Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Dystrybutorzy zabawek

Dzieciak od najwcześniejszych lat powinien pobudzać inwencję i sprawności manualne.
Najłatwiej wiedza przychodzi przez rozrywkę, to niezaprzeczalna znana rzecz. Najlepszymi narzędziami, które będą pobudzały intelekt dzieciaka, są pomysłowe zabawki. W tym tekście opisujemy propozycje renomowanego amerykańskiego wytwórcy Fisher Price. Marka ta może się poszczycić świetną wieloletnią tradycją - zadebiutowała w 1930 roku.

Więcej artykułów

Kreatywne zabawki w ogóle nie muszą być bardzo kosztowne

Motor zabawka
Znacznie więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, iż tanie zabawki mamy szansę kupić przez internet. Każdy opiekun pragnie dla własnego potomstwa jak najlepiej, a co się z tym wiąże, pragnie także dać mu jak najlepsze zabawki, które nie tylko zezwolą w ciekawy sposób spędzić czas, ale także będą uczyły kolejnych umiejętności.


szafka do pokoj dziecięcego
Zabawki Fisher Price są niezwykle uniwersalne. W katalogu marki są produkty dla bobasów w każdym wieku - od raczkujących maluchów, po pociechy w wieku dojrzalszym. Dla tych najwcześniejszych bobasów wytwórca proponuje zabawki serii Ucz się i Śmiej. Jak podpowiada nazwa, zabawki mają edukować maluszka przez rozrywkę. Warto podarować swojej pociesze taki upominek na Wigilię, jak np. Cyferkowy Telefonik, który nauczy dziecko cyferek, albo Muzyczna Skrzynka Pocztowa, dzięki której zrozumie litery. Interesujące produkty.

Fisher Price zabawki to też artykuły dla większych pociech. Seria Little People z pewnością przypadnie do gustu twojemu berbeciowi. Tu na przykład można znaleźć Muzyczny pociąg Zoo, który wprowadzi malucha w świat zwierzaków. Jeśli masz synka, spraw mu radochę podsmarowując samochód Policyjny, albo Wóz Strażacki – nieletni panowie kochają całymi dniami cieszyć się takimi samochodzikami.

Jeśli interesuje Cię ciąg dalszy ścianki z hpl tego wpisu zapraszamy do następnego tekstu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod tym linkiem. Tam rozproszymy wszelkie Twe rozterki.

Zobacz więcej.

Ciekawą pozycją producenta Fisher Price jest także Zebra Skoczka. To zebra, na której maluch może kołysać się i podskakiwać energicznie. Taka zabawa świetnie stymuluje umiejętności ruchowe i umożliwia pociesze spalić siłę, którą w tym czasie ma się aż za wiele.

Kuchnia, zabawki z drewna
Zabawki potrafią nauczyć dzieciaka dużo rzeczy. Przykładem wszechstronnego wynalazku, który jednocześnie uczy alfabetu i liczb, bawi ciekawymi piosenkami oraz przyucza do domowych obowiązków, jest Śpiewający odkurzacz „Czyścik”. Bobas może razem z tobą sprzątać dywany i w tym samym czasie przyjmować wiedzę. Podobnie do tego artykułu wygląda Rezolutna Kosiareczka – tu młodzieniec zamiast sprzątać, może udawać przycinanie trawnika i zdobyć parę istotnych umiejętności.
Na podstawie danych z: http://www.pastelove.eu/
20-10-28 08:19:05