Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Zatrzymaj czas czyli fotografia ślubna

Dzień naszego Ślubu. Tak długo wyczekiwany i wyśniony. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Doniosła chwila. Czy istnieje sposób by zatrzymać ten moment? Choć przez chwilę?


ślub - para
Przecież to w tym, tak ważnym dla nas dniu decydujemy o przemierzaniu ścieżek życia u boku tej jedynej, wybranej osoby. Jako, iż owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, wymaga wielu przygotowań. Zatroszczmy się więc o każdy pozornie mało istotny szczegół – zaczynając od wyboru jak najdoskonalszej sali weselnej, poprzez dobór apetycznego menu a także co bardzo ważne, zaangażowanie bardzo dobrego fotografa. Dzięki niemu będziemy mogli wrócić pamięcią do tych pięknych dni.

To my zdecydujemy czy chcemy mieć pamiątkę tylko z samego ślubu, czy też pragniemy by fotograf był z nami od porannych przygotowań, choćby pierwszej kawy i krzątaniny do późnych godzin nocnych na weselu. Wynajętego fotografa ślubnego należy też zawiadomić o tym jak będzie przebiegała msza (pełna czy skrócona ceremonia) i czy pojawią się pewne ważne i jedyne w swoim rodzaju elementy, na które pragnęlibyśmy aby poświęcił szczególną uwagę. Jeżeli chodzi o zdjęcia w plenerze, w tej sytuacji także znajdziemy wiele rozwiązań. Musimy podjąć decyzję, czy pragniemy aby nasza sesja odbyła się w dniu ślubu czy też w czasie podróży poślubnej, gdy spacerować będziemy po krętych uliczkach Barcelony wraz ze swoim partnerem?

A może wcale nie musimy szukać dalekich podróży, aby nasze zdjęcia wyszły cudownie i elegancko. Może wystarczy udać się na warszawską Starówkę aby poczuć klimat starej Warszawy, lub [XO Media] też posunąć się do bardziej wymyślnych pomysłów i zdecydować się na sesję w warszawskim metrze? Fotografia ślubna w Warszawie przedstawia bardzo wysoki poziom, więc każdy odnajdzie odpowiednią dla siebie ofertę. Dobrym pomysłem będzie odwiedzenie całkiem blisko położonego miasta Łodzi, gdzie renesansowe zabytki oczarują nas swoją urodą i wdziękiem. Być może to właśnie w tym mieście poznaliśmy się, i chcemy jeszcze raz powrócić wspomnieniami do dobrze znanych ulic i miejsc.

Fotografia ślubna w Łodzi, zapewnia nam bogatą ofertę - wystarczy poszukać hasło "fotograf ślubny Łódź", więc po namyśle, na pewno wybierzemy odpowiednią, która da nam satysfakcję i fantastyczne wspomnienia na wiele długich lat.


Więcej artykułów

Fotografia to magiczny rytuał łączony ze ślubem.

zdjęcie z wesela
Fotografia to niezwykły rytuał, który zapewnia ponadczasowość naszych wspomnień. Fotograf natomiast to czarodziej potrafiący uwiecznić niecodzienne chwile w sposób wyjątkowy. Obecnie jednak, kiedy aparaty fotograficzne są wszędzie dostępne, w smartfonach, komórkach, tabletach, gdy prosty aparat można kupić już za małe pieniądze, wiele osób rezygnuje z fachowca. Czy to dobry wybór?
19-11-08 07:17:07