Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Fotograf
Ślub, toast

Warto zadbać o każdy drobiazg na swoim ślubie

Fotografia to wspaniała rzecz, gdyż za jej sprawą jesteśmy w stanie wstrzymać uśmiech, grymas na twarzy, jak oraz także cały wygląd naszego tła. Mimo wszystko prawda jest taka,że zdjęcie ma tylko swój czar, pod warunkiem, iż jest wykonana w właściwy sposób, przy właściwym oświetleniu oraz przy właściwie wybranym tle. Jednak takowe najcudowniejsze ujęcia potrafi wykonać tylko i wyłącznie odpowiednio wyuczony fotograf.
sesja zdjęciowa

na stare lata

Ślub jest niezwykle ważnym momentem dla wszystkich par. Jest to chwila przede wszystkim przełomowa, oznaczająca formalny początek wspólnego życia. Wiele osób szczególnie troszczy się o to, aby uczynić ten dzień wyjątkowym. Służą temu przykładowo rozmaite uroczystości weselne, nierzadko trwające nawet więcej niż jedną dobę. Dlatego tak znaczące jest, by tego rodzaju chwile właściwie uwiecznić. W ten sposób w nadchodzących latach będzie można komfortowo i przyjemnie wspominać wszystkie uroczystości. Od wielu lat jednym z najpopularniejszych sposobów na tego typu uwiecznianie chwil jest wykonywanie zdjęć. Fotografie jeszcze kilka dekad temu były za każdym razem drukowane, a potem gromadzone w albumach. NA dzień dzisiejszy sposoby te odrobinę się zmieniły, zdjęcia rzadziej są drukowane. Częściej przechowuje się je w formie elektronicznej. Wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę taką jak „fotografia ślubna w Szczecinie” (pod tym adresem możesz znaleźć dobrego fotografa na swój ślub) można otrzymać informacje w kwestii aktualnych ofert, a także trendów w tym zakresie.
obiektyw

Jak uwiecznić najbardziej cudowne życiowe zdarzenia? Faktycznie najlepsza będzie profesjonalna fotografia

Podczas jakich wydarzeń najlepiej robić zdjęcia? Najlepiej zawsze, gdyż dzięki temu mamy szansę złapać wspomnienia z danego wydarzenia. Szczególnie jednak rodzaj sytuacji jest potrzebniejszy niż inny. Faktem jest bowiem, że najważniejsze w naszym życiu są określone wydarzenia, pewne punkty, do których dążymy i chcemy zapamiętać je jak najwyraźniej.
Tradycje weselne

Zadbajmy się o każdy najdrobniejszy detal naszego dnia ślubu

Jeżeli czytasz ten tekst, to z całą pewnością Ten Dzień jest dopiero przed Tobą i właśnie jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Tak, to prawda, wesele to długie godziny przygotowań, godziny debat oraz wiara, że nasze uroczystości weselne będą przez długi czas odtwarzane w pamięci przez biesiadników.
zdjęcie z wesela

Fotografia to magiczny rytuał łączony ze ślubem.

Fotografia to niezwykły rytuał, który zapewnia ponadczasowość naszych wspomnień. Fotograf natomiast to czarodziej potrafiący uwiecznić niecodzienne chwile w sposób wyjątkowy. Obecnie jednak, kiedy aparaty fotograficzne są wszędzie dostępne, w smartfonach, komórkach, tabletach, gdy prosty aparat można kupić już za małe pieniądze, wiele osób rezygnuje z fachowca. Czy to dobry wybór?
ślub - para

Zatrzymaj czas czyli fotografia ślubna

Dzień naszego Ślubu. Tak długo wyczekiwany i wyśniony w snach. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Czy jest sposób by zatrzymać ten moment? Choć przez chwilę?
mężczyzna

Co mógłby zaoferować nam DJ na naszym weselisku oraz czy też goście dobrze będą się bawić?

Jest wiadome, iż na weselu chcemy posiadać najlepszą muzykę, a do tego jeszcze kogokolwiek, kto poprowadzi wszelkie zabawy. Możemy zdecydować się na pewien team muzyczny albo na DJ-a.
prezent

Idealny prezent na różne okazje

Przychodzi dzień kiedy trzeba komuś zrobić prezent? Tak, wydaje się to bardzo proste, a jak nadchodzi co do czego to każdemu ręce wysiadają. Prezent dla bizneswoman? Co ja potrafię nabywać, takie z reguły nasuwa się zapytanie. Dla takiej osoby proponuję skórzany portfel, organizer i czy piękną torebkę wybór jest naprawdę znaczny. Na początku sugeruję poobserwować taką osobę które rzeczy ją interesują| by nie popełnić głupiego błędu. Bardzo rzetelnym typem jest również sesja fotograficzna co dziś jest coraz to bardziej popularniejszym upominkiem o bardzo ogromnym znaczeniu.
obiektyw

Aparaty marki Sigma dostępne w Szczecinie - najbardziej uroczym mieście w Polsce

Jest to zwyczajem, nawet tradycją, iż każda para ślubna odbywa sesję fotograficzną w jakimś urokliwym miejscu, by naturalnie upamiętnić dla wszystkich najpiękniejszy dzień w trakcie życia. W niniejszym artykule przedstawimy: w jakim mieście najchętniej się fotografują ślubne pary i z jakiego aparatu korzystają fotografowie by ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z fotografią ślubną oraz młode małżeństwa poszukujące dobrego fotografa odnaleźli odpowiedź na swoje pytania.
zdjęcie

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów, np. "fotograf Wrocław" trafić na ogłoszenia profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia służą tak udokumentowaniu istotnej w życiu sytuacji, jak również sesji "bez powodu". Kto bierze udział w tego typu sesjach zdjęciowych? W jakim celu będziemy mogli ich efekty użyć?
1 2