Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Gra planszowa
Gra planszowa - Warhammer

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W okresie królowania Internetu gry planszowe przestały być modne. Niegdyś całe rodziny grywały w Chińczyka, szachy czy Warcaby. Współcześnie rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie bawią się przy nich już całe pokolenia. A szkoda. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój naszego umysłu. Odpowiednim przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
zabawa

Najlepsze prezenty na Gwiazdkę

Za pasem Święta Bożego Narodzenia, w związku z tym należy zastanowić się, co w tym roku pod choinkę naszym szkrabom podaruje święty Mikołaj. Prezent powinien być niebanalny i trafiony. W artykule przybliżamy 3 interesujące propozycje choinkowe, które na pewno przypadną do gustu każdemu szkrabowi. Każdy z tych produktów wszechstronnie pobudza umiejętności dzieciaka oraz oferuje dużo godzin radości.

Graj w gry planszowe!

Mogłoby się wydawać, że gry planszowe to nieaktualna forma spędzania czasu. Nic bardziej mylnego! Popyt na rozrywkę tego rodzaju jest wyjątkowo duży, w związku z tym powstaje coraz więcej firm, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy ma możliwość znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.