Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Oryginalny upominek na urodziny

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się intensywne odczucia – niezapomniany prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele włożyli Cię do auta i zabrali nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo szalony skok na bungee. Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z ważnymi momentami w życiu, teraz czas zapewnić niezapomniane przeżycia znajomym. A wiadomo, nic tak nie wyzwala emocji jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na lata.


Tylko dla odważnych

wspinaczka górska
Sporty ekstremalne, choć wiążą się z ryzykiem, oferują multum przyjemności. Pozytywne emocje odczuwamy z powodu wydzielania się endorfin i wzrostu adrenaliny. Dzieje się tak w przypadku, która bardzo angażuje nas emocjonalnie – wówczas odczuwamy równocześnie podniecenie i lęk. Dla wielu osób, sporty wyzwalające adrenalinę, to ucieczka od codzienności i nudy dnia codziennego. Wiele osób spędza minimum kilka godzin dziennie za biurkiem, co sprawia, że po pracy człowiek ma ochotę zrobić coś szalonego. Uprawianie sportów ekstremalnych jest sposobem na odreagowanie stresów w pracy.

Nie czekaj! Jeżeli zaintrygował Cię nasz temat, to przejdź w link. Tam czeka na Ciebie kompleksowa informacja. Mamy nadzieję, że w taki sposób będziemy w stanie rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Po takim szalonym dniu, nikt nie będzie w stanie wyprowadzić nas z równowagi – silne przeżycia, jakie wyzwalają sporty ekstremalne, pozwalają spojrzeć na świat w inny sposób. I mimo, że często sam moment skoku adrenaliny trwa bardzo krótko, to wystarcza nawet na całe miesiące. Zafundowanie takiej przygody bliskim osobom, to świetny prezent na urodziny (kliknij tutaj...). W zależności od upodobań solenizanta, możemy wybrać jedną z wielu dyscyplin – od skoku na bungee lub spadochronie, poprzez |wspinaczkę, jazdę rowerem po linie, paintball, czy jazda quadem.

Wyłącznie dla odkrywców

Japońskie przysłowie mówi, że liczba osób, których obdarowujemy upominkami, świadczy o naszym szczęściu. Jeszcze lepiej, gdy tą radość dzielimy z przyjaciółmi, dlatego jednym ze wspaniałych sposobów na oryginalny prezent jest wspólna eskapada. Czym bardziej egzotyczną wyprawę planujemy, tym więcej wymaga przygotowań. Oczywiście nie chodzi tutaj o lot do ciepłych krain i wędrówkę po dobrze znanych szlakach, lecz o wyprawę w słabo zbadane tereny. Miejsce najlepiej wybrać pod kątem zainteresowań solenizanta, jeśli jego żywiołem jest woda, zaplanujmy weekend na żaglach na Mazurach, jeśli kocha zimę, zorganizujmy przejażdżkę psim zaprzęgiem przez malownicze tereny, z dala od cywilizacji. Popularnością cieszą się także wyprawy "off road", czyli pokonywanie nieodkrytych terenów specjalnie przystosowanym pojazdem. Ciekawą opcja jest również jazda konno w stylu kowbojskim w pięknych okolicznościach przyrody, wspólny weekend w parku linowym lub rafting dla grupy znajomych. Jedno jest pewne – tak emocjonujący prezent na 18 urodziny pozostanie w pamięci na lata, podobnie zresztą jak niezapomniane przeżycia i wspólnie spędzony czas.
21-09-03 09:42:18