Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Świąteczne zakupy

Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdą Państwo mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla najmłodszych proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
oryginalne zdjęcie

Zachwyć ukochaną fotografią 3d w szkle

Myślisz innowacyjnie i rozglądasz się za wyjątkowym, niepowtarzalnym prezentem dla narzeczonej? Chcesz żeby twój upominek łączył ekstrawagancję i stylowość? Nie tylko na urodziny, czy rocznicę rozważ zakupienie portretu w trójwymiarze z kryształem.
produkt

O czym warto wiedzieć, gdy wybieramy się na imprezę przebieraną? Jakiego rodzaju pomysły na ubiór się sprawdzą?

Dużo ludzi lubi bale z przebraniami, na których należy przyjść w innym niż zwykle ubraniu. To wyśmienita okazja ażeby pobawić się trochę taką konwencją, która daje naprawdę duże możliwości.


prezent

Niebanalny upominek na urodziny, czyli propozycja wyłącznie dla odważnych

Szukając prezentu dla kogoś bliskiego, najczęściej wybieramy akcesoria do pielęgnacji urody, książki albo kupony podarunkowe. Czasami warto jednak wyjść poza schemat i zdecydować się na bardziej nietuzinkowy prezent. Trudno wpaść na oryginalny pomysł na prezent. Najczęściej stawiamy na przetestowane, praktyczne podarunki. Jeśli jednakże chcemy bardzo zdziwić bliską nam osobę, możemy jej sprezentować… skok ze spadochronem.
artystyczna biżuteria na każdą okazję

Oferty ciekawej biżuterii

Ilość biżuterii potrafi czasami intensywnie przyprawiać o ból głowy. Sprawa wybrania dla przykładu naszyjnika do sukienki jest zwyczajowo wyzwaniem nawet i dla kobiet doskonale znających się na biżuterii. Zamiast inwestować w biżuterię firmową lepiej czasami nabyć ciekawą biżuterię robioną ręcznie przez znakomitych artystów.
pakunek

Kilka pomysłów jaką metodą kupić trafiony podarek

Znalezienie prezentu to uciążliwe i często stresujące zadanie. Nie ma osoby która by nie chciała aby jego prezent był oryginalny i spodobał się bliskiej osobie.
30 urodziny

Niebanalne propozycje na 30 urodziny

Spotkanie z okazji rocznicy urodzin jest niezwykle znaczącą imprezą okolicznościową, na jakiej spotykają się przyjaciele i najbliżsi.


Niebanalne propozycje na 30 urodziny

Pomysł na 30 Urodziny musi być nietuzinkowy.
dziecko

Od kołyski do quada - zainteresowania dziecka z czasem się zmieniają

W różnorakim okresie, dzieci potrzebują różnej stymulacji, by mieć możliwoś dobrze się rozwijać oraz właśnie przez to tak ważne jest to, aby wyszukiwać dla nich zabawki w taki sposób, by były właściwe do wieku. Jeżeli będą dla młodszych pociech, to nasz maluch szybko się nimi znudzi, a kiedy będą dla starszych to będzie się denerwował, iż nie potrafi tego robić i również zabawka odejdzie w zapomnienie.
Pisanki, Kolekcja 2012

Szanujmy kulturę ludową i jej tradycje

Nie tak dawno obchodziliśmy święta bożego narodzenia, a już dziś bardziej zapobiegliwe panie domu myślą o kolejnych dużych świętach, a mowa oczywiście o Wielkanocy.

Najlepszy fotograf ślubny

Przysięga wierności dwojga ludzi to wielka chwila w życiu. A więc wszystko w ten dzień musi być cudowne, zapięte na ostatni guzik i idealne. Chwila, w czasie której młoda para obiecuje sobie coś tak wielkiego, jak wierność do końca swoich dni, powinna zostać zatrzymana na pięknych zdjęciach.