Smartfony
Samsung Galaxy

Jak porządnie dbać o telefon komórkowy, żeby służył nam on jak najdłużej?

Współcześnie chyba każdy posiada własny telefon komórkowy. Komórkę mają nawet dzieci, korzysta z niej młodzież, osoby dojrzałe a nawet osoby starsze, bowiem z pewnością jest to jedno z bardziej użytecznych urządzeń w naszych czasach, które znacznie ułatwia nam kontaktowanie się z rozmaitymi osobami w każdym znaczącym momencie.
Smartphone

Najmodniejsze gadżety do nowoczesnych telefonów komórkowych

Obecnie coraz więcej ludzi odchodzi od do tej pory powszechnych rozwiązań technologicznych, które stale są zastępowane przez nowe. Dobrym przykładem w tej kwestii są telefony komórkowe. Technologia tych produktów jest bowiem gałęzią niezwykle dynamicznie ewoluującą. Przykładowo jeszcze jakiś czas temu znaczną innowacją było wprowadzenie w telefonach komórkowych aparatu cyfrowego.
nowy iPhone4

Sklepy z akcesoriami do telefonów

Współcześnie znakomitym pomysłem jest nabycie iPhone4, aby w razie potrzeby móc szybko skorzystać z cudów techniki. Przy takim podejściu dobrze dokładnie zapoznać się z rynkiem komputerowym, kiedy interesuje nas nabycie nowego laptopa. Smartfony warto obecnie traktować jako coś silnie osobistego, o co warto dbać.
iPhone

Fajne i równocześnie idealnie spełniające swoją rolę etui? Szukamy najlepszego futerału

To całkiem naturalne, iż gdy nabywamy nowe urządzenie, nie tylko zachwycamy się ich funkcjonalnościami, lecz też troszczymy się o nie i staramy się, by ich nie upuścić, nie porysować i nie zniszczyć. W jaki sposób najlepiej osłonić je przed uszkodzeniami? Nabyć dobre etui.
maszyny

Jaką funkcję muszą zapewniać nowoczesne smartfony?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jaką dokładnie komórkę kupić, to świetnie trafiłeś. Obecnie na rynku jest bardzo znaczny wybór wszelkich telefonów komórkowych i mógłby on przyprawiać o ból głowy.
Samsung GALAXY S 4

Przydatne aplikacje mobilne

Aktualne telefony oferują zazwyczaj sporo programów, które są dostępne standardowo, ale warto skorzystać z tych, które są sprzedawane w internetowych sklepach. Trzeba wiedzieć, że telefony z Androidem, są niezwykle silnie wrażliwe na ataki robaków. Przyczyn takiej sytuacji jest dużo, jednak najważniejszym kłopotem tego systemu jest to, że jest OSem otwartym. Sprawia to, że każdy \może modyfikować kod źródłowy OSa oraz produkować i udostępniać oprogramowanie.

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Postęp w dziedzinie telefonów mobilnych jest szokujący. Jeszcze dziesięć lat temu w powszechnym użyciu były modele z monochromatycznym ekranem, ważne akcesoria w stylu odtwarzania muzyki były prawdziwym luksusem. W czasie minionej dekady narodziły się iuzyskały wielką popularność smartfony. Dzisiejsze telefony to praktycznie małe komputery. Frapujący jest fakt, że przeciętny smartfon z 2013 roku ma o wiele większą sprawność od szybkiego PC sprzed 10 lat!
etui na telefon

Odpowiednie obudowy i pokrowce pozwolą na długo zabezpieczyć nasze wartościowe smartfony

Telefon nie jest teraz jedynie prostym sprzętem, którego podstawowym celem ma być umożliwienie połączenia telefonicznego bądź przesłania MMS-a. Najnowsze telefony - smartfony znacznie różnią się od tych urządzeń, których używaliśmy lata temu. To nie są duże oraz nieporęczne sprzęty, których użytkowanie i przechowywanie sprawiało wiele kłopotów. Wraz z rozwijaniem się technologii komunikacyjnej, również same telefony uległy wielu modyfikacjom.
smartfony

Rynek aplikacji na smartfony

Rozwój technologii GSM nabiera tempa w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy czekają często w długich kolejkach by nabyć Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się wyśmienicie.