Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Zabawy
plac zabaw i przedszkole

Bezpieczne materiały używane przy budowie placów zabaw - zalety nawierzchni syntetycznych.

Bardzo częstym widokiem na naszych osiedlach są niewielkie place zabaw. Duża ich część jest stawiana na kawałku trawy, która jest stosunkowo bezpieczna i praktyczna. Lecz pomimo tego ziemia ma dość dużą twardość i przy upadku z nieco większej wysokości można zrobić sobie jakąś krzywdę, dlatego też coraz powszechniejsze są specjalne nawierzchnie mające dobre parametry amortyzacyjne.
na sali weselnej

O które rzeczy wypada pytać zespoły weselne? Przydatne wskazówki

Przygotowania do wesela są niesłychanie czasochłonne i wymagają dużo zaangażowania. Wybór zespołu weselnego też nie jest takim banalnym zadaniem, bowiem propozycja zespołów weselnych jest niezwykle duża i nie zawsze wiemy, który zespół wybrać. Bezspornie zależy nam na tym, aby odszukać profesjonalny zespół, jaki nie tylko będzie grał kapitalne kawałki muzyczne, lecz jednocześnie będzie potrafił zachęcić ludzi do zabawy oraz tańca.
pokój masażu

Z jakich powodów klocki lego są tak bardzo popularne wśród dzieci od wielu lat.

Klocki lego od kilkudziesięciu lat są jedną z najbardziej popularnych zabawek dla dzieci, co doskonale widać po tym, ile się ich sprzedaje. Nie ma chyba malucha, jaki na pewnym etapie swojego życia by ich nie miał, a przecież oferta tej firmy obejmuje każdą grupę wiekową.

W dziecięcym świecie zabawek

Dzieciństwo to jedyny taki czas w życiu człowieka. Kiedy byliśmy mali, nie docenialiśmy tego szczególnego okresu, kiedy mogliśmy spać do oporu ( a i tak zrywaliśmy się o świcie!), biegać beztrosko po parku i nie martwić się o przyszłość. Te cudowne czasy w oka mgnieniu mijają. Czasem jednak mama i tato zapominają, jak nadzwyczajny jest to okres w rozwoju malucha. Każda pociecha właśnie w tym czasie bada świat. Dlatego bardzo istotną funkcję w wychowaniu odgrywa zabawa. To doskonała droga, by wpoić maluchowi zasady w miły sposób.
wesele

Do odważnych świat należy - czyli pomysł na udaną sesję ślubną. Parę solidnych patentów

Normą jest, iż państwo młodzi namawiani są na zdjęcia z momentu ubioru do ślubu, z błogosławieństwa, z kościoła i później już z wesela, a do tego jeszcze dołączany jest teren. Poza tym wiemy, że im więcej fotografii tym fajniej, a dodatkowo jeszcze oczekujemy, że fotograf będzie potrafił uwiecznić każdego gościa przynajmniej na kilkunastu różnorodnych ujęciach. Ale znacznie częściej zdarzają się zdjęcia zadziwiające, a wręcz niesamowicie pikantne.
śpioszki


Odpowiednie artykuły zabawkowe dla dziewczynek w wieku 8-9 lat.

Dokonując wyboru zabawki dla dziewczynki w wieku 8-9 lat musimy pamiętać, że nie wszystkie nasze pomysły przypadną takiej młodej pannicy do gustu. Dlatego warto pomyśleć o upominku, który nie okaże się dla niej zbyt nudny i dziecinny.
Kobieta grająca na gitarze

Jaki orkiestra na uroczystość weselną?

Bardzo ważne zdarzenie w życiu większości ludzi a już na pewno jedno z mocniej stresujących, to rzecz jasna moment ślubna. To wydarzenie jest przeważnie poprzedzane miesiącami, a nierzadko nawet latami przygotowań oraz planów.
plac zabaw

Budowa terenu do gier

Z pewnością każdy rodzic w pełni zdaje sobie sprawę z tego, jak niesamowicie ważnym miejscem dla dzieci są rozmaite place zabaw. Spędzanie na nich czasu w każdym przypadku jest dla nich rewelacyjną rozrywką – dlatego też właśnie trudno raczej byłoby dziwić się temu, że od bardzo długiego już czasu miejsca tego typu są budowane praktycznie we wszystkich okolicach. Należy jednak zauważyć, że aktualnie wyglądają one już odrobinę inaczej niż te, które wszyscy znamy z czasów swojego własnego dzieciństwa.
Telewizory Philips z linii 6000

Bawienie się z czterolatkiem - czyli, gdzie szukać ratunku, aby w mądry sposób bawić się wraz z dzieckiem

Czteroletnie dzieciątko, jest to dziecko dość specyficzne. To ogólnikowo w tym konkretnym wieku jego rozwój staje się niewiarygodnie istotny, gdyż to w nim dziecko załapuje coraz więcej wzorców zachowania, zadaje najwięcej pytań, bardzo chce przebywać wraz z ludźmi.
place zabaw

Zatroszczmy się aby nasze pociechy były bezpieczne podczas zabawy

Pragniemy dla naszych pociech tego co najlepsze, a więc chcemy im zapewnić jak najcudowniejsze miejsca do zabawy. Patrzymy czy konkretny zestaw drabinek pozwoli im się rozwijać na sporo sposobów, czy będzie rozwijać nie tylko ich sprawność ruchową, ale także i umiejętność przechwytywania co się stanie, kiedy na danej drabince zachowa się w taki, czy inny sposób. Nie mniej pamiętajmy, że nawet najbardziej rozszerzona budowla nie będzie właściwa, jeżeli będzie już zniszczona i będzie potrzebowała naprawy.
1 2 3