Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Osłona główki malucha przed wychłodzeniem, albo przegrzaniem

Z czapkami dla dzieci jest tak, że nie zastanawiamy się czy wogóle kupować, wyłącznie którą kupić, bo czapki dla dzieci to konieczny fragment stroju, powinno się więc dbać, aby nasze dziecko było należycie ubrane podczas spacerów.[
zabawa - perspektywa


Przed pójściem do sklepu trzeba zmierzyć maluchowi obwód główki. Wybierając czapkę trzeba znać wielkość, bowiem na metkach są oznaczenia w centymetrach. Istotne jest, żeby przy okryciach głowy były ściągacze, a czapka porządnie przystawała do główki malucha.


Czapki dziecięce na jesień winny być cienkie, jednak dobrze ochraniające przed wiatrem. Należałoby więc zwrócić również uwagę na to, żeby zabezpieczała uszy dziecka. Z kolei te zimowe mogą być z polaru, względnie bawełniane. Takie gatunki materiału najodpowiedniej powstrzymują ciepło i ogrzewają głowę latorośli. Trzeba pamiętać, żeby zdejmować maluchowi czapkę w pomieszczeniach, aby nie pozwolić do przegrzania.


Głównym obowiązkiem czapki jest zabezpieczenie główki dziecka przed wychłodzeniem, lub przegrzaniem, jednak najmłodsi mogą też wyglądać modnie i stylowo.


Duży wybór czapek pozwala wyselekcjonować niezwykły model i odcień. Modele dla malutkich ślicznotek i sportowców, kreatywne aplikacje, zabawne kroje w kształcie zwierzątek, motywy z ukochanych bajek, kwiatowe niuanse, to barwny świat dzieciństwa. Dostosowując do czapek szaliki, bądź mięciutkie kominy, ciekawe rękawiczki można wyczarować gustowną kreację na każdą okazję - więcej od Broel.
Każda mama wie, że najmłodsi niechętnie zakładają nakrycia głowy, jednak wystarczy sięgnąć po czapki, jakie są nie tylko funkcjonalne, ale również wykonane z odpowiedniej jakości tworzyw i barwne.
19-04-04 14:41:02