Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Film
kartki okolicznościowe

Oryginalna kartka urodzinowa

Karki urodzinowe to zawsze świetny dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, w nowym tysiącleciu ten niezwykle dobry zwyczaj posyłania do przyjaciół kartek na urodziny trochę zanika. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są z konieczności skazane na muzealne gabloty? Nie powinno wcale tak być. Ten stary zwyczaj warto bronić oraz kultywować go pośród krewnych, a w szczególności w kręgach młodego pokolenia. Można przy tym nieraz skorzystać z dobrodziejstw cywilizacji i posłać kartkę mailem. Lepiej oraz oryginalniej jednak zdecydować się na trochę bardziej tradycyjne podejście.
a w telewizji mecz

Jaką funkcję pełni współcześnie telewizja?

Odkąd na świecie zjawił się genialny wynalazek telewizji, rasa ludzka oszalała na jej punkcie. Pudło telewizyjne stało się przedmiotem pożądania wszystkich ludzi na naszej planecie. Dzisiaj telewizor jest nieodłącznym elementem naszej egzystencji. Jest on niezbędnym elementem wyposażenia dowolnego mieszkania. Otrzymał on też zaszczytne miejsce w naszym pokoju gościnnym. Co raz częściej rodziny decydują się na kilka odbiorników, tak aby każdy członek rodziny miał możliwość wyboru. Znamy przecież z własnego doświadczenia, w jaki sposób zazwyczaj kończą się starcia o władzę nad pilotem.
teatr

Zajęcia teatralne dla dzieci Warszawa, grupy plastyczne czy inne zajęcia artystyczne – czyli powinno się żyć nie tylko rzeczywistością wirtualną

O dominującej roli internetu pisze się dzisiaj wiele, podkreślając zarówno jego plusy, jak i na minusy. Świat wirtualny bardzo dominuje w różnorakich sferach naszego życia. Nie zmienia to natomiast faktu, że nie ma możliwości, by zastąpił każdą z nich. Pesymiści uważają, że współczesna kultura marnieje i kręci się jedynie wokół wirtualnego świata, który przenika rozmaite sfery naszej codzienności. Jest to chyba jednak zbyt wygórowane nastawienie, ponieważ to właśnie internet gwarantuje nam nieograniczony dostęp do zdobyczy kulturowych.
Kamera GoPro Hero3

Kamerki do sportów ekstremalnych - nagrywaj swoje sportowe doświadczenia!

Wśród całego mnóstwa różnych sportów jakie są obecnie dostępne dla każdego z nas bardzo łatwo możemy również znaleźć i takie, z których dosłownie zawsze wynika wiele naprawdę mocnych emocji. Jest to oczywiście propozycja głównie dla osób które uwielbiają adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w często dość ryzykowny sposób – z drugiej jednak strony zawsze jest to równoznaczne z fantastyczną zabawą. W ciągu ostatnich lat znaczną popularnością zaczęło cieszyć się rejestrowanie swoich przeżyć z tym związanych i dzielenie się tym z innymi ludźmi, co faktycznie może być ciekawą propozycją.
Dron z kamerą

Czym jest dron i jakie jest jego użycie?

Dron to rodzaje bezzałogowego statku, który jest zdalnie sterowany za pomocą komputera. Urządzenie to jest małych rozmiarów, w związku z tym może być użytkowane do wielu różnych celów. Między innymi rozróżniamy dzisiaj drony z kamerą, jakie użytkuje się do robienia zdjęć lub kamerowania z lotu ptaka. Rezultaty takiego nagrywania i fotografowania są istotnie wspaniałe, w związku z tym drony z kamerą częstokroć są używane w czasie różnego rodzaju uroczystości - ślubów, festiwalów albo koncertów. Dron z kamerą częstokroć jest również wykorzystywany w czasie filmowania.

Świąteczne zakupy

Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
czapka dla noworodka

Niejeden rodzic pragnie, aby jego dziecko było zdrowe - dlatego trzeba troszczyć się o jego odporność, ale również uważać na jego uszy.

Każdy doktor poinformuje nas, że noworodkowi należy zakładać czapeczki, aby nie zawiało mu uszów. Owe zapalenie może doprowadzić do innych nieprzyjemnych następstw razem z zapaleniem mózgu i niechcianym pobytem w klinice.
panaa młoda

Parę słów odnośnie usługi filmowania na ślubie

Planujecie ślub? Z pewnością chcecie mieć wspaniałą pamiątkę, którą można pokazać znajomym albo przywołać magię tego romantycznego dnia. Oto kilka wskazówek odnośnie zamawiania usługi wideofilmowania na wesele.
Prezent

Myk na ciekawy podarunek

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Kojarzy się z wigilią w rodzinnym gronie, choinką, świętym Mikołajem, a przede wszystkim – z prezentami. Gwiazdkowe niezwykłe prezenty są rzeczą, za którą przepadają wszystkie dzieci jak również wielu dorosłych. Z tej przyczyny już na długo przed Bożym Narodzeniem w sklepach robi się tłoczno, ponieważ najbardziej istotnym nabytkiem świątecznym często są właśnie prezenty.
Kask

Rozmaite kamery na kask

Stawiając dzisiaj na kupno kamery do sportów ekstremalnych, powinno się zwrócić szczególną uwagę na oferowaną przez firmy na rynku jakość. Rejestrowany film powinien być wysokiej jakości, zważywszy na najczęściej niełatwe warunki w czasie jazdy, np. rowerem. Wśród ofert trafić można na rewelacyjną kamerę gopro 3. Producent z Kalifornii zatroszczył się o każdy, nawet najmniejszy szczegół, by klienci usatysfakcjonowani byli całkowicie z otrzymywanych urządzeń.
1 2