Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Gra planszowa
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W dobie wszechobecnego Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Kiedyś całe rodziny grywały w Chińczyka, szachy czy Warcaby. Dziś rozgrywki odbywają się na monitorach komputerów. I nie integrują się przy nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój naszego umysłu. Idealnym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
zabawa

Najlepsze prezenty na Gwiazdkę

Za pasem Święta Bożego Narodzenia, w związku z tym należy zastanowić się, co w tym roku pod choinkę naszym szkrabom podaruje święty Mikołaj. Prezent powinien być niebanalny i trafiony. W artykule przybliżamy 3 interesujące propozycje choinkowe, które na pewno przypadną do gustu każdemu szkrabowi. Każdy z tych produktów wszechstronnie pobudza umiejętności dzieciaka oraz oferuje dużo godzin radości.

Graj w gry planszowe!

Mogłoby się wydawać, że gry planszowe to nieaktualna forma spędzania czasu. Nic bardziej mylnego! Popyt na rozrywkę tego rodzaju jest wyjątkowo duży, w związku z tym powstaje coraz więcej firm, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy ma możliwość znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.