Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Święto
bombka

Nadchodzą

Boże Narodzenie to święto pełne uroku, rodzinnego ciepła, miłości, które zazwyczaj spędzamy w gronie najbliższych nam osób. To jedno z najdawniejszych świąt katolickich. Do kolacji wigilijnej siada się po zapadnięciu zmroku, w chwili, gdy za oknem pojawi się pierwsza gwiazdka. Maluchy kochają wyczekiwać tego momentu, od czasu do czasu podchodząc do okna i wypatrując jej.
pierwsza komunia święta

Jakie alby kupować

Uroczystości religijnych nie trzeba lekceważyć w dzisiejszych, wydawałoby się mocniej świeckich czasach. Dobrze zawsze pamiętać, że komunia to moment niezapomniany i przełomowy w życiu, do którego warto się przedtem cudownie przygotować, nie wyłącznie duchowo, ale także pod względem ubraniabądź wyglądu. W dzisiejszych czasach należy bowiem bardzo zatroszczyć się o każdy aspekt tego jedynego w swoim rodzaju chrześcijańskiego święta. Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej kluczowych decyzji, co do zakupienia wianków komunijnych pochłania istotny czas, który wielu osobom przecieka nadzwyczaj szybko przez palce.
Prezenty dla ojca gadżeciarza

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Padre, father, pai, pappa, Vati. W krajach na całym świecie słowo „tata" wymawia się inaczej, jednak jego święto, które w Polsce obchodzone jest 23 czerwca, wszędzie, niezależnie od strefy czasowej, świętuje się tak samo, obdarowując naszych ojców upominkami.
Czerwony kwiat zrobiony z bibuły

Niezwykle dopracowane propozycje, jakie znaleźć możemy dzisiaj na rynku

Wybierając aktualnie prezent dla jubilata trzeba zdecydować się na piękne, ręcznie zdobione kartki imieninowe, które odnaleźć można w sklepach papierniczych już teraz. Właściwie dopracowane, barwne, matowe, błyszczące, w rozmaitych wzorach… Wyróżniające się na tle innych kartki dla obchodzących swe święto to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób, pragnących uczcić ten dzień oraz złożyć życzenia. Jeżeli nie ma opcji dać osobiście kwiatów, jest to znakomite wyjście.