Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Zdjęcia
album ze zdjęciami

Świetna pamiątka do albumu rodzinnego - wyjątkowe sesje dziecinne

Rodzice lubią wykonywać zdjęcia swoim pociechom - pierwszy spacer, pierwsze raczkowanie, pierwszy uśmiech maluszka. Takich szczególnych chwil jest faktycznie wiele i są one jedyne w swoim rodzaju oraz wyjątkowe, dlatego nic dziwnego, że mnogość rodziców wręcz biega za swoimi pociechami z aparatem. Takie zdjęcia są doskonałą pamiątką na całe życie, natomiast powracanie do nich po kilku czy nawet kilkunastu latach jest niezwykle sentymentalne i pozwala na przypomnienie sobie fenomenalnych chwil.
Tradycje weselne

Zadbajmy się o każdy najdrobniejszy detal naszego dnia ślubu

Jeżeli czytasz te słowa, oznacza to, że Ten Dzień cały czas jest przed Tobą i właśnie jesteś w trakcie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Fakt, wesele to masa przygotowań, godziny debat i najważniejsze: przeświadczenie, iż nasze wesele będzie długo odtwarzane w pamięci przez biesiadników.
Dron Phantom

Innowacyjna kamera gopro hero 4 black, która utrwali wszelkie detale.

Niezwykłe widoki, bądź panorama miasta jednym słowem świetnie wykonane fotografie, którymi zafascynuje się każdy zwykły człowiek. Pewnie wielu zastanawia się jak zrobić bardzo dobre zdjęcia? Zrobienie takich refleksyjnych jak i przyciągających zdjęć będzie nie lada wyczynem. Tymczasem wraz z rozwojem technologii jak i modyfikacją już istniejących sprzętów każdy fan fotografii może cieszyć się pewnym urządzeniem, które robi bardzo szczegółowe a także doskonałe jakościowo zdjęcia.
Słuchawki Wireless Bluetooth Headset

Jak nowoczesna technologia została zwyczajną częścią życia człowieka?

Sprzęt elektroniczny to we współczesnych czasach podstawa, która pomaga w życiu. Przede wszystkim jednakże stosowany jest on do rozrywki, z tego względu, iż każdy człowiek pragnie się odprężyć, a sprzęt elektroniczny tylko mu w tym pomagają.
kamerka go pro

Akcesoria do gopro możemy kupić w odpowiednich marketach

Technologia daje nam dużo ewentualności

Akcesoria do gopro możemy kupić w odpowiednich marketach

Czasem jest tak, że jesteśmy do tego stopnia zaciekawieni przeróżnymi nowinkami technologicznymi, że nie możemy wyobrazić sobie bez nich życia.
grawer

Niepowtarzalny upominek gwiazdkowy dla dziadka.

Fantastyczniejszy niż poprzednie prezenty, typu: kolejne skarpetki albo kolejna książka, będzie z pewnością świetny upominek, grawerowanie zdjęć. Idealny prezent, to grawerowany prezent, który może zadziwić obdarowanego. Rzeźbione laserem prezenty można wykreować według własnego wzoru. Taki prezent, dodatkowo pięknie zapakowany, po czasie wzbudzi ten sam podziw co w dniu darowania. Uwieczniona dedykacja z datą, z inicjałem, będzie z pewnością okazałą formą pamiątki.
sesja zdjęciowa

na stare lata

Ślub jest niezwykle ważnym momentem dla wszystkich par. Jest to chwila przede wszystkim przełomowa, oznaczająca formalny początek wspólnego życia. Wiele osób szczególnie troszczy się o to, aby uczynić ten dzień wyjątkowym. Służą temu przykładowo rozmaite uroczystości weselne, nierzadko trwające nawet więcej niż jedną dobę. Dlatego tak znaczące jest, by tego rodzaju chwile właściwie uwiecznić. W ten sposób w nadchodzących latach będzie można komfortowo i przyjemnie wspominać wszystkie uroczystości. Od wielu lat jednym z najpopularniejszych sposobów na tego typu uwiecznianie chwil jest wykonywanie zdjęć. Fotografie jeszcze kilka dekad temu były za każdym razem drukowane, a potem gromadzone w albumach. NA dzień dzisiejszy sposoby te odrobinę się zmieniły, zdjęcia rzadziej są drukowane. Częściej przechowuje się je w formie elektronicznej. Wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę taką jak „fotografia ślubna w Szczecinie” (pod tym adresem możesz znaleźć dobrego fotografa na swój ślub) można otrzymać informacje w kwestii aktualnych ofert, a także trendów w tym zakresie.
obiektyw

Aparaty marki Sigma dostępne w Szczecinie - najbardziej uroczym mieście w Polsce

Jest to zwyczajem, nawet tradycją, iż każda para ślubna odbywa sesję fotograficzną w jakimś urokliwym miejscu, by naturalnie upamiętnić dla wszystkich najpiękniejszy dzień w trakcie życia. W niniejszym artykule przedstawimy: w jakim mieście najchętniej się fotografują ślubne pary i z jakiego aparatu korzystają fotografowie by ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z fotografią ślubną oraz młode małżeństwa poszukujące dobrego fotografa odnaleźli odpowiedź na swoje pytania.
zdjęcie

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów, np. "fotograf Wrocław" trafić na ogłoszenia profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia służą tak udokumentowaniu istotnej w życiu sytuacji, jak również sesji "bez powodu". Kto bierze udział w tego typu sesjach zdjęciowych? W jakim celu będziemy mogli ich efekty użyć?
wesele

Ślub to zawsze bardzo ważna uroczystość dla wszystkich

Ślub to bardzo istotna uroczystość dla chyba każdej pary narzeczonych. Poprzedza go wiele miesięcy przygotowania, wiele ważnych decyzji do podjęcia i spraw do wyjaśnienia. Przygotowania do ślubu trzeba zacząć kilkanaście miesięcy przed terminem, gdyż już wtedy musi się pomyśleć o wynajęciu odpowiedniej sali. Równocześnie, kiedy znać się już będzie datę, warto pomyśleć o weselnej muzyce. Większość par woli się zdecydować na zamówienie zespołu weselnego, lecz coraz częściej można spotkać na takich przyjęciach dj-ów puszczających najnowsze muzyczne przeboje.
1 2