie było w stanie zburzyć tych upragnionych chwil?
bombka

Nadchodzą

Narodzenie Pańskie to święto pełne uroku, rodzinnego ciepła, miłości, które na ogół spędzamy w gronie bliskich nam osób. Jest to jedno z najstarszych świąt katolickich. Do kolacji wigilijnej przystępuje się po zapadnięciu zmierzchu, w chwili, gdy za oknem ukaże się pierwsza gwiazdka. Nasze pociechy bardzo lubią oczekiwać tego momentu, co jakiś czas podchodząc do okna i wyczekując jej.
Dekoracje świąteczne, Misa Choinka

Choinkowe inspiracje

Zbliża się fantastyczny czas świąteczny. dekoracje bożonarodzeniowe zaczynają pojawiać się na budynkach i w domach. W reklamach prasowych producenci pokazują najlepsze prezenty. Mądrze już teraz wymyślić, co dać rodzinie na Święta. W artykule dowiecie się, że czasem niestandardowe rozwiązania mogą być najlepsze.
1 2