Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w pięknej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z ukochaną osobą to dobra inwestycja w przyszłość , a także okazja do długo oczekiwanego wypoczynku. W jaki sposób zaplanować wyjazd, aby nic nie było w stanie zakłócić tych wyczekiwanych chwil?


Zakochani
Pierwszym pytaniem musi być: „gdzie na weekend we dwoje”? Czy będą to górskie kurorty czy nadmorskie domki letniskowe odpowiemy sobie samodzielnie. Doskonale poznaliśmy swoje oczekiwania, więc bez problemu wybierzemy aktywny wypoczynek lub słodkie lenistwo. Jeżeli jesteśmy ekstrawertykami, nie zabieramy ze sobą bliskich. Skoncentrujmy się na drugiej osobie, poświęćmy jej cały swój czas i uwagę. To doskonały pretekst do tego, by jeszcze lepiej się poznać. Idealną okazją do tego mogą być wczasy świąteczne 2015.

Aktualny rok nie sprzyja powstawaniu długich weekendów, tak lubianych przez Polaków. Zawsze jednak można wziąć niedługi urlop i spędzić trochę czasu we dwoje. Ale gdzie na weekend we dwoje? Tam, gdzie czujemy się wyjątkowo. Mały ośrodek wypoczynkowy w środku lasu. Cichy szum strumyka w tle. Wszystkie te elementy tworzą romantyczny klimat. Kilkugodzinny spacer w blasku księżyca lub o poranku to wspaniały pomysł. Sprawdźmy, czy w pensjonacie jest wyznaczone specjalne miejsce do przygotowania ogniska. Jeśli tak, to zakupmy smaczne wino, które umili nam czas spędzony razem. Wspaniały nastrój podkreśli odpowiednia muzyka. Zrezygnujmy ze szybkich kawałków rockowych, na rzecz spokojnych ballad. Nie obawiajmy się poprosić ukochaną osobę do tańca. Taniec wspaniale zbliża do siebie i, co ciekawe, cementuje związek. Zapomnijmy o reszcie świata. Zdecydujmy się na miejsce, w jakim nie ma zasięgu. Dzięki temu nikt nie przeszkodzi nam w tym wspaniałym wypoczynku. Nie wskazane jest również zabieranie ze sobą obowiązków służbowych.

Laptopy powinny pójść w odstawkę. Świąteczne oferty 2015 powinny minąć bez meczów. Tylko wtedy poznamy, co to znaczy naprawdę wypocząć. Całkowicie oddamy się drugiej osobie, omówimy plany na najbliższy czas. Wyjaśnimy wszystkie nieporozumienia. Pójdziemy do małej knajpki, by spożyć smaczną kolację. A później może zdecydujemy się na film. Dobra komedia romantyczna wywoła wyczekiwany uśmiech na twarzy i wprawi w wesoły klimat. Czego można chcieć więcej? Więc gdzie na weekend we dwoje? Zdecydowanie tylko tam, gdzie będziemy sobą. Jednak ważniejsze pytanie brzmi, z kim na wczasy świąteczne 2015? Przede wszystkim z kimś wspaniałym, przy kim serce zaczyna bić coraz mocniej, a cały bezsensowny świat schodzi na drugi plan. Tylko takie romantyczne wczasy będą miały sens. A jeżeli tak będzie, to weekend we dwoje będziemy mogli spędzić chociażby na końcu świata!
20-11-12 07:30:04