Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dzieci
Samochodzik Hot Wheels

Zabawa na tak z rówieśnikami

Kiedy lato się rozpoczyna pojawia się więcej możliwości, ale i zagrożeń dla naszych pociech. Właściwie to o każdym czasie w roku można to powiedzieć, niemniej to właśnie latem, gdy można bawić się właściwie w każdym miejscu zastawia się pułapki na nasze dzieci. Nawet taki rowerek dla dziecka może być groźny, gdyż słaba koordynacja i nieoczekiwane pomysły mogą przerodzić się w groźny uraz.
komunia święta

O czym trzeba pamiętać przy meblowaniu pokoju dla niemowlaka

Wyposażenie dziecięcego pokoju – jakie produkty w pierwszej kolejności się dziś przydadzą nowo narodzonemu szkrabowi oraz w jaki sposób zaplanować szybkie zakupy?
zabawki

Lalki Chou Chou - śliczne zabawki dające dziewczynkom rewelacyjną zabawę oraz świetne wrażenia

Piękne lalki Chou Chou umożliwiają doskonałą zabawę dla wszystkich dziewczynek. Doświadczony producent Tomy najlepiej zdaje sobie sprawę, jakie standardy musi spełniać profesjonalna zabawka. Dzięki świetnej jakości lalek dzieci mają zapewnioną niekończącą się zabawę oraz niesamowite wrażenia.
Przedszkole

Co dzieje się w przedszkolach

Jeżeli mówimy o nauce maluchów, to nie jest to łatwa sprawa. Należy nie zapominać, że podejście do dzieci powinno być zupełnie inne, niż do osób starszych. Dzieci całkiem inaczej pojmują świat. Mają pewność, że to, co sobie wyobrażają może za chwilę okazać się rzeczywistością.
dziecko

Majtki treningowe to wielki skok do samodzielności

Pieluszki wielorazowe zyskują sympatię opiekunów. Każdy rodzic chce podarować swojemu potomstwu to co najlepsze, dlatego szukają oni takich produktów, które będą bezpieczne dla potomstwa, ale które równocześnie nie okażą się nazbyt drogie.
naklejki

Naklejki na szyby mają szansę okazać się wspaniałą reklamą

Dzieci przeważnie boją się tego co okazuje się niewiadome, przez to również nie kochają chodzić do lekarza, szczególnie gdy okazują się małe. Świetnym planem, aby przyzwyczaić je z tym miejscem, jest nagradzanie ich za odwagę, a więc podarowanie niewielkiej rzeczy, która sprawi, że poczują się docenione i dostrzeżone.
zmiana pieluchy

Wyprawka dla dziecka. O czym należy pamiętać? Co jest najistotniejsze? Czego nie możemy przeoczyć?

Kiedy pojawia się maluch w rodzinie, większość rodziców w przypływie radości, może wydać na jego wyprawkę bajońskie kwoty. Zawsze kupujemy zbyt wiele, za bardzo drogo i bez większego planu. W efekcie tego, znakomita większość zakupionych przez nas rzeczy, całkowicie się nie przydaje.
zjeżdżalnia

Plac zabaw dla dzieci ma być wesoły

Plac zabaw dla dzieci może dawać wiele radości. Wciąż chcemy podarować własnym pociechom to co najlepsze, a co się z tym łączy, poszukujemy dla nich też najlepszych miejsc na zabawę. Dlatego rzetelnie oglądamy plac zabaw dla dzieci, na który pragniemy wprowadzić nasze dzieci.
Zabawki drewniane, jedzenie

Sprawmy maluchowi miłą zabawkę!

Należy zapewnić własnym dzieciom cały żywot. Jeżeli ktoś nie miał niestety miłego dzieciństwa zapewne w dorosłości także nie będzie mu wspaniale.
Zabawka edukacyjna

Zagwarantuj swojemu dziecku dobrą edukację

Jeśli tylko pragniemy, aby nasze dzieci już od wczesnych lat swojego życia mogły cały czas zdobywać nową wiedzę i1 poszerzały swoje umiejętności w rozmaitych dziedzinach, to nade wszystko sami będziemy musieli włożyć jak najwięcej wysiłku w zagwarantowanie im jak najlepszych warunków do czegoś takiego. W końcu to właśnie rodzice w zdecydowanie największym stopniu są odpowiedzialni za bezproblemowy rozwój dzieci, zatem musimy po prostu pomyśleć nieco nad tym, co będzie najlepsze dla naszych maluchów i usiłować cały czas pomagać im w poszerzaniu swojej wiedzy.