Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Rodzic
Czapeczka dziecięca

Czapeczka - czemu należy zakładać ją maluchom?

Przyjście na świat małego człowieka niesie za sobą bardzo dużo zmian. Najważniejsze stają się potrzeby młodego człowieka.
Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży

W jaki sposób tak naprawdę wychowywać własne dziecko?

Pewnie każdy polski rodzic zdaje sobie sprawę, że jeśli pragnie, aby jego dziecko świetnie miało szansę się rozwijać, nigdy nie może dopuszczać do nawet najmniejszego zaniedbania. Naturalnie nie chodzi tutaj o to by za bardzo przesadzać, lecz należy zadbać o absolutnie każdy aspekt związany z dziećmi. Zatem może przejdźmy w tym momencie do meritum...
Lego Super Heroes

Lego Super Heroes – gratka dla miłośników super bohaterów filmowych

Superbohaterowie to postacie wielbione przez każde dziecko, które nigdy się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się dzieci w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten wykorzystała znana marka Lego i puściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów - chociażby grupy Avengers. Na dodatek, zestawy lego super heroes odnoszą się także do innych znanych postaci. Maluch może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego zaciętym wrogiem, Jokerem. Asortyment jest bardzo duży.
Klocki Lego z serii Super Heroes są interesującą zabawką.
komputer

W jaki sposób należy wybierać zabawki na prezent w zależności od wieku malucha, jakie zalety mają zabawki drewniane.

Dzieci uwielbiają dobrą zabawę, ale też w czasie niej zapoznają się ze światem i uczą się mnóstwa nowych umiejętności. Z tego też powodu raczej trudno sobie wyobrazić beztroskie dzieciństwo bez dostosowanych do wieku i możliwości zabawek.
blog parentingowy

Na blogach rodzicielskich znajdziemy wiele ciekawych informacji, które na pewno przydadzą się nam.

Strony tworzone przez rodziców są teraz niezmiernie popularne. Znajdziemy tam dużo interesujących porad i wiadomości dotyczących wychowania dzieci.
komunia święta

O czym trzeba pamiętać przy meblowaniu pokoju dla niemowlaka

Urządzanie dziecięcego pokoju – jakie gadżety bezwzględnie się obecnie przydadzą nowo narodzonemu szkrabowi oraz w jaki sposób zaplanować zadowalające zakupy?
zabawki dla chłopców

Nauka poprzez zabawę – najlepszy sposób na poszerzenie wiedzy

Od dawna wiadomo, że dzięki zabawkom można zafundować dzieciom nie tylko interesującą rozrywkę, ale również edukować je w wybrany zakresie bądź pomóc lepiej chłonąć wiedzę, którą muszą zdobyć.


Nauka poprzez zabawę – najlepszy sposób na poszerzenie wiedzy

Dzięki zabawie lepiej przyswajamy wiedzę, gdyż jej charakter sprawia, że czujemy się komfortowo, jesteśmy otwarci i myślimy pozytywnie.
disney

Jakiego rodzaju możliwości obecnie mają rodzice przy wychowywaniu swoich dzieci, w jaki sposób pomóc im w tym może internet.

Dorosłe już pokolenia podczas wychowywania dzieci korzystały przede wszystkim z doświadczeń zebranych przez mamy i babcie. Literatury było naprawdę mało, a o stronach internetowych nikt nie miał pojęcia.
niemowlak

Jakie wyposażenie jest potrzebne dziecku po powrocie ze szpitala?

Czas przygotowań do narodzin maluszka, to jeden z doskonalszych momentów w życiu dumnego rodzica. Warto jednak wcześniej postanowić, jakie mebelki, akcesoria, kosmetyki czy ubranka będą dziecku potrzebne.
W sferze urządzania pokoju dla niemowlęcia kluczową kwestią jest bezpieczeństwo i komfort.
Należy wybrać zestawy meblowe, które są wyposażone w takie elementy jak np. przewijak. Łóżeczka posiadają standardową wielkość (120x160 cm) i należy przyznać, że niewiele się od siebie różnią. Wybór zależy od naszych warunków mieszkaniowych, gustu i sytuacji materialnej. Należy jednak wybrać odpowiednią twardość materaca.
dekoracje pokoju dziecięcego

Jakim sposobem można urządzić atrakcyjny i wygodny pokój dla dziecka?

Pokój dziecięcy musi być urządzony w taki sposób, aby odpowiadał oczekiwaniom pociechy. Równocześnie rodzice muszą pamiętać o jak najlepszej funkcjonalności, z tego względu, że to charakterystyczne wnętrze powinno być przede wszystkim wygodne.
1 2