Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Ślub
sesja zdjęciowa

na stare lata

Ślub jest niezwykle ważnym momentem dla każdej pary. Jest to chwila przede wszystkim przełomowa, określająca formalny początek życia razem. Wielu ludzi usilnie dba o to, aby uczynić ten dzień wyjątkowym. Służą temu przykładowo różnorodne uroczystości na weselu, niejednokrotnie trwające nawet dłużej niż jeden dzień. Z tego powodu tak znaczące jest, by tego rodzaju chwile we właściwy sposób uwiecznić. Dzięki temu w nadchodzących latach będzie można komfortowo i miło wspominać wszystkie uroczystości. Od wielu lat jednym z najpopularniejszych sposobów na takie zatrzymywanie wydarzeń jest robienie zdjęć. Zdjęcia te jeszcze kilkadziesiąt lat temu były zawsze drukowane, a potem gromadzone w albumach. NA dzień dzisiejszy metody te odrobinę się zmieniły, fotografie rzadziej są wywoływane. Częściej gromadzi się je w postaci cyfrowej. Wyszukując w Internecie frazę taką jak „fotografia ślubna w Szczecinie” (pod tym adresem możesz znaleźć dobrego fotografa na swoje wesele) można otrzymać informacje na temat obecnych ofert, jak również mody w tym zakresie.
ślub

Ślubne dylematy

Dzień ślubu to bezsprzecznie jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, uwzględniając najmniejsze detale. W Polsce można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najdziwniejsze życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej robi sąsiad – wyręcza go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje nadają imprezie weselnej styl lat 60. czy 80.
Panna młoda

Jak szukać sukni ślubnych dla młodej pani, jak powinni być ubrani goście na ślub kogoś bliskiego.

Wesele jest bardzo ważnym dniem w życiu chyba każdej kobiety, i jest całkowicie normalne, że na pewno wtedy zechce wyglądać przepięknie. Jednak znalezienie najlepszej ślubnej sukni to duże wyzwanie i należy zabrać się do tego odpowiednio wcześnie. Poszukiwania dobrze jest zacząć kilka miesięcy wcześniej, tak aby było wystarczająco dużo czasu na trafienie na wymarzony fason i uszycie sukni.
Tradycje weselne

Ślub za granicą

Na ten moment najczęściej wyczekujemy przez całe nasze życie. Jeszcze w okresie dzieciństwa przedstawiamy sobie to niezwykłe zdarzenie. Małe księżniczki myślą o przepięknych białych sukniach i kilometrowym trenie. Później, przez cały okres dojrzewania oraz wczesnej młodości, nasze oczekiwania się zmieniają, mamy różne inne pomysły na tę uroczystość, ale jedno na pewno nie ulega zmianie- chcemy, aby była doskonała.
Gramofon na weselu

Najważniejszy dzień w życiu, inaczej na temat czego trzeba pamiętać, podczas organizacji wesela ?

Bez wątpienia najważniejszym dniem w życiu jest dzień, w którym staje się na ślubnym kobiercu. W polskiej tradycji zawarcie związku małżeńskiego nierozłącznie związane będzie z ogromnym przyjęciem weselnym, na które prosi się rodzinę i znajomych. Nie brakuje więc przyjaciół oraz rodziny. O czym pamiętać, pragnąc przygotować przyjęcie na bardzo dużym poziomie? Co może się liczyć?
serwis

Propozycje na upominek ślubny

Idziecie na ślub i nie macie pomysłu na upominek dla pary młodej? Mamy dla was parę sugestii, które oszczędzą wam bólu głowy w trakcie wybierania podarku ślubnego. Częste rozwiązania stosowane przez młodą parę oraz weselników to: podarki przyjmowane w formie gotówki. Nie bądźcie anonimowi i nie wstydźcie się kwoty po czym kupcie kartkę z życzeniami dla pary młodej. Dopiszcie parę słów, sygnujcie kartkę i już.
w drodze na wesele

Jak zabrać się za planowanie przyjęcia weselnego

Impreza weselna i ślub to wydarzenia, które potrzebują wieloletniego planowania. Zwykle okazję tą planujemy uczcić w gronie naszych bliskich, toteż też musimy się przygotować na duże wydatki. W jaki sposób wziąć się za planowanie przyjęcia weselnego, ażeby o niczym nie zapomnieć i nie stracić przy tym przesadnie dużych pieniędzy?
Tradycje weselne

Organizacja ślubu oraz wesela na przykładzie nowożeńców z Krakowa.

Ślub jak również wesele to jedna z najistotniejszych chwil z życiu każdego człowieka. Nie dziwi, więc fakt, iż takie uroczystości zawsze są dopięte na ostatni guzik. W obecnych czasach nowożeńcy konkurują wręcz w organizacji tego typu wydarzeń. Magia ślubu kościelnego lub cywilnego, jak również zabawa na weselu już nie starczają. Coraz częściej goście zaskakiwani są różnego typu niespodziankami. Nie nie zawsze do nich jest prosty dostęp, na skutek tego nowożeńcy często czerpią z pomocy profesjonalistów.
Wonderbox

W jaki sposób można by oznaczyć miejsce dla gościa na przyjęciu weselnym?

Takie małe kartoniki są na każdym większym albo mniejszym przyjęciu. Są bardzo praktyczne i niezwykle miłe. Zazwyczaj przybierają formę ustawionego na miejscu dla weselnika kartonika z jego imieniem.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Zaproszenia ślubne: osobiste, indywidualne...

Są dwa podejścia w kwestii zaproszeń. Ma być tanie, bo i tak goście je wyrzucą lub, że ma być ono szczególne, takie jak my, jak nasz ślub. Zaproszenie to pierwszy sygnał, to preludium. Przechowuję wszystkie, jakie dostałam. Jest wśród nich kilka szczególnych, np. od pary artystów, gdzie postać Pani i Pana młodego jest zrobiona z wyciśniętych tubek farb, albo to od siostry z wyciętymi kwiatami konwalii – jej ulubionymi.
1 2 3