Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ślub
Gramofon na weselu

Najważniejszy dzień w życiu, inaczej na temat czego trzeba pamiętać, podczas organizacji wesela ?

Bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu będzie moment, w którym można stanąć na ślubnym kobiercu. W polskiej tradycji wstąpienie w związek małżeński nierozerwalnie powiązane jest z ogromnym weselem, na jakie zaprasza się bliskie sobie osoby. Nie brakuje więc gości w tym dniu. O czym pamiętać, chcąc zorganizować wesele na naprawdę dużym poziomie? Co może się liczyć?
Wonderbox

W jaki sposób można by oznaczyć miejsce dla gościa na przyjęciu weselnym?

Takie małe kartoniki są na każdym większym albo mniejszym przyjęciu. Są bardzo praktyczne i niezwykle miłe. Zazwyczaj przybierają formę ustawionego na miejscu dla weselnika kartonika z jego imieniem.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Zaproszenia ślubne: osobiste, indywidualne...

Są dwa podejścia w kwestii zaproszeń. Ma być tanie, bo i tak goście je wyrzucą lub, że ma być ono szczególne, takie jak my, jak nasz ślub. Zaproszenie to pierwszy sygnał, to preludium. Przechowuję wszystkie, jakie dostałam. Jest wśród nich kilka szczególnych, np. od pary artystów, gdzie postać Pani i Pana młodego jest zrobiona z wyciśniętych tubek farb, albo to od siostry z wyciętymi kwiatami konwalii – jej ulubionymi.
zaproszenia ślubne

Zaproszenie na różnego rodzaju wydarzenia to zdecydowanie jeden z podstawowych elementów planowaniawesela.

Trzeba pamiętać o tym, żeby wybrać odpowiednie zaproszenia. Jeszcze do niedawna, na urodziny najczęściej zapraszano ustnie. Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na zakup specjalnych zaproszeń, szczególnie jeśli organizuje się 18 urodziny związane z osiągnięciem pełnoletności.
fotos - klocki

Co kupić w podarku dla dzidziusia?

Podarek dla dzidziusia bywa dużym wyzwaniem. Jeżeli jesteśmy doświadczonymi rodzicami mamy co najmniej jakieś opinia, czego może potrzebować niemowlak lub/i świeżo upieczony rodzic.


Co kupić w podarku dla dzidziusia?

Jeśli sami nie posiadamy maluchów, kupić prezent dla niemowlaka jest nam trudniej.
w drodze na wesele

Jak zabrać się za planowanie przyjęcia weselnego

Przyjęcie weselne oraz ślub to wydarzenia, które potrzebują długotrwałego planowania. Najczęściej okazję tą chcemy uczcić w gronie naszych najbliższych, więc też musimy być przygotowani na duże wydatki. W jaki sposób wziąć się za organizowanie weselnej imprezy, żeby o wszystkim pamiętać i nie wydać przy tym zbyt dużych pieniędzy?

Zaproszenia ślubne – co wypada wiedzieć?

Rozsyłanie zaproszeń ślubnych posiada długą tradycję, którą można liczyć aż od Średniowiecza. Oczywisty jest fakt, że ogromna część ludzi wówczas żyjących nie umiała pisać, dlatego też pisane zaproszenia ślubne były przywilejem szlachty.
Pozostałych mieszkańców często informowano ustnie poprzez gońców i heroldów. W kulturze wiejskiej przyszła mężatka zapraszała na zamążpójście i wesele bezpośrednio. Wieloletni monopol klas wyższych w układaniu zaproszeń na ślub sprawił, że współcześnie obowiązują pewne rygorystyczne zasady ich układania.
ślub

Jak rozpocząć organizowanie ślubu oraz wesela?

Dla wielu ludzi dzień ślubu jest najważniejszy w życiu. Zwłaszcza kobiety bardzo emocjonalnie podchodzą do tego wydarzenia i chcą, aby było niepowtarzalne i idealne. Przygotowania czasem zaczyna się już rok, dwa przed datą ślubu. Niezwykle ważnym elementem tego planu jest oczywiście sala na wesele.
Snowboard, zima

Górskie weselicho

jakiś czas temu popularne zrobiło się urządzanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - piękne krajobrazy zachęcająi są zdecydowanie przyjemniejszą scenerią ślubu niż miasto. Mieszkańcy miejscowości i wiosek w górach wychodzą naprzeciw pragnieniom wielu par, więc urządzenie wesela w górach nie stwarza kłopotów.
ślub

Ślubne dylematy

Dzień ślubu to bez wątpienia jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego coraz więcej osób przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najdrobniejsze detale. W Polsce można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najdziwniejsze życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej robi sąsiad – zastępuje go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje fotograficzne w plenerze. Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80.
1 2 3