Zobacz, jakie rzeczy potrafi legendarna maskotka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, jednak mama z tatą nie chcą się zgodzić? Przymus czyszczenia kociej kuwety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu masz ochotę sprawić niespodziankę osobie, którą lubisz? W tej sytuacji bezproblemowo sprawdzi się Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.
furby
Po raz pierwszy zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i niemal natychmiast zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że niewielkich rozmiarów stworki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach interaktywnych mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, jednak okazało, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo że Furby rozmawiał w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa w języku polskim. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, karmimy i razem śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby (kup furby w ma wmontowane czujniki na plecach, brzuchu i dziobie, reaguje więc na pieszczoty, łaskotanie oraz karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pozdrowić nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby stanowią dobre rozwiązanie dla osób uczulonych na futerko czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie zrzuca swego barwnego, pięknego futerka.


Więcej artykułów

Znakomita oferta zabawek dla najmłodszych

furby na stole
Furby jako maskotka to pupilek najmłodszych. Dzieci z ochotą zajmują się tym wyjątkowym zwierzątkiem, bo sprawia ono wrażenie żywego. Maskotka ta ma niesamowite cechy, które edukują nasze dziecko odpowiednich zachowań. Dobre interakcje, które przedstawiane są naszemu dziecku już od początkowych lat życia, dobrze zapadają w pamięć. Umożliwia to wpajanie najmłodszym odpowiedniego sposobu obchodzenia się z innymi, czy z człowiekiem, czy ze zwierzątkiem.

Jedną z wielu ciekawych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy zgrać banalnie prostą i nieodpłatną aplikację a następnie postawić na udaną zabawę.

Czy omawiany post nie jest zajmujący? Jeśli tak twierdzisz, kliknij tutaj - zalecam ten tekst (http://www.krevetki.pl/), gdyż przeczytasz tam przyciągające oko teksty.

Dzięki niej możemy pluszowe zwierzątko uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka możemy kupić w tak wielu imponujących barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu zdecyduje się na odpowiedni dla siebie kolor - tamta strona na
23-03-20 15:42:01