Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Postęp w kwestii komórek jest niesamowity. Jeszcze dekadę temu w szerokim użyciu były modele z monochromatycznym monitorem, ważne dodatki w stylu odtwarzania muzyki były prawdziwym luksusem. W czasie ostatnich lat pojawily się iuzyskały znaczną popularność tak zwane „sprytne telefony”. Dzisiejsze telefony to praktycznie miniaturowe komputerki. Frapujący jest fakt, że każdy popularny smartfon z 2013 roku ma sporo większą moc obliczeniową od szybkiego peceta sprzed dekady!
Dziś na rynku mądrych telefonów rządzą komórki z OS Android. Nie ma się co dziwić – ten oparty na Linuksie OS jest dystrybuowany na prawach darmowego oprogramowania. To znaczy, że każdy może go zmienić i umieścić na wytwarzanym przez siebie modelu. Kolejne miejsce w klasyfikacji to iOS, który jest dostępny wyłącznie na urządzeniach firmy Apple. Telefony amerykańskiego giganta są drogie – zerkając na przeciętne zarobki w Polska można stwierdzić, że są to komórki dla osób bogatych. Akcesoria do iPhone (np.

Czy według Ciebie, ten artykuł zasługuje na większą uwagę? Jeżeli tak, to sprawdź też inne proponowane informacje, które niewątpliwie zadowolą Twoją ciekawość.

) również są drogie, można je zakupić wyłącznie w firmowych salonach.

Więcej artykułów

Fajne i równocześnie idealnie spełniające swoją rolę etui? Szukamy najlepszego futerału

iPhone
To całkiem naturalne, iż gdy nabywamy nowe urządzenie, nie tylko zachwycamy się ich funkcjonalnościami, lecz też troszczymy się o nie i staramy się, by ich nie upuścić, nie porysować i nie zniszczyć. W jaki sposób najlepiej osłonić je przed uszkodzeniami? Nabyć dobre etui.


Jeszcze parę lat temu doskonale sprzedawały się smartfony Blackberry z firmowym systemem operacyjnym – przyciągnęły one konsumentów komfortową klawiaturą oraz możliwością wysyłania i odbierania poczty elektronicznej. Smartfon tej kanadyjskiej firmy nabył nawet sam prezydent Stanów Zjednoczonych. Aktualnie Blackberry nie cieszą się taką popularnością jak wcześniej, ale cały czas znajdują nabywców – generalnie wśród reprezentantów bogatszej klasy, którzy cenią bezpieczeństwo ich wiadomości. Wyroby Blackberry bowiem są ciężkie do shackowania przez zdolnych smartfonowych bandytów.

Na zakończenie mała rada: wartościowym zakupem jest etui Samsung Galaxy - – te popularne aparaty posiadają najczęściej duże monitory, które są łatwe do porysowania. A ciężko wskazać bardziej wnerwiającą rzecz, niż paskudna rysa na nowiutkim aparacie.
22-05-30 07:01:03