Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Urodziny
kolacja

Ciekawe prezenty na trzydziestkę

Życie człowieka to mnóstwo momentów przełomowych. Najczęściej są to symboliczne granice, które traktujemy, jako motywacje do zmian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, ponieważ niby wtenczas rozpoczyna się prawdziwe życie. To niezwykła bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest niemniej jednak jeszcze mocno zarysowana, toteż śmiało możemy przekraczać ją w obydwie strony, łączyć dwa stany i mieć z tego bardzo dobrą zabawę. Zmiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć rozmaitych aspektów.
Prezent

Oryginalny upominek na urodziny

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Z pewnością te, z którymi łączyły się silne odczucia – niezapomniany prezent na 18 urodziny, kiedy znajomi wsadzili Cię do samochodu i zawieźli prosto nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo szalony skok na bungee. Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z ważnymi momentami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zafundować niezapomniane emocje bliskiej osobie. A wiadomo, nic tak nie uwalnia adrenaliny jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na wiele lat.
opakowania na prezenty

Bombowy pomysł na bombowy prezent

Wszystkie powody są właściwe, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Nie zawsze wiemy jaki prezent będzie najtrafniejszy do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Dla potrzebujących wsparcia przy doborze podarunku w sieci jest mnóstwo propozycji.
prezent

Niebanalny upominek na urodziny, czyli propozycja wyłącznie dla odważnych

Szukając prezentu dla bliskiej nam osoby, zazwyczaj wybieramy kosmetyki, książki albo kupony upominkowe. Czasem warto jednakże przełamać schemat i kupić bardziej nietuzinkowy podarunek. Trudno wpaść na zaskakujący pomysł na prezent. Najczęściej wybieramy sprawdzone, przydatne prezenty. Jeśli jednakże chcemy wyjątkowo zaskoczyć kochaną osobę, możemy jej sprezentować… skok ze spadochronem.
naturalne produkty

Oryginalne pomysły na prezent, czyli czym obdarować swoich bliskich tak aby wywołać całkowicie szczery uśmiech?

Otrzymywanie zaproszenia na urodziny prawie zawsze jest momentem bardzo miłym, ponieważ czujemy się wtedy docenieni, iż ten jedyny w swoim rodzaju dzień ludzie chcą spędzić właśnie w naszym towarzystwie. Jednakże czasami uczestniczenie w takim wydarzeniu również może przysporzyć sporo trudności. Musimy bowiem zorganizować transport, zdecydować co na siebie założymy i co najważniejsze jaki podarunek wręczymy świętującemu. Statystyki dokładnie wskazują jednak, że to właśnie ta końcowa sprawa przysparza nam najwięcej problemów i trudności.
zabawka Furby

Podarek idealny dla każdego malucha

Każde dziecko lubi zabawki. Jest to dla nich nie tylko rodzaj zwyczajnej rozrywki, ale także nauka istotnych ról życiowych, toteż rodzice muszą pozwalać maluchom na beztroskie chwile. Rzecz jasna, koniecznością jest rozsądne poszukiwanie zabawek, które się kupuje. Przede wszystkim, muszą być bezpieczne. Powinny posiadać wszystkie wymagane atesty, ponieważ wyłącznie wówczas ma się gwarancję, że zabawka będzie naprawdę dobrą inwestycją.
tort

Torty na doskonałym poziomie

Znakomity poziom cukiernictwa, który utrzymuje się od lat w Polsce, doczekał się wielu słów uznania ze strony najlepszych fachowców. Ciasta i ciastka najróżniejszego rodzaju robione są z niezwykłą pasją, prezentują się oraz smakują wyśmienicie. To perfekcyjny rezultat odpowiedniego doboru składników, jakie idealnie ze sobą współgrają. Przepyszny tort może zostać też zamówiony na dany dzień, natomiast przygotowuje go się ze szczególną starannością.

Wybierz nietypowy prezent!

Urodziny, imieniny, rocznice to chwile w jakich obdarowujemy naszych bliskich i przyjaciół upominkami. Nie jest istotne, czy będzie to pyszny obiad, wyjście do teatru, czy własnoręcznie zrobiona kartka. Ważna jest pamięć o drugiej osobie oraz chęć sprawienia jej radości. Każdy upominek, który wręczymy zasługuje na miano ponadprzeciętnego. Fajne prezenty nie muszą mieć jednak formy rzeczowej. Poniżej piszemy o tym, jak uczynić komuś nietypową niespodziankę.

Jakie kartki urodzinowe wybrać?

Karki urodzinowe to zawsze dobry dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, w dwudziestym pierwszym wieku ten niesamowicie sympatyczny zwyczaj posyłania do przyjaciół życzeń na urodziny nieco zanika. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są z konieczności skazane na muzealne gabloty?
30 urodziny

Niebanalne propozycje na 30 urodziny

Przyjęcie z okazji rocznicy urodzin jest nadzwyczaj znaczącą imprezą okolicznościową, na której spotkają się przyjaciele i najbliżsi.


Niebanalne propozycje na 30 urodziny

Pomysł na 30 rocznicę urodzin powinien być nietypowy.
1 2