Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Święta
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, na ogół korzystają z zaproszenia na święta od rodziny. W jaki sposób przygotować się z niemowlęciem do dalszej drogi?
Rozświetlmy sobie i naszym gościom święta

Wkrótce Wigilia

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia jedne z najcudowniejszych świąt w roku. Jest to okres, kiedy poświęcamy sporo czasu własnej rodzinie, bliskim. Zapominamy wówczas na chwilkę o codziennych problemach, krzywdach, urazach. Do tych świąt bardzo długo i drobiazgowo się przygotowujemy. Wykonujemy, czy też kupujemy przykładowo rozmaite dekoracje bożonarodzeniowe.
pisanki

Akcesoria, jakie się przydadzą, kiedy będziemy chcieli przygotować imponujące Święta Wielkanocne.

Zbliża się Wielkanoc i sporo pań domu już myśli o tym, w jaki sposób przygotować tegoroczne Święta. Powinny zaś one koncentrować się na tym, by przygotowanie zacząć odpowiednio prędzej, gdyż w ten sposób nic nie będzie w stanie ich zaskakiwać. Kiedy zaplanuje się Święta w dużym gronie osób to tym wyraźniejszą uwagę należy na to skierować. Wszystkie produkty, jakie na pewno się przydadzą, kiedy mamy zamiar przygotować imponujące Święta Wielkiej Nocy trzeba kupić szybciej.
bombka

Nadchodzą

Boże Narodzenie to święto przepełnione urokiem, rodzinnego ciepła, miłości, które przeważnie spędzamy w gronie bliskich nam osób. Jest to jedno z najdawniejszych świąt chrześcijańskich. Do wieczerzy wigilijnej zasiada się po zapadnięciu półmroku, w momencie, gdy za oknem zaświeci pierwsza gwiazdka. Dzieci kochają oczekiwać tej chwili, od czasu do czasu podbiegając do okna i wyczekując jej.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w pięknej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość i pretekst do zasłużonego relaksu. W jaki sposób zaplanować wycieczkę, aby nic nie było w stanie zaburzyć tych wyczekiwanych chwil?
dekoracja świąteczna

Mamy szansę wyłamać się spod tradycji

Może warto w końcu zrobić coś innego. Od malutkiego dziecka jesteśmy wychowani w myśl stwierdzenia, że święta trzeba przeżywać ze swoją familią, a co się z tym wiąże, że każdy powinien zostać w domu i jeszcze idealnie jeżeli wszystkie dania na ten ważny dzień będzie robił samodzielnie, bez uciekania się do nabywania przygotowanych dań.
twarz

Święta to najcudowniejszy okres w roku dla niejednego Polaka — choinka, śnieg, magia

Każdy rodak na 100 % kocha Boże Narodzenie, ponieważ jest to niesamowity czas spędzony w gronie najbliższych — czas spokoju i miłości.


Święta to najcudowniejszy okres w roku dla niejednego Polaka — choinka, śnieg, magia

Zapewne najbardziej charakterystycznym symbolem świąt jest choinka.
opakowania na prezenty

Bombowy pomysł na bombowy prezent

Każdy powód jest właściwy, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Pewnie często poddajesz się, gdyż nie masz pojęcia jaki prezent będzie najodpowiedniejszy do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Dla potrzebujących wsparcia przy wyborze prezentu w Internecie jest naprawdę dużo propozycji.
sesje komunijne warszawa

Czy można by zamówić dla dzieciaka, które idzie do Pierwszej Komunii Świętej reportaż z domu?

Pierwsza komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka i całej rodziny. Powinno się tego typu czas upamiętnić na fotografiach, aby okazały się one wspaniałą pamiątką.


Czy można by zamówić dla dzieciaka, które idzie do Pierwszej Komunii Świętej reportaż z domu?

Wielu opiekunów nie posiada specjalnego wpływu na kwestię wyboru fotografa, który wykona reportaż z takiego właśnie dnia.
opakowania na prezenty na wystawie

Różnorodne inspiracje na upominki bożonarodzeniowe dla najbliższych

Boże Narodzenie to okres, który większości ludzi kojarzy się w pierwszej kolejności ze spotkaniami z rodziną w miłej atmosferze, przy wspólnym świątecznym stole. Dzieciom natomiast zazwyczaj przywodzi na myśl prezenty choinkowe. Dzieci zresztą najczęściej tych prezentów dostają najwięcej, dzięki czemu czas świąteczny im się dobrze kojarzy. Każdego roku więc dorosłe osoby odwiedzają różnorodne punkty w poszukiwaniu dobrych podarunków dla bliskich osób.
1 2