Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Kościół
Chrzest

Ubranko na chrzest – gdzie najtaniej kupić?

Chrzest to ważne wydarzenie w życiu każdego rodzica. Choć oczywiście powinno się podkreślić, że jest to przede wszystkim istotny dzień w życiu dziecka. Ale nie można ukryć, że sam bohater tego dnia zazwyczaj nie jest jeszcze zbyt świadomy tego, co się dzieje i nie przeżywa tych wydarzeń w 100% świadomie. Z kolei rodzice wręcz przeciwnie. Oni pragną, ażeby wszystko było perfekcyjnie. Stresują się, chcą wszystko dopiąć na ostatni guzik. Od potraw, poczęstunku, przez ubranka aż po własny wygląd|Chrzest to włączenie do kościoła małego dziecka.
most

Urlop niedaleko Warszawy

Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Tak można powiedzieć do warszawiaków, którzy masowo odwiedzają Tatry i Bałtyk, a obok jest przecież piękne Mazowsze. A naprawdę jest tam wiele do zobaczenia!
Ślub w plenerze

Intrygujące pomysły na uroczystość weselną dla oryginalnej Pary Młodej

Polskie śluby były do tej pory zbyt standardowe, na całe szczęście to się modernizuje - przeważnie dzięki narastającej popularności blogów z inspiracjami ślubnymi. Wystawiamy tutaj kilka pomysłów na przyjęcie weselne, jakie pomogą Wam zdziwić gości , a także całkowicie wyjść od niezmienności.
Pierwsza komunia święta

Przygotuj się do Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko duże święto dla każdego drugoklasisty ale też duży stres i niemały koszt dla rodziców. Całe wydarzenie poprzedza szereg przygotowań nie tylko duchowych, ale także tych związanych z zakupem odpowiedniej wyprawki komunijnej, przygotowaniem imprezy jak również zaproszeniem gości. Bardzo ważnymwydatkiem są stroje komunijne.