Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Założenie przedszkola jako dobry sposób na firmę oraz zrealizowanie marzeń

Cztery lata temu wróciłam z kilkuletniej emigracji - studiowałam oraz pracowałam w Danii, co sprawiło, że po przyjeździe do ojczyzny posiadałam spore środki finansowe oraz wykształcenie. Postanowiłam zatem założyć gdzieś pod Warszawą punkt przedszkolny. Jakoś mi się poszczęściło, bo dostałam w spadku po dziadku wspaniały dom.
Naturalnie przerobiłam go na przedszkole. Sądzę, że w moim przypadku decyzja o założeniu przedszkola była wspaniała. Bardzo lubię kontakt z dziećmi, a co najistotniejsze - posiadam odpowiednie wykształcenie. Myślę, iż założenie przedszkola nie zawsze ma rację bytu, lecz i tak myślę, że to doskonały pomysł na biznes. Zwłaszcza, iż przecież można sporo zarobić na swoim przedszkolu. To łączenie przyjemnego z pożytecznym, a więc coś świetnego (zobacz tu).

Więcej artykułów

Gdzie zakupić edukacyjną zabawkę dla pociechy?

zabawki
Znalezienie prezenty dla dziecka to bezsprzecznie niezmiernie trudne zadanie. W dniu dzisiejszym istnieje bowiem ogromnie wiele propozycji, co można podarować naszemu podopiecznemu, niemniej jednak nie wszystkie produkty są warte uwagi rodziców.


plac zabaw i przedszkole
Trudno jednakże otworzyć solidne przedszkole w Józefowie, jeśli nie ma się odpowiednich kwalifikacji i pieniędzy. Odradzam wchodzenie w owy interes tym osobom, które uważają, że w przypadku prowadzenia przedszkola najważniejsza jest forsa. Ona się jak najbardziej mocno liczy, ale najbardziej znaczące jest to by dbać o dzieci. Nie jest prosto otworzyć punkt przedszkolny, a więc to tak czy siak wyjdzie, jeżeli nie mamy całkowicie czystych zamiarów.

Myślę, iż porządne przedszkole powinno także stawić na to, aby chociażby naukę języków obcych. Sama u siebie uczę angielskiego i uważam, że znaczna część klientów wysłała swoją pociechę do mnie głównie dlatego, iż niejako słynę z bardzo dobrego nauczania tego języka (info tutaj). Warto również uczyć dzieci innych rzeczy - chociażby gotowania, jednakże w granicach zdrowego rozsądku.

Można powiedzieć, że nigdy nie żałowałam podjętej decyzji - bez dwóch zdań jestem uradowana, iż odważyłam się otworzyć przedszkole. I chociaż prowadzenie przedszkola Otwock to sporo wyrzeczeń, i tak uważam, że to dobra decyzja. Zatem osoba, która marzy o założeniu przedszkola musi zwrócić uwagę na wszystko, ponieważ przedszkole to nie sklep, czyli w tym przypadku chodzi o dzieciaki. Warto nadmienić, iż w dalszym ciągu prowadzenie przedszkola to interes, który ma rację bytu.
Oprawcowane przez: k.s.
19-03-11 20:26:02