Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Święta
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, często przyjmują zaproszenie na święta od najbliższych. Jak zorganizować wyprawę?
bombka

Nadchodzą

Boże Narodzenie to święto przepełnione urokiem, domowego ciepła, miłości, które zazwyczaj spędzamy w kręgu najbliższych nam osób. To jedno z najstarszych świąt chrześcijańskich. Do wieczerzy wigilijnej zasiada się po zapadnięciu zmroku, w momencie, gdy za oknem pojawi się pierwsza gwiazdka. Dzieci kochają oczekiwać tej chwili, co pewien czas podchodząc do okna i wyczekując jej.
Dekoracje świąteczne, Misa Choinka

Choinkowe inspiracje

Nadchodzi fantastyczny sezon świąteczny. dekoracje bożonarodzeniowe zaczynają pojawiać się na latarniach i w galeriach handlowych. W reklamach medialnych producenci rekomendują najlepsze upominku. Mądrze już teraz pomyśleć, co dać najbliższym na Święta. W artykule dowiecie się, że czasem niestandardowe wybory mogą okazać się najlepszymi.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w pięknej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z najważniejszą osobą to dobra inwestycja w przyszłość oraz okazja do długo oczekiwanego wypoczynku. W jaki sposób zaplanować wypad, aby nic nie było w stanie zburzyć tych upragnionych chwil?
pisanki

Akcesoria, jakie się przydadzą, kiedy będziemy chcieli przygotować imponujące Święta Wielkanocne.

Nadchodzi Wielkanoc i duża część gospodyń domowych już myśli o tym, w jaki sposób zorganizować te Święta. Muszą zaś one koncentrować się na tym, żeby przygotowania zaczynać stosownie prędzej, gdyż tym sposobem nic nie będzie w stanie ich zaskoczyć. Jeżeli planuje się Wielkanoc w dużym gronie rodzinnym to tym większą uwagę należałoby na to skierować. Wszystkie gadżety, jakie z pewnością okażą się przydatne, jeżeli będziemy chcieli zorganizować imponujące Święta Wielkiej Nocy trzeba kupić prędzej.
Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu

Kiedy rozpocząć przygotowania do świąt bożego narodzenia?

Nie wolno nam na ostatni moment pozostawiać przygotowania do świąt bożego narodzenia

Im istotniejsze jest dla nas świętowanie świąt kościelnych, zwłaszcza tych, które są silnie utkwione w naszej tradycji, tym szybciej musimy rozpocząć myśleć o przygotowaniach do nich, tak by ze wszystkim na spokojnie zdążyć. Warto tu zaznaczyć, że przygotowania do świąt bożego narodzenia trzeba zacząć prędzej od nabywania prezentów, tak aby potem nie stać na ostatnią chwilę w wielkich kolejkach w sklepie. Na dodatek część materiałów mamy szansę już przygotować sobie prędzej, przez co na krótko przed świętami będziemy przebywać dużo mniej godzin w kuchni, gdyż wystarczy tylko we właściwym momencie odmrozić wcześniej przyszykowane potrawy. Jeśli zostawimy wszystko na ostatnią chwilę, to może się okazać, że do stołu wigilijnego zasiądziemy rozgniewani oraz rozdrażnieni, dlatego właśnie tak ważne jest to, by wszystko wymyślić i rozpocząć robić z właściwym wyprzedzeniem.
dekoracja świąteczna

Mamy szansę wyłamać się spod tradycji

Tradycja jest istotna ale nie warto jej dokładnie przestrzegać. Od małego dziecka jesteśmy wychowywani w myśl zasady, że święta trzeba przeżywać ze swoją familią, a co się z tym wiąże, iż każdy musi zostać w mieszkaniu i jeszcze najlepiej jak wszystkie dania na ten ważny dzień będzie przygotowywał własnoręcznie, bez uciekania się do nabywania przygotowanych dań.
grawer

Niepowtarzalny upominek gwiazdkowy dla dziadka.

Oryginalniejszy niż poprzednie upominki, typu: kolejne skarpetki albo kolejna książka, będzie na pewno świetny prezent, grawerowanie zdjęć. Idealny prezent, to grawerowany podarunek, który może zadziwić ofiarowanego. Rzeźbione laserem prezenty można wykreować według samodzielnego wzoru. Taki prezent, dodatkowo pięknie zapakowany, po czasie wzbudzi ten sam podziw co w dniu ofiarowania. Uwieczniona dedykacja z datą, z inicjałem, będzie z pewnością luksusową formą pamiątki.
Gwiazda Betlejemska

Już niedługo święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie dla większości osób są bardzo wyczekiwanym okresem w roku. Jest to czas niezwykły i przepełniony miłością. Widzimy się wówczas z całą familią tą bliską, ale także z dawno niewidzianymi krewniakami. Po zjedzeniu wspólnej wieczerzy zbliża się moment mocno wyczekiwany, szczególnie przez dzieci, czyli upominki. prezenty na święta powinny być szczególne i jedyne w swoim rodzaju. Najlepiej, jeśli już wcześniej, dużo wcześniej wymyślimy, co możemy kupić.
Halloween

Jak się przebrać na święto Halloween - na jakie należy zwrócić uwagę

Dobór stroju halloweenowego spędza sen z powiek niejednemu. Niekiedy dobrze jest puścić wodze fantazji i zrobić coś oryginalnego. Mnóstwo osób decyduje się przebrać za zombie albo innego nadgniłego stwora, po czym okazuje się, iż na przyjęciu wszyscy wyglądają tak samo. Jeżeli pragniesz zaskoczyć familię a także znajomych niebanalnym okryciem halloweenowym przejrzyj niecodzienne inspiracje oraz wybierz coś dla siebie. Na pewno przyciągniesz wzrok wielu osób.
1 2