Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Film

Świąteczne zakupy

Zbliża się gwiazdka, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
Dron z kamerą

Czym jest dron i jakie jest jego użycie?

Dron to typy bezzałogowego statku, jaki jest zdalnie regulowany za pomocą komputera. Urządzenie to jest małych rozmiarów, dlatego może być stosowane do wielu rozmaitych celów. Między innymi rozróżniamy dziś drony z kamerą, jakie wykorzystuje się do wykonywania zdjęć albo kamerowania z lotu ptaka. Wyniki takiego nagrywania i fotografowania są naprawdę cudowne, wobec tego drony z kamerą nieraz są wykorzystywane w trakcie przeróżnego typu uroczystości - ślubów, festiwalów czy też koncertów. Dron z kamerą nieraz jest też stosowany podczas filmowania.
czapka dla noworodka

Niejeden rodzic pragnie, aby jego dziecko było zdrowe - dlatego trzeba troszczyć się o jego odporność, ale również uważać na jego uszy.

Każdy doktor poinformuje nas, że noworodkowi należy zakładać czapeczki, aby nie zawiało mu uszów. Owe zapalenie może doprowadzić do innych nieprzyjemnych następstw razem z zapaleniem mózgu i niechcianym pobytem w klinice.
panaa młoda

Parę słów odnośnie usługi filmowania na ślubie

Planujecie ślub? Z pewnością chcecie mieć wspaniałą pamiątkę, którą można pokazać znajomym albo przywołać magię tego romantycznego dnia. Oto kilka wskazówek odnośnie zamawiania usługi wideofilmowania na wesele.
Prezent

Myk na ciekawy podarunek

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Kojarzy się z wigilią w rodzinnym gronie, choinką, świętym Mikołajem, a przede wszystkim – z prezentami. Gwiazdkowe niezwykłe prezenty są rzeczą, za którą przepadają wszystkie dzieci jak również wielu dorosłych. Z tej przyczyny już na długo przed Bożym Narodzeniem w sklepach robi się tłoczno, ponieważ najbardziej istotnym nabytkiem świątecznym często są właśnie prezenty.
a w telewizji mecz

Jaką funkcję pełni współcześnie telewizja?

Od kiedy na świecie pojawił się fascynujący wynalazek telewizji, rasa ludzka zwariowała na jej punkcie. Pudło telewizyjne stało się obiektem westchnień wszystkich mieszkańców naszej planety. Teraz telewizor jest nieodłącznym elementem naszej egzystencji. Stał się on niezbędnym elementem wyposażenia dowolnego domu. Zajmuje on także zaszczytne miejsce w naszym pokoju gościnnym. Bardzo często rodziny decydują się na większą liczbę odbiorników, tak by każdy domownik miał wolność wyboru. Znamy przecież z autopsji, jak zwykle kończą się starcia o pilota.
Kask

Rozmaite kamery na kask

Stawiając dzisiaj na kupno kamery do sportów ekstremalnych, powinno się zwrócić szczególną uwagę na oferowaną przez firmy na rynku jakość. Rejestrowany film powinien być wysokiej jakości, zważywszy na najczęściej niełatwe warunki w czasie jazdy, np. rowerem. Wśród ofert trafić można na rewelacyjną kamerę gopro 3. Producent z Kalifornii zatroszczył się o każdy, nawet najmniejszy szczegół, by klienci usatysfakcjonowani byli całkowicie z otrzymywanych urządzeń.
pościel

Krótki opis kilku wybranych postaci z naprawdę dużej rodziny lalek Monster High.

Sporo dzieci raczej nie lubi grzecznych, lecz tak naprawdę nijakich postaci z bajek, a dużo bardziej odpowiadać im będą najróżniejsze stwory, które lubią trochę narozrabiać.
kartki okolicznościowe

Oryginalna kartka urodzinowa

Karki urodzinowe to zawsze dobry dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, w dwudziestym pierwszym wieku ten niesamowicie miły zwyczaj przesyłania do znajomych życzeń na urodziny nieco zanika. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są z konieczności skazane na muzealne gabloty? Nie musi wcale tak być. Ten stary zwyczaj należy chronić ,jak również podtrzymywać go pośród bliskich, a szczególnie w kręgach młodego pokolenia. Można przy tym czasami skorzystać z dobrodziejstw cywilizacji i wysłać kartkę pocztą elektroniczną. Lepiej oraz oryginalniej jednak zdecydować się na nieco bardziej tradycyjne podejście.