Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Święto
bombka

Nadchodzą

Boże Narodzenie to święto przepełnione urokiem, rodzinnego ciepła, miłości, które przeważnie spędzamy w gronie bliskich nam osób. Jest to jedno z najdawniejszych świąt chrześcijańskich. Do wieczerzy wigilijnej zasiada się po zapadnięciu półmroku, w momencie, gdy za oknem zaświeci pierwsza gwiazdka. Dzieci kochają oczekiwać tej chwili, od czasu do czasu podbiegając do okna i wyczekując jej.
Prezenty dla ojca gadżeciarza

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Padre, father, pai, pappa, Vati. W krajach na całym świecie słowo „tata" wymawia się inaczej, jednak jego święto, które w Polsce obchodzone jest 23 czerwca, wszędzie, niezależnie od strefy czasowej, świętuje się tak samo, obdarowując naszych ojców upominkami.
Czerwony kwiat zrobiony z bibuły

Niezwykle dopracowane propozycje, jakie znaleźć możemy dzisiaj na rynku

Wybierając dziś prezent dla solenizanta należy postawić na piękne, ręcznie zdobione kartki imieninowe, które znaleźć można w sklepach papierniczych już dziś. Estetycznie dopracowane, kolorowe, matowe, błyszczące, w rozmaitych wzorach… Wyróżniające się na tle innych kartki dla obchodzących własne święto to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób, chcących uczcić ten dzień i złożyć życzenia. Gdy nie ma możliwości dać osobiście kwiatów, jest to znakomite wyjście.
pierwsza komunia święta

Jakie alby kupować

Uroczystości religijnych nie należy lekceważyć w obecnych, wydawałoby się mocniej świeckich czasach. Warto zawsze mieć na uwadze, że komunia to moment niesamowicie przełomowy w życiu, do jakiego potrzeba się wcześniej fenomenalnie przygotować, nie tylko duchowo, ale również pod względem strojuoraz wyglądu. W dzisiejszych czasach należy bowiem mocno zadbać o każdy aspekt tego jedynego w swoim rodzaju chrześcijańskiego święta. Podejmowanie ogromu mniej bądź bardziej ważnych wyborów, co do zakupu wianków komunijnych zabiera istotny czas, który wielu ludziom przecieka bardzo szybko przez palce.