Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Kościół
Ślub w plenerze

Intrygujące pomysły na uroczystość weselną dla oryginalnej Pary Młodej

Polskie wesela były dotychczas zbyt schematyczne, na całe szczęście to się modernizuje - przeważnie dzięki rosnącej popularności blogów z wenami ślubnymi. Naświetlamy tutaj parę pomysłów na uroczystości weselne, które pomogą Wam zaskoczyć gości , i także całkowicie odejść od monotonii.
Chrzest

Ubranko na chrzest – gdzie najtaniej kupić?

Chrzest to ważne wydarzenie w życiu każdego rodzica. Choć oczywiście powinno się podkreślić, iż jest to przede wszystkim ważny dzień w życiu dziecka. Ale nie można ukryć, że sam bohater tego dnia zazwyczaj nie jest jeszcze zbyt świadomy tego, co się dzieje i nie przeżywa tych wydarzeń świadomie. Natomiast rodzice wręcz odwrotnie. Oni chcieliby, by wszystko było perfekcyjnie. Stresują się, chcą wszystko dopiąć na ostatni guzik. Od potraw, poczęstunku, poprzez ubranka aż po własny wygląd|Chrzest to włączenie do kościoła małego dziecka.
most

Urlop niedaleko Warszawy

Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Tak można powiedzieć do mieszkańców stolicy, którzy entuzjastycznie odwiedzają Zakopane i polskie morze, a obok jest przecież urocze Mazowsze. A w rzeczy samej jest tam co zobaczyć!
Pierwsza komunia święta

Przygotuj się do Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko duże święto dla każdego drugoklasisty ale też duży stres i niemały koszt dla rodziców. Całe wydarzenie poprzedza szereg przygotowań nie tylko duchowych, ale także tych związanych z zakupem odpowiedniej wyprawki komunijnej, przygotowaniem imprezy jak również zaproszeniem gości. Bardzo ważnymwydatkiem są stroje komunijne.