Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Rodzic
dekoracje pokoju dziecięcego

Jakim sposobem można urządzić atrakcyjny i wygodny pokój dla dziecka?

Pokój dziecięcy musi być urządzony w taki sposób, aby odpowiadał oczekiwaniom pociechy. Równocześnie rodzice muszą pamiętać o jak najlepszej funkcjonalności, z tego względu, że to charakterystyczne wnętrze powinno być przede wszystkim wygodne.
niemowlak

Jakie wyposażenie jest potrzebne dziecku po powrocie ze szpitala?

Czas przygotowań do pojawienia się na świecie maluszka, to jeden z doskonalszych momentów w życiu każdego rodzica. Powinniśmy jednak z wyprzedzeniem zaplanować, które elementy wyposażenia pokoju dziecinnego, akcesoria, kosmetyki czy ubranka będą dziecku potrzebne.
W kwestii meblowania pokoju dla niemowlęcia istotną kwestią jest bezpieczeństwo i wygoda.
Warto pokusić się o zestawy meblowe, które zapewnią nam takie elementy jak np. przewijak. Łóżeczka mają standardową wielkość (120x160 cm) i należy przyznać, iż niewiele się od siebie różnią. Decyzja zależy od metrażu jakim dysponujemy, gustu i sytuacji materialnej. Należy jednak zwrócić uwagę na twardość materaca.
pieluszki

Wychowanie pociechy to niezwykle skomplikowane i wymagające dojrzałości zadanie - z tego powodu warto inwestować czas i cierpliwość w rozwój naszej pociechy.

Duża liczba młodych matek w obecnych czasach przystępuje niezwykle dojrzale do roli mamy. Chcą być rodzicielkami rozsądnie wychowującymi swoje dzieci, tak żeby wyrosły na poważnych i odpowiedzialnych ludzi.
czas na rozliczenie pit

Jak dobrze przygotować się, gdy w naszym życiu ma pojawić się nowy osobnik?

Niebawem będziesz matką. Pora wyczekiwania na maleństwo to piękny okres w życiu dowolnej pary. Należy się tylko stosownie przygotować do tego, żeby być opiekunem.
badania okulistyczne

W zasadzie każdy malec musi być wyekwipowany w grubą, wełnianą czapkę

Praktycznie każda mama chciałaby oddać swojemu maleństwu wszystko co najdogodniejsze. Na nieszczęście z reguły okazuje się, iż w znanych domach handlowych ceny przyprawiają nas o zawrót głowy.
Piłkarz

Poduszka do karmienia i kojec dla dziecka - niezwykle ważne „akcesoria“, w które musi zaopatrzyć się każda młoda mama

Wkrótce zostaniesz mamą? Okres ciąży to z całą pewnością czas radosnego oczekiwania, ale również żmudnych przygotowań.
Nauka angielskiego

Niejedna kobieta śni o tym, żeby mieć dziecko - instynkt matki jest przecież jednym z najsilniejszych uczuć na świecie

Gdy na świecie pojawi się nasz brzdąc, to jesteśmy najszczęśliwsze pod słońcem. Pragniemy z nim spędzać każdą minutę - patrzeć jak śpi, uśmiecha się oraz zaczyna siadać czy raczkować.


Niejedna kobieta śni o tym, żeby mieć dziecko - instynkt matki jest przecież jednym z najsilniejszych uczuć na świecie

Nadchodzi jednak taki dzień, kiedy jesteśmy zobligowane iść znów do biura, a nasz malec musi iść przykładowo do żłobka lub musimy poprosić swą mamę o pomoc.
zmysł

Kupuj czapki dla dzieciaków zgodnie z ich życzeniami, a wszyscy będą uradowani

Jeśli mniemasz, że będziesz mogła ubrać własne maleństwo tak jak Ci się podoba to istotne jest, aby zrozumieć to, że jesteś w ogromnym błędzie.
komunia święta

O czym trzeba pamiętać przy meblowaniu pokoju dla niemowlaka

Wyposażenie dziecięcego pokoju – które akcesoria przede wszystkim się dzisiaj przydadzą nowo narodzonemu szkrabowi i w jaki sposób przygotować udane zakupy?
blog parentingowy

Na blogach rodzicielskich znajdziemy wiele ciekawych informacji, które na pewno przydadzą się nam.

Strony tworzone przez rodziców są teraz niezwykle powszechne. Znajdziemy tam dużo interesujących porad oraz informacji dotyczących wychowywania dzieci.
1 2