Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ślub
Tradycje weselne

Organizacja ślubu oraz wesela na przykładzie nowożeńców z Krakowa.

Uroczystość zaślubin jak również wesele to jedna z najważniejszych chwil z życiu każdego człowieka. Nie zadziwia, więc fakt, że tego typu wydarzenia zawsze są dopięte na ostatni guzik. W teraźniejszych czasach nowożeńcy konkurują wręcz w organizacji tych imprez. Oprawa ślubu kościelnego czy cywilnego, ale również zabawa podczas wesela już nie wystarczą. Coraz częściej uczestnicy zaskakiwani są różnego typu niespodziankami. Nie do wszystkich jest prosty dostęp, dlatego nowożeńcy często czerpią z pomocy wykwalifikowanych.
opakowania na prezenty

Bombowy pomysł na bombowy prezent

Każdy powód jest właściwy, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Pewnie często poddajesz się, gdyż nie masz pojęcia jaki prezent będzie adekwatny do wieku obdarowywanego i zmyślnej okazji. Dla potrzebujących weny przy doborze prezentu w sieci jest mnóstwo propozycji.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Zaproszenia ślubne: osobiste, indywidualne...

Są dwa podejścia w kwestii zaproszeń. Ma być tanie, bo i tak goście je wyrzucą lub, że ma być ono szczególne, takie jak my, jak nasz ślub. Zaproszenie to pierwszy sygnał, to preludium. Przechowuję wszystkie, jakie dostałam. Jest wśród nich kilka szczególnych, np. od pary artystów, gdzie postać Pani i Pana młodego jest zrobiona z wyciśniętych tubek farb, albo to od siostry z wyciętymi kwiatami konwalii – jej ulubionymi.

Ślub w Rzymie czy na greckiej plaży?

Na ten wyjątkowy moment oczekujemy całe nasze życie. Zwłaszcza panie planują go już w dzieciństwie. Śnią o pięknej białej sukni, szykownej karocy i księciu na białym koniu. Wiadomo, że z upływem czasu, nasze pragnienia ewoluują. Ale ciągle posiadamy w głowie pewien scenariusz, który chcemy w przyszłości wykonać.
Sala weselna

Sale weselne to jedna z naczelnych kwestii, jakie troskliwie trzeba wybrać.

W tym wspaniałym dniu jak zawarcie związku małżeńskiego wszystko powinno już być gotowe, by móc skupić się jedynie na tym zdarzeniu, na uniesieniach i uczuciach czy też na najbliższych. Wszystko rozpoczynamy postanawiać oraz aranżować na niemalże wiele miesięcy wprzód.

Ślub za granicą - jak go udokumentować?

Koleje naszej kultury, które są przyczyną, iż bierzemy ślub we własnym kraju wydają się w obecnych czasach ignorowane.
zdjęcie weselne

Przygotowujesz wesele - podpowiadamy jak odszukać sprawdzonego fotografa

Czy ktoś z nas pamięta dokładnie własny ślub? Z pewnością nie! Ludzka pamięć zawodzi - tak jesteśmy skonstruowani. Dużo pamiętamy, to oczywiste, ale tak czy siak nawet tak istotny w naszym życiu dzień generalnie nie jest zbytnio przez nas, po długim czasie, zapamiętany.
fotos - klocki

Co kupić w podarku dla dzidziusia?

Podarek dla dzidziusia bywa ogromnym wyzwaniem. Jeżeli jesteśmy doświadczonymi rodzicami mamy co najmniej jakieś opinia, czego może potrzebować osesek albo/oraz świeżo upieczony rodziciel.


Co kupić w podarku dla dzidziusia?

Jeśli sami nie posiadamy dzieci, nabyć prezent dla niemowlaka będzie nam trudniej.
ślub

Ślubne dylematy

Dzień ślubu to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego coraz więcej osób przygotowuje się do niego, uwzględniając najmniejsze szczegóły. W naszym kraju można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, skorzystać z usług firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej wykonuje sąsiad – zastępuje go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80.
zdjęcie pary młodej ze ślubu

Uchwycenie ulotnych wspomnień ze ślubu na fotografii jest niewątpliwe istotne dla każdej młodej pary. Kogo do tego wybrać ?

Bez wątpienia ślub, jak i uroczystości weselne, to istotne zdarzenia w życiu, które powinno się utrwalić pięknymi fotografiami. Jednym z najważniejszych aspektów przy doborze oferty jest to, jak długo fotograf ślubny Cieszyn okaże się dotrzymywać towarzystwa młodej parze. Pakiety podstawowe proponują jedynie reportaż z obrzędów, paru godzin przyjęcia, oraz sesję ślubną w tym samym dniu.
1 2 3