Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dom
kolorowe kable

Poprawne użytkowanie sprzętu elektronicznego gwarancją bezpieczeństwa

Jeśli jesteś w trakcie remontu domu, naprawiasz samochód czy po prostu chcesz zmienić wtyczkę od tostera czy dowolnego sprzętu elektronicznego, potrzebna będzie wiedza na temat takich prostych przedmiotów, jakimi są kable elektryczne i przewody przyłączeniowe.
Darłówko - falochron

Jak dopasowywać dodatki do domu i ogrodu? Dlaczego najkorzystniej je wybierać?

Kiedy urządzamy mieszkanie powinniśmy obowiązkowo pamiętać o dodatkach, które będą nam umilać czas. To niezwykle istotne, gdyż dzięki nim nasz dom wygląda lepiej, jest także wygodniejsze.
plac zabaw i przedszkole

Założenie przedszkola jako dobry sposób na firmę oraz zrealizowanie marzeń

Przed kilkoma laty wróciłam z kilkuletniej emigracji - studiowałam i ciężko pracowałam w Danii, co sprawiło, że po powrocie do kraju posiadałam niemałe pieniądze i wykształcenie. Postanowiłam w takim razie założyć pod Warszawą przedszkole. Jakoś mi się poszczęściło, bo dostałam w spadku po dziadku piękny dom.
skrzynki na listy

Ręczna robota w cenie, czyli scrapbooking.

W dobie tak rozpowszechnionego internetu oraz ogólnej komputeryzacji, zanikły już zwyczaje pisania korespondencji i robienia notatek w kalendarzach lub notesach. Zadziwia więc stan rzeczy, że sklepy, które proponują wyżej wymienione rzeczy wciąż funkcjonują, a co więcej błyskawicznie się rozwijają. Na kuli ziemskiej odnaleźć więc można pasjonatów owej starej zdawać by się mogło metody komunikacji.
Świeczki w kształcie lilii wodnych

Aromaterapia w mieszkaniu na wyciągnięcie ręki dla każdego

Pachnące świeczki to idealny dodatek do pobudzającej zmysły kąpieli
kobieta

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Kilkanaście miesięcy temu wdrożono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. Możemy wreszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Część palących z pewnością w związku ze wspomnianym zakazem podjęła decyzję o zerwaniu z nałogiem. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
rekrutacja przedszkola wrocław

W jaki sposób odpowiednio przygotować naszych najmłodszych do pójścia do przedszkola?

Jako obowiązkowi rodzice dobrze wiemy, że jesteśmy zmuszeni dostarczyć naszym dzieciom komfortowe warunki dorastania i nauki. Realizacja takiego założenia jest naturalnie powiązana ze znacznym wysiłkiem ofiarowanym przez nas oraz poświęceniami, jakie będziemy musieli poświęcić dla ich dobra.

Graj w gry planszowe!

Niektórym wydaje się, że gry planszowe to niedzisiejsza forma spędzania czasu. Nie można się z tym jednak zgodzić! Zapotrzebowanie na rozrywkę tego rodzaju jest zdecydowanie duże, dlatego powstaje coraz więcej miejsc, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy ma szansę wybrać coś dla siebie bez wychodzenia z domu.
lot szybowcem

Lot szybowcem może być niesamowitym prezentem

Jeśli kochamy samoloty, to mamy możliwość myśleć o wykonaniu właściwych szkoleń, dzięki którym będziemy mieli okazję zasiąść za sterami takiej maszyny oraz sami wzbić się w przestworza.
agd

Popsuty sprzęt AGD? Zdecyduj się na części zamienne, a Twoje urządzenie będzie funkcjonowało jak nowe

Na obecną chwilę sporo ludzi nie wie o tym, iż przed wyrzuceniem czegoś do śmietnika, należy spróbować to naprawić. Niestety dzieje się tak nie wyłącznie w przypadku niedrogich gadżetów, które da się kupić kolejnego dnia. Mnóstwo ludzi decyduje się na utylizację sprzętów AGD, jakie przestały pracować z niewidomych przyczyn. Gwarancja na ogół obowiązuje od trzech do dziesięciu lat, a jest to uzależnione głównie od ceny danego urządzenia.
1 2 3