Śpioszki
ubranka dla noworodkow

Ubranka dla nowiutko narodzonych dzieci - a wiąc, w co ubrać noworodka

Nie masz pojęcia, w co ubrać noworodka? Rozmyślasz nad tym, jakimi rzeczami rozróżniają się śpioszki od pajacyków, czy choćby nawet body? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! W obecnym artykule wyjaśnimy Tobie, jakie są tych ciuchów różnice!


Ubranka dla nowiutko narodzonych dzieci - a wiąc, w co ubrać noworodka

Bardzo dużo "nowiutko powstałych" rodziców nie bywa przygotowanych pod względem ubranek dla nowiutko narodzonego dzieciątka z pojedynczej, łatwej przyczyny - nie wiedzą, co powinni zakupić.
Kąpiel małego dziecka

Co trzeba mieć przygotowane dla niemowlaka

Kiedy wiemy, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że musimy kupić dla niego wiele koniecznych produktów. Tego typu wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama ma możliwość zrobienia zakupów. Panowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
sklep-dla-niemowląt-obrazek

Kompletowanie wyprawki dla dziecka

Pojawienie się na świecie dziecka to jeden z najmilszych dni w życiu rodziców. Z urodzin pochwalić się mogą również inni członkowie rodziny, w tym przede wszystkim dziadkowie. Nim jednakże dziecko pojawi się na świecie trzeba się właściwie przygotować na jego nadejście.
Kąpiel małego dziecka

Co należy kupić na pierwsze dni naszego potomka

Kiedy dowiadujemy się, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że powinniśmy kupić dla niego wiele podstawowych produktów. Taka wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży ma możliwość zrobienia zakupów. Przyszli ojcowie również nie zawsze mają czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to ciężko byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
Kąpiel małego dziecka

Co powinniśmy mieć przygotowane na pierwsze dni naszego potomka

Kiedy wiemy, że niebawem urodzi się nasz potomek doskonale wiemy, że trzeba kupić dla niego wiele koniecznych produktów. Tego typu wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży ma możliwość zrobienia zakupów. Przyszli tatusiowie również nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to ciężko byłoby im wyszukać to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.
dziecko

Za kilka miesięcy pojawi się na świecie dziecko – co musi znaleźć się w wyprawce niemowlęcej?

Pojawienie się na świecie dziecka to w każdej rodzinie podniosłe wydarzenie. Pojawienie się tego malutkiego człowieczka może naprawdę bardzo dużo zmienić. Trwające dziewięć miesięcy oczekiwanie to czas odpowiedni na to, aby na przyjście dzieciaczka świetnie się przygotować. Pamiętać powinno się o zgromadzeniu właściwej wyprawki, która pozwoli na troskliwą opiekę nad dzieckiem. Co musi się w wyprawce znaleźć?