Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Najlepsze prezenty na Gwiazdkę

Za pasem Święta Bożego Narodzenia, w związku z tym powinno zastanowić się, co w tym roku pod choinkę naszym pociechom podaruje święty Mikołaj. Prezent powinien być wyjątkowy i trafiony. W tym wpisie prezentujemy trzy świetne propozycje prezentowe, które z pewnością przypadną do gustu każdemu szkrabowi. Każdy z tych produktów silnie pobudza umiejętności malucha oraz daje wiele godzin rozrywki.

plac zabaw dla dzieci
Na początek, angry birds - Sklep Linkbaby to warta uwagi zabawka. Na pewno każdy słyszał o grze Angry Birds na komórkę czy komputer. Jeżeli nie, pokażmy w skrócie ten fenomen mobilny: rozgrywka polega na wystrzeliwaniu z procy ptaków w celu zniszczenia świnek. Ta niszowa aplikacja fińskiego producenta gier komórkowych zdobyła ogromną popularność w trakcie ostatnich trzech lat. W Angry Birds gra już 100 milionów ludzi. A teraz szalone ptaki wydostały się z monitorów komórek i tabletów do trójwymiaru. Angry Birds gra planszowa znakomicie ćwiczy refleks i talenty manualne twojego berbecia. Ten wspaniały prezent dostaniesz już za około 89 złotych w porządnych sklepach zabawkowych, również tych cyfrowych.

Piłeczkowy wulkan to wytwór sławnego wytwórcy zabawek Fisher Price. Jest kierowany dla najmłodszych maluchów, które dopiero uczą się chodzić. Maluszek wrzuca piękne piłeczki do środka wulkanu, a następnie może je wypluwać w malowniczy sposób. Piłeczkowy Wulkan motywuje dzieciaka do robienia pierwszych kroków i poznawania świata. Cudowny dar dla berbecia, który ma już pół roku.

O rety krety to gra zręcznościowa sprawdzonej firmy Mattel dla dzieci w wieku powyżej czterech lat. Zabawka czerpie ze znanych od lat zabaw, które rozwijają refleks. Grający mają szybko dotknąć specjalnym przyrządem krecika, który w danej chwili się zaświecił. Im błyskawicznej uda się zbić kreta, tym więcej plusów grający dostaje. Świetna rozrywka na wiele radosnych dni dla twojego dziecka i jego towarzysza. Zabawa świetnie stymuluje refleks oraz uczy przyjaznej i uczciwej rywalizacji. Mikołaj (mikołaj imprezy firmowe)


Więcej artykułów

Dystrybutorzy zabawek

plac zabaw
Dzieciak od pierwszych lat musi rozwijać swoją wyobraźnię i sprawności manualne. Najefektywniej nauka przychodzi przez zabawę, to niezaprzeczalna znana sprawa. Najlepszymi narzędziami, które będą pobudzały mózg dzieciaka, są odpowiednie zabawki. Poniżej przedstawiamy propozycje słynnego amerykańskiego producenta Fisher Price.
Oprawcowane przez: Jan Kuc
19-11-06 07:07:09