Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Biznes

Zakupy w Internecie

Nie ma co ukrywać, że jesteśmy społeczeństwem on-line. Pracujemy dzięki Sieci, utrzymujemy relacje z dużej odległości i na dodatek żywnośćjedzenie kupujemy wirtualnie. Wygoda i szybkość komunikowania się spowodowały, że nawet biznes przedsiębiorcy postanowili przenieść się do sieci i tam prezentować ciekawą ofertę.
plac zabaw i przedszkole

Założenie przedszkola jako dobry sposób na firmę oraz zrealizowanie marzeń

Cztery lata temu powróciłam z emigracji - studiowałam oraz ciężko pracowałam w Szwecji, co sprawiło, że po przyjeździe do Polski posiadałam spore pieniądze oraz wykształcenie. Postanowiłam zatem otworzyć pod Warszawą punkt przedszkolny. Poszczęściło mi się, bo dostałam w spadku po dziadku piękny dom.

Rozrywka dla dzieci i doroslych

Od kilku lat gry planszowe strategiczne, karciane czy bitewne podbijają serca nie tylko młodzieży, ale również często serca dorosłych. Wspólnie podbijają księstwa, walczą z potworami, walczą o ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się towarami na średniowiecznych trasach handlowych.
Teczki ofertowe

Jak promować swoją firmę

Co kilka metrów ostatnimi czasy można zauważyć reklamy. Widać je wszędzie i w każdej możliwej formie. Od wielkich billboardów przy ulicach, przez citylighty, całe strony w gazetach, pendrive’y czy inne gadżety Gdy posiadamy firmę, która zajmuje się sprzedażą czegoś – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamy są teczki ofertowe.

Jak zorganizować przyjęcie we Wrocławiu

Każdy z nas co najmniej kilka razy w życiu staje przed koniecznością organizacji jakiejś imprezy okolicznościowej. Organizujemy wesele, chrzciny, komunię dla dziecka, bywa, że dostajemy polecenie by zorganizować firmowy bankiet. Jest tego sporo, zatem przydaje się wiedzieć jak się do tego zabrać. Są tak właściwie dwa rozwiązania.
Tort weselny

Ślub niczym ze snu, czyli wlaściwe dekoracje weselne

Wesele, jak wiadomo, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Aczkolwiek zaplanowanie ślubu pochłania dużo czasu i wymaga wiele wysiłku. Wybór sukienki, sali czy zespołu to jednak nie wszystko. Trzeba też jeszcze zatroszczyć się o dekoracje ślubne. Dekoracje w sali weselnej mogą w niezwykły sposób podkreślić ten najważniejszy moment w życiu. Warto do tego zadania wynająć profesjonalną firmę. Wtedy będziemy pewni, że wystrój zachwyci wszystkich.
impreza firmowa

W jaki sposób urozmaicić branżowe spotkanie?

Kształtowanie relacji biznesowych to niewątpliwie niezmiernie znacząca cześć samego biznesu. Obecnie posiadanie odpowiednich znajomości jest w stanie w wielu przypadkach zaprocentować. Praktyka wyraźnie wyjawia nam, że w wielu przypadkach taki stan rzeczy jest z większym natężeniem pożądany niż przykładowo dobra jakość oferowanego przez nas produktu czy też świadczonej usługi.