Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Święto
Czerwony kwiat zrobiony z bibuły

Niezwykle dopracowane propozycje, jakie znaleźć możemy dzisiaj na rynku

Wybierając dziś prezent dla solenizanta należy postawić na piękne, ręcznie zdobione kartki imieninowe, które znaleźć można w sklepach papierniczych już dziś. Estetycznie dopracowane, kolorowe, matowe, błyszczące, w rozmaitych wzorach… Wyróżniające się na tle innych kartki dla obchodzących własne święto to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób, chcących uczcić ten dzień i złożyć życzenia. Gdy nie ma możliwości dać osobiście kwiatów, jest to znakomite wyjście.
Prezenty dla ojca gadżeciarza

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Padre, father, pai, pappa, Vati. W krajach na całym świecie słowo „tata" wymawia się inaczej, jednak jego święto, które w Polsce obchodzone jest 23 czerwca, wszędzie, niezależnie od strefy czasowej, świętuje się tak samo, obdarowując naszych ojców upominkami.
pierwsza komunia święta

Jakie alby kupować

Uroczystości religijnych nie należy lekceważyć w obecnych, wydawałoby się mocniej świeckich czasach. Warto zawsze mieć na uwadze, że komunia to moment niesamowicie przełomowy w życiu, do jakiego potrzeba się wcześniej fenomenalnie przygotować, nie tylko duchowo, ale również pod względem strojuoraz wyglądu. W dzisiejszych czasach należy bowiem mocno zadbać o każdy aspekt tego jedynego w swoim rodzaju chrześcijańskiego święta. Podejmowanie ogromu mniej bądź bardziej ważnych wyborów, co do zakupu wianków komunijnych zabiera istotny czas, który wielu ludziom przecieka bardzo szybko przez palce.
bombka

Nadchodzą

Narodzenie Pańskie to święto pełne uroku, rodzinnego ciepła, miłości, które na ogół spędzamy w gronie bliskich nam osób. Jest to jedno z najstarszych świąt katolickich. Do kolacji wigilijnej przystępuje się po zapadnięciu zmierzchu, w chwili, gdy za oknem ukaże się pierwsza gwiazdka. Nasze pociechy bardzo lubią oczekiwać tego momentu, co jakiś czas podchodząc do okna i wyczekując jej.