Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ślub
sesja zdjęciowa

na stare lata

Ślub jest niezwykle ważnym momentem dla wszystkich par. Jest to chwila przede wszystkim przełomowa, oznaczająca formalny początek wspólnego życia. Wiele osób szczególnie troszczy się o to, aby uczynić ten dzień wyjątkowym. Służą temu przykładowo rozmaite uroczystości weselne, nierzadko trwające nawet więcej niż jedną dobę. Dlatego tak znaczące jest, by tego rodzaju chwile właściwie uwiecznić. W ten sposób w nadchodzących latach będzie można komfortowo i przyjemnie wspominać wszystkie uroczystości. Od wielu lat jednym z najpopularniejszych sposobów na tego typu uwiecznianie chwil jest wykonywanie zdjęć. Fotografie jeszcze kilka dekad temu były za każdym razem drukowane, a potem gromadzone w albumach. NA dzień dzisiejszy sposoby te odrobinę się zmieniły, zdjęcia rzadziej są drukowane. Częściej przechowuje się je w formie elektronicznej. Wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę taką jak „fotografia ślubna w Szczecinie” (pod tym adresem możesz znaleźć dobrego fotografa na swój ślub) można otrzymać informacje w kwestii aktualnych ofert, a także trendów w tym zakresie.
opakowania na prezenty

Bombowy pomysł na bombowy prezent

Wszystkie powody są właściwe, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Nie zawsze wiemy jaki prezent będzie najtrafniejszy do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Dla potrzebujących wsparcia przy doborze podarunku w sieci jest mnóstwo propozycji.

Zaproszenia ślubne – co wypada wiedzieć?

Rozsyłanie zaproszeń na ślub ma długą tradycję, którą można liczyć aż od Wieków Średnich. Jasny jest fakt, że większa część mieszkańców ówczesnego świata była niepiśmienna, dlatego też pisane zaproszenia ślubne były przywilejem klas panujących.
Resztę mieszkańców często powiadamiano ustnie poprzez gońców i heroldów. W kulturze wiejskiej panna młoda zapraszała na zamążpójście i wesele osobiście. Wieloletni monopol szlachty w spisywaniu zaproszeń na ślub sprawił, że współcześnie obowiązują pewne określone zasady ich tworzenia.
Tradycje weselne

Zadbajmy się o każdy najdrobniejszy detal naszego dnia ślubu

Jeżeli czytasz ten tekst, to z całą pewnością Ten Dzień jest dopiero przed Tobą i właśnie jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Tak, to prawda, wesele to długie godziny przygotowań, godziny debat oraz wiara, że nasze uroczystości weselne będą przez długi czas odtwarzane w pamięci przez biesiadników.
zaproszenia ślubne

Zaproszenie na różnego rodzaju wydarzenia to zdecydowanie jeden z podstawowych elementów planowaniawesela.

Należy pamiętać o tym, żeby wybrać stosowne zaproszenia. Jeszcze jakiś czas temu, na urodziny najczęściej zapraszano ustnie. Aktualnie dużo więcej osób decyduje się na zakup odpowiednich zaproszeń, w szczególności jeżeli organizuje się 18 urodziny związane z osiągnięciem pełnoletności.
makijaż

W jakim miejscu tak naprawdę powstaje dobra fotografia i jaki specjalista ją wykonuje?

Czy wiesz dlaczego niektórych ludzi nazywamy artystami? Mówimy tak, gdyż przykładowo profesjonalni fotograficy posiadają "to coś" co sprawia, że w każdym przypadku są tam, gdzie być powinni.
zdjęcie pary młodej ze ślubu

Uchwycenie ulotnych wspomnień ze ślubu na fotografii jest niewątpliwe istotne dla każdej młodej pary. Kogo do tego wybrać ?

Bez wątpienia ślub, jak i uroczystości weselne, to istotne zdarzenia w życiu, które powinno się udokumentować ładnymi fotografiami. Jednym z najważniejszych aspektów przy wyborze propozycji jest to, jak długo fotograf ślubny Cieszyn będzie dotrzymywać towarzystwa młodej parze. Pakiety podstawowe proponują zaledwie reportaż z rytuałów, kilku godzin przyjęcia, również sesję ślubną w tym samym dniu.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Zaproszenia ślubne: osobiste, indywidualne...

Są dwa podejścia w kwestii zaproszeń. Ma być tanie, bo i tak goście je wyrzucą lub, że ma być ono szczególne, takie jak my, jak nasz ślub. Zaproszenie to pierwszy sygnał, to preludium. Przechowuję wszystkie, jakie dostałam. Jest wśród nich kilka szczególnych, np. od pary artystów, gdzie postać Pani i Pana młodego jest zrobiona z wyciśniętych tubek farb, albo to od siostry z wyciętymi kwiatami konwalii – jej ulubionymi.
zdjęcie weselne

Przygotowujesz wesele - podpowiadamy jak odszukać sprawdzonego fotografa

Czy ktoś z nas pamięta szczegółowo własny ślub? Z pewnością nie! Pamięć jest zawodna - tak jesteśmy stworzeni. Wiele pamiętamy, to oczywiste, ale i tak nawet aż tak ważny dla nas dzień generalnie nie jest zbytnio przez nas, po wielu latach, pamiętany.

Wybierz nietypowy prezent!

Urodziny, imieniny, rocznice to chwile w jakich obdarowujemy naszych bliskich i przyjaciół upominkami. Nie jest istotne, czy będzie to pyszny obiad, wyjście do teatru, czy własnoręcznie zrobiona kartka. Ważna jest pamięć o drugiej osobie oraz chęć sprawienia jej radości. Każdy upominek, który wręczymy zasługuje na miano ponadprzeciętnego. Fajne prezenty nie muszą mieć jednak formy rzeczowej. Poniżej piszemy o tym, jak uczynić komuś nietypową niespodziankę.
1 2 3