Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Adrenalina
Prezent

Oryginalny upominek na urodziny

Które urodziny utkwiły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się intensywne przeżycia – niezapomniany prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele wsadzili Cię do auta i zabrali nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo szaleńczy skok ze spadochronu. Każdy z nas ma odmienne wspomnienia związane z istotnymi momentami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zapewnić niezapomniane emocje znajomym. A wiadomo, nic tak nie generuje emocji jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na długi czas.
prezent

Niebanalny upominek na urodziny, czyli propozycja wyłącznie dla odważnych

Poszukując podarunku dla bliskiej nam osoby, najczęściej decydujemy się na akcesoria do pielęgnacji urody, książki lub kupony upominkowe. Czasem możemy jednakże wyjść poza standard i wybrać bardziej oryginalny podarunek. Trudno wpaść na niebanalny pomysł na prezent. Zazwyczaj wybieramy standardowe, przydatne przedmioty. Jeżeli jednak chcemy bardzo zaskoczyć kochaną osobę, możemy jej zafundować… skok ze spadochronem.
plac zabaw dla dzieci

Jakie powinny być place zabaw biorąc pod uwagę oczekiwania najmłodszych

Bujna wyobraźnia dziecka wymaga od niego ruchu na świeżym powietrzu. Pod najmłodszych tworzone są nowoczesne place zabaw, na których dzieciaki mogą szaleć i czerpać radość z życia. Place zabaw dla wszystkich kojarzymy zwykle przez kompleks drewnianych atrakcji jak kładki, budki, schodki i plastikowe wykończenia (zjeżdżalnie).
broń replika

Repliki broni – czy warto się nimi zainteresować i dlaczego? Czy warto wziąć się za hobby polegające na ich kolekcjonowaniu?

Bez wątpienia każdy z nas ma raz na pewien czas ochotę, by przeżyć wspaniałą przygodę i aby poczuć więcej adrenaliny. Życie wielu z nas jest na co dzień na ogół spokojne, ułożone, bez większych wrażeń. Ale warto przynajmniej od czasu do czasu coś odmienić, odstresować się. Tyczy się to szczególnie mężczyzn, którzy mają przecież w naturze zakodowaną potrzebę wykazania się, współzawodnictwa, czy także walki.