Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dom
agd

Popsuty sprzęt AGD? Zdecyduj się na części zamienne, a Twoje urządzenie będzie funkcjonowało jak nowe

Na obecną chwilę sporo ludzi nie wie o tym, iż przed wyrzuceniem czegoś do śmietnika, należy spróbować to naprawić. Niestety dzieje się tak nie wyłącznie w przypadku niedrogich gadżetów, które da się kupić kolejnego dnia. Mnóstwo ludzi decyduje się na utylizację sprzętów AGD, jakie przestały pracować z niewidomych przyczyn. Gwarancja na ogół obowiązuje od trzech do dziesięciu lat, a jest to uzależnione głównie od ceny danego urządzenia.
powiększenie - ubrania

Jakie formy zabawy warto wybrać dla dziecka?

Dziecko wymaga od rodzica poświęcenia ogromnej ilości czasu, w której bardzo ważną rolę dla jego samopoczucia, ale jednocześnie prawidłowego rozwoju odgrywa zabawa. Jakie właściwe formy rozrywki możemy zapewnić naszym najmłodszych pociechom? Oto kilka propozycji.

Konsola do gier dla każdego

Piątkowy wieczór to doskonała pora na domówkę wśród przyjaciół. Wiadomo, że z założenia inteligentni nie potrafią się nudzić, mimo to twórcy gadżetów postanowili zatroszczyć się, żeby faktycznie tak było.

Graj w gry planszowe!

Niektórym wydaje się, że gry planszowe to przestarzała forma rozrywki. Nic bardziej mylnego! Popyt na tego typu aktywność jest bardzo duży, dlatego istnieje coraz więcej miejsc, które prowadzą ich sprzedaż. Jednym z nich są sklepy internetowe, gdzie każdy ma możliwość znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.
kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Chciałbyś sprawić ubaw małemu dzieciakowi? Zobacz, co kupić!

Czas świąteczny to naturalnie moment darzenia się prezentami. Tyczy się to zwłaszcza najmłodszych, którzy wyczekują na podarki z rozkoszą i podnieceniem.
kocyk dla dzieci

Niania elektroniczna babyono to odpowiedni produkt

Im większy mamy dom, tym znaczniejsze będzie niebezpieczeństwo, że nie będziemy słyszeć swojego dziecka, kiedy się obudzi oraz będzie płakać we własnym pokoiku. Przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, by w naszym mieszkaniu pojawiła się niania elektroniczna babyono, która będzie prosta w obsłudze, mała, a jednocześnie ukaże nam, co dzieje się z naszym dzieckiem. Będziemy słyszeli każdy jego ruch, a co się z tym wiąże, będziemy mieli szansę pójść do niego ciągle, kiedy będzie płakało.
rzut - zdrowie

Jaką poduszkę do karmienia nabyć najlepiej, aby dobrze służyła i dziecku i matce?

Znane jest, że każda mama chce dla swojego maluszka wszystkiego co idealne. Nie chce, żeby je obojętnie co bolało lub żeby w ogóle było niezdrowe.
kobieta

Koniec ery papierosów z tytoniem

Od pewnego czasu wdrożono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. To wspaniałe wyjście.
kolorowe kable

Poprawne użytkowanie sprzętu elektronicznego gwarancją bezpieczeństwa

Jeśli budujesz lub remontujesz dom bądź mieszkanie, majstrujesz przy samochodzie albo dowolnej maszynie albo chcesz wymienić wtyczkę od lampki czy dowolnego sprzętu elektronicznego, niezbędna jest wiedza na temat takich na pozór nieskomplikowanych rzeczy, jak na przykład kable elektryczne i przewody przyłączeniowe.
body

Jakie akcesoria musimy nabyć naszym dzieciom w sezonie zimowym

Wyjątkowo ciepłe kapcie dla dzieci, czy termofor, to jedynie przykłady asortymentu, w jaki opłaca się zaopatrzyć się zimą, kiedy temperatury znacznie SPAdają i jest nieprzyjemnie zimno
1 2 3