Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Pomieszczenia
zabawa - perspektywa

Osłona główki malucha przed wychłodzeniem, albo przegrzaniem

Z czapkami dla najmłodszych jest tak, że nie frapujemy się czy wogóle nabyć, tylko jaką nabyć, bo czapki dla dzieci to konieczny składnik stroju, warto więc dbać, by nasze dziecko było dobrze ubrane w czasie przechadzek.
narodziny

Kupowanie ciepłe i ciekawej odzieży na zimę dla niemowlaków

Niemowlęta są pod niezmiernie troskliwą opieką. Po urodzeniu umieszczane są w bezpiecznych pomieszczeniach, w których nie powinny zarazić się żadną infekcją. Poza powyższym zakładane bywają im czapeczki, a równocześnie zwraca się uwagę na to, iż nie winny zostać one przegrzewane.


Kupowanie ciepłe i ciekawej odzieży na zimę dla niemowlaków

Toteż przykrywane będą jakimiś lekkimi kocykami, które nie pozbawiają ich okazji swobodnego wykonywania ruchów.
mieszkanie

Nowinki XXI wieku - czy inteligentny dom będzie czymś normalnym za 20 lat?

W czasach, gdy, w których w Polsce komunizm powoli chylił się ku schyłkowi, a nasz ustrój budowlany łączył się z „przodownikami pracy” budującymi bloki z gigantycznej płyty, za oceanem specjaliści zainspirowani elektronicznym nadzorem nad produkcją w fabrykach skonstruowali tzw. inteligentny budynek.
ceramika

Twoje mieszkanie potrzebuje modnych oraz wytrzymałych dodatków, zadbaj o odpowiednie ozdoby w pomieszczeniach

Wnętrze mieszkania to nie tylko meble oraz urządzenia, które na co dzień ułatwiają nam życie. To również piękne ozdoby oraz dodatki, które nadają pokojom niepowtarzalnego stylu i podkreślają ich odrębny charakter. Każdy z nas jest inny, zatem uznajemy przeróżne style projektowania oraz urozmaicone dodatki do domu.