Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Rozświetlmy sobie i naszym gościom święta

odchodzi w zapomnienie tradycja wysyłania kartek.

Od kiedy Internet upowszechnił się na tyle, że korzysta z niego znaczna liczba osób, przede wszystkim młodych, w zapomnienie odchodzi tradycja pisania kartek. W dobie powszechnego korzystania z telefonów komórkowych czy porozumiewania się za pomocą różnorakich serwisów słowo pisane staje się niepotrzebnym balastem, w opinii niektórych zużywającym tylko papier. Lecz mijający czas oraz priorytety, których przybywa wraz z wiekiem, często modyfikują takie poglądy.
Kobieta robiąca zdjęcie

Fotokalenarze – sprawdzony podarunek na wszystkie okazje

Szeroki asortyment prezentów udostępnianych w sprzedaży pozwala nam zamówić ciekawy i pamiętny prezent dla osoby w każdym wieku i o każdych zainteresowaniach. Sprawa może komplikować się nieco bardziej, gdy prezent musimy dać więcej niż jednej osobie – przykładowo nowożeńcom, czy kierownictwu firmy.
laptop

Wybieramy prezent dla taty

W czasie dyskusji odnośnie tego, jaki prezent dla naszego mężczyzny w ramach kolejnych urodzin poleca się wybrać, dużą uwagę należy przywiązać do codziennej pielęgnacji. Panowie nie przepadają za traceniem wiele czasu na poszukiwania kosmetyków czy sprzętów kosmetycznych, dlatego znakomitą opcją okazać się może firmowa, sprawdzona przez wielu brzytwa. Zamówienia przez strony www można składać już teraz, jednak warto wczytać się w opisy poszczególnych modeli, by wybrać dla swojego ukochanego ten idealny.
dziewczynka podczas pierwszej komunii

W jaki sposób przygotować dobrą Pierwszą Komunię?

Pierwsza Komunia Święta to bez wątpienia jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu absolutnie każdego religijnego człowieka – jest to przecież jeden z najistotniejszych etapów na naszej drodze rozwoju duchowego. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że zazwyczaj nie jest to jedynie czysto duchowe wydarzenie, bowiem nierzadko urządzamy z tej okazji przyjęcia dla wszystkich bliskich nam ludzi. Jeśli więc nasze dzieci przygotowują się akurat do tego sakramentu, to my sami powinniśmy zatroszczyć się o bardzo wiele różnych kwestii, aby móc świętować to wydarzenie w rzeczywiście wyjątkowy sposób.
kartki okolicznościowe

Oryginalna kartka urodzinowa

Karki urodzinowe to zawsze dobry dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, w dwudziestym pierwszym wieku ten niesamowicie miły zwyczaj przesyłania do znajomych życzeń na urodziny nieco zanika. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są z konieczności skazane na muzealne gabloty? Nie musi wcale tak być. Ten stary zwyczaj należy chronić ,jak również podtrzymywać go pośród bliskich, a szczególnie w kręgach młodego pokolenia. Można przy tym czasami skorzystać z dobrodziejstw cywilizacji i wysłać kartkę pocztą elektroniczną. Lepiej oraz oryginalniej jednak zdecydować się na nieco bardziej tradycyjne podejście.

Ślub w Rzymie czy na greckiej plaży?

Na ten jedyny dzień oczekujemy całe nasze życie. Głównie panie organizują go już w dziecięcych latach. Marzą o cudownej balowej sukience, złotej karocy i księciu na rączym koniu. Wiadomo, że z biegiem lat, te wizje ewoluują. Ale ciągle mamy w głowie pewien scenariusz, który chcemy kiedyś zrealizować.

Wyjątkowy prezent urodzinowy

Gdy zbliżają się urodziny kogoś z naszych przyjaciół czy rodziny często myślimy, co takiej osobie podarować w prezencie. Naturalnie, za każdym razem w takiej sytuacji zda egzamin dobra książka, płyta ulubionego wykonawcy albo perfumy, jednak może warto zastanowić się nad czymś całkiem innym?
dodatki komunijne

Odpowiedni strój na pierwszą komunię świętą

Już za chwilę maj, a co za tym idzie zbliża się czas intensywnych przygotowań do Komunii. W kościołach w całym kraju będą miały miejsce uroczystości związane z przyjęciem po raz pierwszy setek dzieci komunii świętej. Jednak zanim to nastąpi, należy się tej chwili stosownie przygotować. I chodzi tu o przygotowania różnego rodzaju: te duchowe i świeckie.
Gra o Tron (Game of Thrones)

Dobre gry planszowe dla najmłodszych

Gry planszowe, od zawsze obecne w Europie, od setek lat skutecznie rozwijają w dzieciach pasję i ciekawość światem, w którym żyją. To właśnie od gier i zabaw zaczyna się przygoda z nauką tysięcy dzieci. Fajne gry planszowe edukują, bawią, a także dostarczają potężnej ilości frajdy osobom grającym bez względu na ich wiek, kolor skóry czy płeć. Dorośli grający z pociechami w gry ze swoich lat młodości wprowadzają maluchy do porywającego świata ,gdzie nauka spotyka się z beztroską zabawą. Dobrze jednak, kiedy dziecko poza poznawaniem dawniejszych rodzajów zabaw ma także możliwość zapoznania się z współczesnymi rodzajami gier.
opakowania na prezenty

Bombowy pomysł na bombowy prezent

Wszystkie powody są właściwe, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci prezentu. Nie zawsze wiemy jakiego rodzaju prezent będzie adekwatny do wieku obdarowywanego i zmyślnej okazji. Dla potrzebujących weny przy doborze prezentu w necie jest naprawdę dużo propozycji.