Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dziecko
Ubiory komunijne

Ubiór na Pierwszą Komunię

Nasze społeczeństwo stanowią w znacznej większości wierzący katolicy, co od pokoleń pamiętają o naszych rytuałach i odpowiednim wychowaniu młodych w szacunku do chrześcijańskiej religii i poszanowaniu jej nakazów. Z tego powodu, chociaż jest coraz więcej osób, co nie przepadają za kościołem, jego zasadami oraz nie tak rzadką hipokryzją księży, patrzą, by nowo narodzone dzieciaki były we właściwym momencie ochrzczone, w okolicy ośmiu lat podeszły do pierwszej komunii świętej, a przed zakończeniem osiemnastu lat podeszły do bierzmowania.
figurki

Chcesz dla swojej pociechy jak najlepiej? Kup mu kreatywne zabawki!

Z całą pewnością każdy rodzic pragnie dla swojej pociechy jak najlepiej. Wszyscy ci, którzy zdecydowali się mieć dzieci dbają o to, aby niczego im nie zabrakło. Kupujemy im naprawdę dobre jakościowo ubrania, fundujemy wakacje. Pamiętamy również o zabawkach. Na chwilę obecną ich wybór jest rzeczywiście bardzo szeroki.
Plac zabaw

Znane od dawna pomysły dla maluchów, które bezsprzecznie pozwolą im dobrze spędzać czas.

Każdy rodzic powinien znać znane od dawna pomysły dla pociech, które bez dwóch zdań pozwolą im dobrze spędzić czas. Im bowiem dziecko będzie większe oraz w większym stopniu mobilne to tym rozszerzone będzie mieć wymagania a propos spędzania wolnych chwil.
kobieta w salonie spa

W jaki sposób przyodziać siebie i swoją rodzinkę modnie oraz wygodnie?

Każda niewiasta marzy o doskonałej figurze. Niestety, nie za każdym razem te fantazjowania spełniają się. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, iż w większości wypadków pojawiają się małe niedoskonałości.
dziecko

Rozmaite typy zabawek

Zabawki są czymś, co dla każdego malucha jest najważniejszą rzeczą na świecie. Dzięki nim czas dziecięcy upływa pod znakiem radości, która powinna być zapewniona przez każdego rodzica. Zabawki fisher price to według gro specjalistów, zabawki, które będą w stanie zagwarantować dziecku wiele szczęścia. Warto sobie zatem zadać trud, ażeby je zdobyć. Niestety rodzice niejednokrotnie dokonują niewłaściwych wyborów, jeśli chodzi o zakup zabawek dla dzieci. Często kupują takie, które mają je pochłaniać na tyle, aby mieć wolny czas dla siebie. Stąd też dziecko często dostaje gry komputerowe, które bywają dla niego sporym zagrożeniem.
zabawki

Świat z punktu widzenia dziecka i radość jaką dają farby do malowania palcami

Wszystko dookoła jest dla dziecka placem zabaw. Dywan staje się lawą, chodzenie po krawężniku przekształca się w ekstremalny spacer po linie a ściany zostają nieszablonową kolorowankę. Dziecięca kreatywność w zasadzie nie ma ograniczeń.
przedszkole

Które meble będą niezbędne do szkoły?

Gdy nasze dziecko idzie do przedszkola zastanawiamy się nad różnymi rzeczami. Myślimy o tym, czy dziecko nie będzie płakało, jak my jako rodzice damy sobie z tym radę. Jest całe mnóstwo obaw, ale próbujemy się jakoś trzymać, żeby przypadkiem nie wycofać się z raz podjętej decyzji. Czasem praca wymusza na nas zapisania dziecka do przedszkola, ale kiedy możemy zostać z dzieckiem w domu, to rodzi się pewien problem, jednak najważniejsze jest, żeby dziecko mogło przebywać w gronie rówieśników, zamiast stale było w domu z mamą. Kiedy odprowadzamy dziecko do przedszkola i mamy czas to pomagamy mu się rozebrać w szatni, a później mówimy do widzenia i wracamy o określonej godzinie.
Kredki, przybory szkolne

Kreatywne kolorowanki do drukowania

Kolorowanki online nie od dziś są codzienną formą zabawy. Mnóstwo rodziców jednak zastanawia się czy ta forma spędzania wolnego czasu jest dla ich pociech odpowiednia, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
Mata piankowa – puzzle

Zainteresuj swoje dziecko

Rodzicielstwo to nie bułka z masłem. Schody zdarzają się na każdym etapie żywota małego człowieka – dotyczą tego, jak bilansować dietę, kupować odzież i jak rozwijać. Dużo mam i ojców także nie umie stwierdzić, jakie zabawki podpasują maluchowi. Zaczniemy od zabawek dla nieco starszych pociech. Oto lalki monster high.
dziecko

Od kołyski do quada - zainteresowania dziecka z czasem się zmieniają

W różnorakim okresie, pociechy potrzebują przeróżnej stymulacji, żeby mieć okazję dobrze się rozwijać oraz właśnie z tego powodu tak istotne jest to, żeby dobierać dla nich zabawki w taki sposób, aby były odpowiednie do rozwoju. Kiedy będą dla mniejszych dzieci, to nasz maluch prędko się nimi znudzi, a jeśli będą dla starszych to będzie się frustrował, że nie potrafi tego robić oraz także zabawka pójdzie w zapomnienie.