Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Rodzic
blog parentingowy

Na blogach rodzicielskich znajdziemy wiele ciekawych informacji, które na pewno przydadzą się nam.

Strony tworzone przez rodziców są teraz niezmiernie popularne. Znajdziemy tam dużo interesujących porad i wiadomości dotyczących wychowania dzieci.
komunia święta

O czym trzeba pamiętać przy meblowaniu pokoju dla niemowlaka

Urządzanie dziecięcego pokoju – jakie gadżety bezwzględnie się obecnie przydadzą nowo narodzonemu szkrabowi oraz w jaki sposób zaplanować zadowalające zakupy?
Lego Super Heroes

Lego Super Heroes – gratka dla miłośników super bohaterów filmowych

Superbohaterowie to postacie lubiane przez każdego malucha, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się maluchy w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakikolwiek sposób się zmniejszyć. Trend ten zauważyła znana firma Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do postaci tych komiksów - chociażby grupy Avengers. Na dodatek, zestawy lego super heroes odnoszą się też do innych popularnych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego odwiecznym wrogiem, Jokerem. Asortyment jest dość różnorodny.
Zestawy Lego z serii Super Heroes są interesującą zabawką.
Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży

W jaki sposób tak naprawdę wychowywać własne dziecko?

Pewnie każdy myślący rodzic zdaje sobie sprawę, że jeżeli pragnie, aby jego dziecko świetnie miało szansę się rozwijać, nigdy nie może dopuścić do nawet niewielkiego zaniedbania. Naturalnie nie rozchodzi się w tym momencie o to, aby przesadzać, ale należy zadbać o dosłownie każdy aspekt mający związek z rozwojem dziecka. A więc może przejdźmy w tym momencie do meritum...
zabawki dla chłopców

Nauka poprzez zabawę – najlepszy sposób na poszerzenie wiedzy

Od dawna wiadomo, że dzięki zabawkom można zafundować dzieciom nie tylko interesującą rozrywkę, ale również edukować je w wybrany zakresie bądź pomóc lepiej chłonąć wiedzę, którą muszą zdobyć.


Nauka poprzez zabawę – najlepszy sposób na poszerzenie wiedzy

Dzięki zabawie lepiej przyswajamy wiedzę, gdyż jej charakter sprawia, że czujemy się komfortowo, jesteśmy otwarci i myślimy pozytywnie.
disney

Jakiego rodzaju możliwości obecnie mają rodzice przy wychowywaniu swoich dzieci, w jaki sposób pomóc im w tym może internet.

Dorosłe już pokolenia podczas wychowywania dzieci korzystały przede wszystkim z doświadczeń zebranych przez mamy i babcie. Literatury było naprawdę mało, a o stronach internetowych nikt nie miał pojęcia.
niemowlak

Jakie wyposażenie jest potrzebne dziecku po powrocie ze szpitala?

Czas przygotowań do narodzin maluszka, to jeden z doskonalszych momentów w życiu dumnego rodzica. Warto jednak wcześniej postanowić, jakie mebelki, akcesoria, kosmetyki czy ubranka będą dziecku potrzebne.
W sferze urządzania pokoju dla niemowlęcia kluczową kwestią jest bezpieczeństwo i komfort.
Należy wybrać zestawy meblowe, które są wyposażone w takie elementy jak np. przewijak. Łóżeczka posiadają standardową wielkość (120x160 cm) i należy przyznać, że niewiele się od siebie różnią. Wybór zależy od naszych warunków mieszkaniowych, gustu i sytuacji materialnej. Należy jednak wybrać odpowiednią twardość materaca.
dekoracje pokoju dziecięcego

Jakim sposobem można urządzić atrakcyjny i wygodny pokój dla dziecka?

Pokój dziecięcy musi być urządzony w taki sposób, aby odpowiadał oczekiwaniom pociechy. Równocześnie rodzice muszą pamiętać o jak najlepszej funkcjonalności, z tego względu, że to charakterystyczne wnętrze powinno być przede wszystkim wygodne.
pieluszki

Wychowanie pociechy to niezwykle skomplikowane i wymagające dojrzałości zadanie - z tego powodu warto inwestować czas i cierpliwość w rozwój naszej pociechy.

Duża liczba młodych matek w obecnych czasach przystępuje niezwykle dojrzale do roli mamy. Chcą być rodzicielkami rozsądnie wychowującymi swoje dzieci, tak żeby wyrosły na poważnych i odpowiedzialnych ludzi.
czas na rozliczenie pit

Jak dobrze przygotować się, gdy w naszym życiu ma pojawić się nowy osobnik?

Niebawem będziesz matką. Pora wyczekiwania na maleństwo to piękny okres w życiu dowolnej pary. Należy się tylko stosownie przygotować do tego, żeby być opiekunem.
1 2