Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Dzisiejsze komórki najnowszej generacji

Postęp w kwestii komórek jest niesamowity. Jeszcze dekadę temu w szerokim użyciu były modele z monochromatycznym monitorem, ważne dodatki w stylu odtwarzania muzyki były prawdziwym luksusem. W czasie ostatnich lat pojawily się iuzyskały znaczną popularność tak zwane „sprytne telefony”. Dzisiejsze telefony to praktycznie miniaturowe komputerki. Frapujący jest fakt, że każdy popularny smartfon z 2013 roku ma sporo większą moc obliczeniową od szybkiego peceta sprzed dekady!
Dziś na rynku mądrych telefonów rządzą komórki z OS Android. Nie ma się co dziwić – ten oparty na Linuksie OS jest dystrybuowany na prawach darmowego oprogramowania. To znaczy, że każdy może go zmienić i umieścić na wytwarzanym przez siebie modelu. Kolejne miejsce w klasyfikacji to iOS, który jest dostępny wyłącznie na urządzeniach firmy Apple. Telefony amerykańskiego giganta są drogie – zerkając na przeciętne zarobki w Polska można stwierdzić, że są to komórki dla osób bogatych. Akcesoria do iPhone (np. ) również są drogie, można je zakupić wyłącznie w firmowych salonach.

Więcej artykułów

Producent Apple z pewnością potrafi wyprodukować świetny sprzęt!

Jeżeli w grę wchodzą wynalazki w ostatniej dekadzie, niewątpliwie urządzenia firmy Apple są w czołówce. Chociaż pewnie dużo osób uważa, że Apple to po prostu przereklamowana marka, w żadnym wypadku nie można tak uważać. Być może to zwykła zazdrość?


Jeszcze parę lat temu doskonale sprzedawały się smartfony Blackberry z firmowym systemem operacyjnym – przyciągnęły one konsumentów komfortową klawiaturą oraz możliwością wysyłania i odbierania poczty elektronicznej. Smartfon tej kanadyjskiej firmy nabył nawet sam prezydent Stanów Zjednoczonych. Aktualnie Blackberry nie cieszą się taką popularnością jak wcześniej, ale cały czas znajdują nabywców – generalnie wśród reprezentantów bogatszej klasy, którzy cenią bezpieczeństwo ich wiadomości. Wyroby Blackberry bowiem są ciężkie do shackowania przez zdolnych smartfonowych bandytów.

Na zakończenie mała rada: wartościowym zakupem jest etui Samsung Galaxy - – te popularne aparaty posiadają najczęściej duże monitory, które są łatwe do porysowania. A ciężko wskazać bardziej wnerwiającą rzecz, niż paskudna rysa na nowiutkim aparacie.
19-11-09 07:08:04