Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Świat
plac zabaw

Dystrybutorzy zabawek

Dzieciak od najwcześniejszych lat powinien pobudzać swoją wyobraźnię i umiejętności manualne. Najefektywniej edukacja przychodzi przez rekreację, to powszechnie znana prawda. Perfekcyjnymi narzędziami, które będą mobilizowały umysł dzieciaka, okazują się dobrze zaprojektowane zabawki. W artykule omawiamy propozycje renomowanego amerykańskiego fabrykanta zabawek Fisher Price.
Zabawki, zabawa

Kultowe zabawki dla dzieci

W latach 90-tych wymarzone zabawki można było zobaczyć jedynie w Pewexie. Najzamożniejsi od Mikołaja dostawali kolorowe Barbie i wielkie klocki. Teraz sklepy z zabawkami urzekają także poważnych dorosłych.
Przedszkole

Co dzieje się w przedszkolach

Jeśli mówimy o nauce małych dzieci, to nie jest to proste. Należy nie zapominać, że podejście do dziecka powinno być zupełnie inne, niż do ludzi, którzy mają więcej niż kilka lat. Dzieci zupełnie inaczej patrzą na świat. Mają pewność, że to, co sobie wyobrażają może za chwilę stać się rzeczywistością.
dzieci

Najciekawsze gry online

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się koniecznym medium służącym do pracy, nauki, kontaktowania się z innymi ludźmi i zdobywania informacji. W sieci spędzamy także coraz więcej wolnego czasu. ważnymskładnikiemświata są gry komputerowe, które stały się istotnym elementem życia mnóstwa ludzi, również dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z ulubionych rozrywek wszystkich dzieci.
Pieluszki

Pieluchy wielokrotnego użytku

Nasze mamy, nasze, czyli ludzi mających więcej niż 15 lat, stawiały na pieluchy tetrowe. Choć w sumie słowo wybierały jest użyte zdecydowanie na wyrost. W rzeczywistości było tak, że nie miały raczej żadnego wyboru. Po prostu musiały używać tego typu pieluch. Musiały się przy nich sporo napracować, ale nie było innej opcji. W dzisiejszych czasach jest alternatywa, mianowicie pieluszki jednorazowe. Wiele matek kupuje właśnie tego typu pieluszki.

Wizerunek to podstawa- czyli dlaczego zwracamy uwagę na stosowny ubiór

Nasz świat nieustannie się zmienia a wraz z tym również ludzie. Zmianie ulegają nasze przyzwyczajenia oraz sposób postrzegania świata. Pewne rzeczy pozostają dla nas ważniejsze, a inne mniej istotne. Za przykład może posłużyć postrzeganie wyglądu człowieka.
Ubranka na wyjątkowe okazje

Najciekawsze życzenia urodzinowe

Tort, prywatka, podarunki… czegoś tu brakuje. życzenia urodzinowe to obowiązkowy składnik obchodów kolejnych rocznic dnia, w jakim przyszło się na świat. Otrzymujemy je od partnerki lub współmałżonka, dzieci, rodziny, przyjaciół a także kolegów.
Microsoft

Wybierz grę idealną dla siebie i ciesz się jej doskonałą jakością

Spośród różne rozrywek na rynku szczególnie cenione przez graczy są propozycje czołowych producentów. Tym sposobem gry na X360 znajdują się w czołówce najbardziej popularnych opcji, natomiast pasjonaci gier starają się w rewelacyjny oraz rozsądny sposób dobierać różnorodne propozycje. Najlepsze spośród dostępnych na rynku gier to takie, które w idealny sposób spełniają oczekiwania zafascynowanych wyimaginowanym światem osób.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Dlaczego gry w sieci są tak popularne?

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków coś więcej niż jedynie relaks. To przygoda, o której nie można zapomnieć, to przejście w inny wymiar, gdzie kązdy zostaje despotycznym włatcą, kierowcą rajdowym, potężnym mafioso lub najlepszym z komandosów. Dobra rozrywka to jednak gra w internecie.
zabawki

Kreowanie przestrzeni dla dzieci - nowatorskie i bezpieczne place zabaw

Dla każdego rodzica dobro jego dziecka ma niesłychanie istotne znaczenie. Nie da się ukryć, że to, kto zajmie się naszym dzieckiem w szkole ma niezmiernie wielki wpływ na jego przyszłość.
1 2