Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Dom

Konsola do gier dla każdego

Weekendowy wieczór to świetna pora na domówkę w gronie znajomych. Wprawdzie z założenia ludzie inteligentni się nie nudzą, ale twórcy gier i zabaw zdecydowali się zadbać, aby naprawdę tak było.
rekrutacja przedszkola wrocław

W jaki sposób odpowiednio przygotować naszych najmłodszych do pójścia do przedszkola?

Jako odpowiedzialni rodzice znakomicie wiemy, że jesteśmy zmuszeni dostarczyć naszym dzieciom komfortowe warunki dorastania i nauki. Realizacja takiego postulatu jest rzecz jasna związana ze znacznym wysiłkiem z naszej strony oraz poświęceniami, jakie będziemy musieli poświęcić dla ich dobra.
serwis

Propozycje na upominek ślubny

Idziecie na ślub i nie macie pomysłu na upominek dla pary młodej? Mamy dla was parę sugestii, które oszczędzą wam bólu głowy w trakcie wybierania podarku ślubnego. Częste rozwiązania stosowane przez młodą parę oraz weselników to: podarki przyjmowane w formie gotówki. Nie bądźcie anonimowi i nie wstydźcie się kwoty po czym kupcie kartkę z życzeniami dla pary młodej. Dopiszcie parę słów, sygnujcie kartkę i już.
agd

Popsuty sprzęt AGD? Zdecyduj się na części zamienne, a Twoje urządzenie będzie funkcjonowało jak nowe

Współcześnie dużo ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że przed wyrzuceniem czegoś do śmietnika, warto spróbować to naprawić. Niestety dzieje się tak nie wyłącznie w przypadku niedrogich akcesoriów, jakie można zakupić następnego dnia. Wiele ludzi stawia na utylizację sprzętów AGD, jakie przestały działać z niewidomych przyczyn. Gwarancja przeważnie obowiązuje od trzech do dziesięciu lat, a jest to uzależnione głównie od ceny danego osprzętu.
czapki zimowe dla dziewczynki

Przydatne wskazówki dla rodziców, którzy zamierzają wybrać czapkę dla swego dziecka.

Małe dzieci powinny ubierać czapki jak tylko zacznie się robić trochę chłodniej. Bierze się to z tego, że mają jeszcze nie do końca uformowany układ odpornościowy, przez co poważniejsze zmarznięcie niejednokrotnie jest przyczyną przeziębienia lub choroby.
kolorowe kable

Poprawne użytkowanie sprzętu elektronicznego gwarancją bezpieczeństwa

Jeśli budujesz lub remontujesz dom bądź mieszkanie, majstrujesz przy samochodzie albo dowolnej maszynie albo chcesz zmienić wtyczkę od tostera czy dowolnego sprzętu elektronicznego, potrzebna będzie wiedza na temat takich prostych rzeczy, jakimi są kable elektryczne i przewody przyłączeniowe.
plac zabaw i przedszkole

Założenie przedszkola jako dobry sposób na firmę oraz zrealizowanie marzeń

Kilka lat temu wróciłam z emigracji - studiowałam oraz pracowałam w Danii, co spowodowało, że po powrocie do Polski miałam niemałe pieniądze i wykształcenie. Postanowiłam zatem otworzyć gdzieś pod Warszawą punkt przedszkolny. Poszczęściło mi się, bo dostałam w spadku po babci wspaniały dom.
body

Jakie akcesoria musimy nabyć naszym dzieciom w sezonie zimowym

Wyjątkowo ciepłe kapcie dla dzieci, czy też termofor, to wyłącznie przykłady rzeczy, w jakie opłaca się kupić zimą, gdy temperatury wyraźnie SPAdają i jest niestety zimno
uczące się dzieci

Odpowiednie meble do przedszkola - zobacz kilka ofert

Kiedy widzimy suma summarum jeszcze małe dzieci, które idą dzielnie do przedszkola – najczęściej , które odprowadzają mamy, ciotki, czy tatusiów, to myślimy sobie, że wszystko musi być pod te maluchy odpowiednio dobrane. Wiadomo, że te dzieciaczki nie sięgnęłyby do mnóstwa rzeczy, gdyby wszystko została wykonane jak dla dzieci z podstawówki.
skrzynki na listy

Ręczna robota w cenie, czyli scrapbooking.

W okresie tak rozpowszechnionego internetu oraz ogólnej komputeryzacji, zniknęły już tradycje pisania korespondencji lub robienia notatek w kalendarzach czy notesach. Zadziwia więc fakt, iż sklepy, które maja w ofercie wyżej opisane rzeczy nadal funkcjonują, a co więcej błyskawicznie się rozwijają. Na całym świecie odnaleźć więc można hobbystów tej starej wydawać by się mogło metody komunikacji.
1 2 3