Fajne i równocześnie idealnie spełniające swoją rolę etui? Szukamy najlepszego futerału

To całkiem naturalne, że gdy mamy nowiutkie urządzenie, nie tylko zachwycamy się ich możliwościami, ale także dbamy o nie i uważamy, żeby ich nie zrzucić, nie porysować i nie uszkodzić. W jaki sposób najłatwiej osłonić je przed zarysowaniami? Nabyć dobre etui.

Urządzenia przenośne, jak smartfony czy laptopy – jak sama nazwa wskazuje – służą do tego, żeby je przenosić. Żeby robić to bezpiecznie, trzeba nabyć coś, co ułatwi ich przenoszenie i w razie czego zamortyzuje upadek i ochroni przed zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturą (co ma zły wpływ na baterię). LG Magna etui albo inny model dobrego etui bardzo często również usprawnia używanie urządzeń przenośnych - wszystko do modelu LG Magna. Całkiem niezłym zabezpieczeniem przed obiciem smartfona, które możemy w każdym sklepie kupić, jest folia ochronna na ekran i na tył. Folia niestety nie uchroni naszego gadżetu przed mocniejszymi uderzeniami, po których mogą pojawić się np. wgniecenia - LG Leon 4G LTE.

Więcej artykułów

Czy potrzebny jest Ci wytrzymały pokrowiec na telefon? Sprawdź teraz!

Sandały z kolekcji damskiej Clarks
W dzisiejszych czasach właściwie każdy z nas maj swój telefon - większość z nas oczywiście nie wyobraża sobie w ogóle bez niego życia. Jeżeli Ty również należysz do tej grupy, a jednocześnie chcesz o niego właściwie zadbać, wtedy bez wątpienia musisz zapoznać się z naszym tekstem.


etui na telefon
W tym celu warto porozglądać się za specjalnym futerałem, które będą szczelnie osłaniać telefon, ale wycięcia (na przykład na obiektyw aparatu) będą ułatwiać korzystanie z niego. Obecnie na smartfon można kupić wiele nakładek. LG Magna etui zda egzamin idealnie, bo ochrania znaczną część telefonu, dobrze go przy tym zabezpieczając. Podobnie etui Apple iPhone 6 – to kosztowny smartfon, dlatego solidne zabezpieczenie jest bardzo polecane - etui apple iphone 6. Co więcej dobrze wiedzieć, że w sieci zdradzono pomysły najnowszego patentu marki Apple, który ma zabezpieczać ekran iPhone'a i bliskich mu urządzeń przenośnych przed rozbiciem. Idea ta opiera się o sprytny amortyzator-poduszkę, włożony między ekran a obudowę telefonu. Lecz póki pomysł nie jest wprowadzony, używajmy etui skórzane etui na długopisy Apple iPhone 6.

Najtańszym sposobem na ochronę są bumpery. Mocno przylegają do obudowy, ale wkłada się je jedynie na krawędzie smartfona. Bardzo ważne jest, aby dobierać je dokładnie do posiadanego smartfona, by były dostosowane do ułożenia przycisków i gniazd. Osłona z silikonu, czyli „plecki”, również zagwarantuje bezpieczeństwo, ponieważ ochrania cała jedną stronę, a przy tym – tak jak bumpery – sprawia, iż lepiej leżą w ręce i nie wymykają się.
23-02-14 07:46:04