Ślub
ślub w kościele

Zawarcie związku małżeńskiego: fotograf musi być i nie ma dyskusji

Ślub jest najważniejszym w życiu wydarzeniem. Nie ma się więc co dziwić, że młode pary chcą zatrzymać wspomnienie tych wyjątkowych chwil na całe życie. Najlepszym oczywiście sposobem są zdjęcia.
wesele

Czerwony dywan Warszawa może nam pożyczyć - zobacz ofertę

Organizując przyjęcie meble możemy wypożyczyć

Namyślamy się nad przygotowaniem zabawy w ogrodzie, ale zaznaczymy, że nie mamy tak dużo krzeseł, stołów, nie wspominając już o namiotach, które zapewniają właściwe schronienie gościom w razie deszczu?
sala weselna

Wesele – jak urządzić je szybko oraz bezstresowo? O czym bez wątpienia musimy pomyśleć, co na początek załatwić?

Urządzanie ślubu i wesela to niestety dość spore wyzwanie, jakie zajmuje zazwyczaj wiele czasu oraz nad którym trzeba się wiele namęczyć. Nieraz zabieramy się zatem za to już jakiś czas wcześniej. Trzeba się również liczyć z tym, że będzie to niemały wydatek. Pojawi się kilka dylematów i z tym także będziemy zmuszeni sobie poradzić. Jakich na przykład? Choćby wybór sali na wesele.
ślub

Wesele też jest ważne. Sprawdź nasze podpowiedzi

Zazwyczaj jest tak, że znaczniejszą ciekawość przyciąga sam ślub, idealnie przybrany kościół, państwo młodzi drżącymi głosami wypowiadający słowa przysięgi oraz wsunięcie na palce obrączek, które mają być widocznym znakiem ich uczucia. Ale prawda jest także taka, iż gdy spadną stres związane z odbywaniem się tej niecodziennej uroczystości przychodzi czas na tańce, a co się z tym łączy, trzeba zawczasu zadbać o odpowiednie miejsce.
Niespodzianka

Dzisiaj takie eventy można urządzać niezwykle komfortowo oraz łatwo, ponieważ nawet umeblowanie można wypożyczyć

Osoby, które zamierzają w stolicy urządzić jakieś ważne wydarzenie lub imprezę, która zgromadzi znaczniejszą ilość gości, nie muszą się już stresować.
Zaproszenie

Ważne, ażeby doceniać każdy dzień. To wyrażanie respektu dla kogoś bliskiego, jak i dla samego życia

Nie zawsze finał podróży jest najważniejszy. Niekiedy sama podróż jest od tego ważniejsza, samo przemieszczanie się, zdobywanie nowych szczytów, przebywanie kolejnych kilometrów. Nie zawsze również pogoń za sukcesami jest lepsza od upajania się chwilą obecną, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką wymarzyliśmy. Życie rzuca czar na każdego z nas i nie do końca wszystko można zaplanować. Najważniejsze to obchodzić ważne wydarzenia, świętować każde z nich, jakby były ostatnie.
para młoda w plenerze

Fotograf ślubny - jak zatrzymać najpiękniejsze momenty na zawsze?

Wszyscy z nas przeżywają momenty, które chciałoby się zatrzymać na wieki. Chwil wartych zatrzymania jest tyle, ilu ludzi - każdy spośród na doświadczy w swoim życiu czegoś, na myśl o czym będzie budziło się w nim przyjemne uczucie.
ślub

Nowoczesne zdjęcia ślubne – jak można dziś zorganizować udaną sesję fotograficzną?

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby posiadać interesujących fotografii z własnego ślubu, przecież to zdecydowanie jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Fotografowie ślubni są więc rozchwytywani, szczególnie gdy ich umiejętności prezentują rzeczywiście dość wysoki poziom. W jaki sposób zorganizować sobie oryginalną sesję fotograficzną?
Tradycje weselne

Zadbajmy się o każdy najdrobniejszy detal naszego dnia ślubu

Jeżeli czytasz ten tekst, to z całą pewnością Ten Dzień cały czas jest przed Tobą i póki co, jesteś na etapie organizowania całego przedsięwzięcia. Fakt, wesele to dużo przygotowań, godziny rozmów i najważniejsze: wiara, że nasze uroczystości weselne będą przez długi czas wspominane przez biesiadników.
opakowania na prezenty

Bombowy pomysł na bombowy prezent

Każdy powód jest właściwy, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci prezentu. Pewnie często poddajesz się, gdyż nie masz pojęcia jaki prezent będzie najtrafniejszy do wieku obdarowywanego i zmyślnej okazji. Z myślą o potrzebujących pomocy przy wyborze prezentu w sieci jest mnóstwo propozycji.
1 2 3 4 5