Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ślub
zdjęcie weselne

Przygotowujesz wesele - podpowiadamy jak odszukać sprawdzonego fotografa

Czy ktoś pamięta dokładnie swój ślub? Z pewnością nie! Ludzka pamięć zawodzi - tak jesteśmy skonstruowani. Wiele pamiętamy, to oczywiste, ale i tak nawet tak ważny dla nas dzień generalnie nie jest przesadnie przez nas, po wielu latach, zapamiętany.
zdjęcie pary młodej ze ślubu

Uchwycenie ulotnych wspomnień ze ślubu na fotografii jest niewątpliwe istotne dla każdej młodej pary. Kogo do tego wybrać ?

Bez wątpienia ślub, jak i wesele, to ważne zdarzenia w życiu, które należałoby upamiętnić pięknymi zdjęciami. Jednym z najistotniejszych aspektów przy doborze oferty jest to, jak długo fotograf ślubny Cieszyn będzie towarzyszyć młodej parze. Pakiety podstawowe proponują tylko dokument z ceremonii, paru godzin wesela, także sesję ślubną w tym samym dniu.
serwis

Propozycje na upominek ślubny

Jesteście zaproszeni na ślub a nie macie pomysłu na podarunek dla pary młodej? Mamy dla was parę porad, które ochronią was od bólu głowy w czasie wybierania prezentu ślubnego. Najczęstsze rozwiązania stosowane przez młodą parę i gości weselnych to: podarki przyjmowane w postaci gotówki. Nie bądźcie anonimowi i nie wstydźcie się kwoty po czym nabądźcie kartkę z życzeniami dla młodych. Dopiszcie parę słów, sygnujcie kartkę i już.

Wybierz nietypowy prezent!

Urodziny, imieniny, rocznice to chwile w jakich obdarowujemy naszych bliskich oraz znajomych podarunkami. Nie jest ważne, czy będzie to wspólny obiad, wyjście do teatru, lub własnoręcznie zrobiona kartka. Istotna jest pamięć o innej osobie oraz pragnienie sprawienia jej radości. Każdy prezent, który wręczymy zasługuje na miano szczególnego. Fajne prezenty nie muszą posiadać jednakże formy rzeczowej. Poniżej piszemy o tym, jak uczynić komuś nieprzeciętną niespodziankę.
sesja zdjęciowa

na stare lata

Ślub jest niezwykle ważnym momentem dla każdej pary. Jest to chwila przede wszystkim przełomowa, określająca formalny początek życia razem. Wielu ludzi usilnie dba o to, aby uczynić ten dzień wyjątkowym. Służą temu przykładowo różnorodne uroczystości na weselu, niejednokrotnie trwające nawet dłużej niż jeden dzień. Z tego powodu tak znaczące jest, by tego rodzaju chwile we właściwy sposób uwiecznić. Dzięki temu w nadchodzących latach będzie można komfortowo i miło wspominać wszystkie uroczystości. Od wielu lat jednym z najpopularniejszych sposobów na takie zatrzymywanie wydarzeń jest robienie zdjęć. Zdjęcia te jeszcze kilkadziesiąt lat temu były zawsze drukowane, a potem gromadzone w albumach. NA dzień dzisiejszy metody te odrobinę się zmieniły, fotografie rzadziej są wywoływane. Częściej gromadzi się je w postaci cyfrowej. Wyszukując w Internecie frazę taką jak „fotografia ślubna w Szczecinie” (pod tym adresem możesz znaleźć dobrego fotografa na swoje wesele) można otrzymać informacje na temat obecnych ofert, jak również mody w tym zakresie.
ślub

Ślubne dylematy

Dzień ślubu to bezsprzecznie jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, uwzględniając najmniejsze detale. W Polsce można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najdziwniejsze życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej robi sąsiad – wyręcza go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje nadają imprezie weselnej styl lat 60. czy 80.
Panna młoda

Jak szukać sukni ślubnych dla młodej pani, jak powinni być ubrani goście na ślub kogoś bliskiego.

Wesele jest bardzo ważnym dniem w życiu chyba każdej kobiety, i jest całkowicie normalne, że na pewno wtedy zechce wyglądać przepięknie. Jednak znalezienie najlepszej ślubnej sukni to duże wyzwanie i należy zabrać się do tego odpowiednio wcześnie. Poszukiwania dobrze jest zacząć kilka miesięcy wcześniej, tak aby było wystarczająco dużo czasu na trafienie na wymarzony fason i uszycie sukni.
Tradycje weselne

Ślub za granicą

Na ten moment najczęściej wyczekujemy przez całe nasze życie. Jeszcze w okresie dzieciństwa przedstawiamy sobie to niezwykłe zdarzenie. Małe księżniczki myślą o przepięknych białych sukniach i kilometrowym trenie. Później, przez cały okres dojrzewania oraz wczesnej młodości, nasze oczekiwania się zmieniają, mamy różne inne pomysły na tę uroczystość, ale jedno na pewno nie ulega zmianie- chcemy, aby była doskonała.
Gramofon na weselu

Najważniejszy dzień w życiu, inaczej na temat czego trzeba pamiętać, podczas organizacji wesela ?

Bez wątpienia najważniejszym dniem w życiu jest dzień, w którym staje się na ślubnym kobiercu. W polskiej tradycji zawarcie związku małżeńskiego nierozłącznie związane będzie z ogromnym przyjęciem weselnym, na które prosi się rodzinę i znajomych. Nie brakuje więc przyjaciół oraz rodziny. O czym pamiętać, pragnąc przygotować przyjęcie na bardzo dużym poziomie? Co może się liczyć?
w drodze na wesele

Jak zabrać się za planowanie przyjęcia weselnego

Impreza weselna i ślub to wydarzenia, które potrzebują wieloletniego planowania. Zwykle okazję tą planujemy uczcić w gronie naszych bliskich, toteż też musimy się przygotować na duże wydatki. W jaki sposób wziąć się za planowanie przyjęcia weselnego, ażeby o niczym nie zapomnieć i nie stracić przy tym przesadnie dużych pieniędzy?
1 2 3