Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Fotograf
ślub - para

Zatrzymaj czas czyli fotografia ślubna

Dzień naszego Ślubu. Tak długo wyczekiwany i wyśniony w snach. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Czy jest sposób by zatrzymać ten moment? Choć przez chwilę?
mężczyzna

Co mógłby zaoferować nam DJ na naszym weselisku oraz czy też goście dobrze będą się bawić?

Jest wiadome, iż na weselu chcemy posiadać najlepszą muzykę, a do tego jeszcze kogokolwiek, kto poprowadzi wszelkie zabawy. Możemy zdecydować się na pewien team muzyczny albo na DJ-a.
prezent

Idealny prezent na różne okazje

Przychodzi dzień kiedy trzeba komuś zrobić prezent? Tak, wydaje się to bardzo proste, a jak nadchodzi co do czego to każdemu ręce wysiadają. Prezent dla bizneswoman? Co ja potrafię nabywać, takie z reguły nasuwa się zapytanie. Dla takiej osoby proponuję skórzany portfel, organizer i czy piękną torebkę wybór jest naprawdę znaczny. Na początku sugeruję poobserwować taką osobę które rzeczy ją interesują| by nie popełnić głupiego błędu. Bardzo rzetelnym typem jest również sesja fotograficzna co dziś jest coraz to bardziej popularniejszym upominkiem o bardzo ogromnym znaczeniu.
zdjęcie z wesela

Fotografia to magiczny rytuał łączony ze ślubem.

Fotografia to niezwykły obrzęd, który daje nam ponadczasowość naszych przeżyć. Fotograf zaś to czarodziej potrafiący uwiecznić najważniejsze chwile w sposób jedyny w swoim rodzaju. Obecnie natomiast, gdy aparaty fotograficzne są powszechnie dostępne, w smartfonach, komórkach, tabletach, kiedy najprostszy aparat można kupić już za niewielkie pieniądze, wiele osób rezygnuje z fachowca. Czy to dobry wybór?
obiektyw

Aparaty marki Sigma dostępne w Szczecinie - najbardziej uroczym mieście w Polsce

Jest to zwyczajem, nawet tradycją, iż każda para ślubna odbywa sesję fotograficzną w jakimś urokliwym miejscu, by naturalnie upamiętnić dla wszystkich najpiękniejszy dzień w trakcie życia. W niniejszym artykule przedstawimy: w jakim mieście najchętniej się fotografują ślubne pary i z jakiego aparatu korzystają fotografowie by ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z fotografią ślubną oraz młode małżeństwa poszukujące dobrego fotografa odnaleźli odpowiedź na swoje pytania.
zdjęcie

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów, np. "fotograf Wrocław" trafić na ogłoszenia profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia służą tak udokumentowaniu istotnej w życiu sytuacji, jak również sesji "bez powodu". Kto bierze udział w tego typu sesjach zdjęciowych? W jakim celu będziemy mogli ich efekty użyć?
sesja zdjęciowa

na stare lata

Ślub jest niezwykle ważnym momentem dla każdej pary. Jest to chwila przede wszystkim przełomowa, określająca formalny początek życia razem. Wielu ludzi usilnie dba o to, aby uczynić ten dzień wyjątkowym. Służą temu przykładowo różnorodne uroczystości na weselu, niejednokrotnie trwające nawet dłużej niż jeden dzień. Z tego powodu tak znaczące jest, by tego rodzaju chwile we właściwy sposób uwiecznić. Dzięki temu w nadchodzących latach będzie można komfortowo i miło wspominać wszystkie uroczystości. Od wielu lat jednym z najpopularniejszych sposobów na takie zatrzymywanie wydarzeń jest robienie zdjęć. Zdjęcia te jeszcze kilkadziesiąt lat temu były zawsze drukowane, a potem gromadzone w albumach. NA dzień dzisiejszy metody te odrobinę się zmieniły, fotografie rzadziej są wywoływane. Częściej gromadzi się je w postaci cyfrowej. Wyszukując w Internecie frazę taką jak „fotografia ślubna w Szczecinie” (pod tym adresem możesz znaleźć dobrego fotografa na swoje wesele) można otrzymać informacje na temat obecnych ofert, jak również mody w tym zakresie.
ślub

Ślubne dylematy

Dzień ślubu to bezsprzecznie jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, uwzględniając najmniejsze detale. W Polsce można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najdziwniejsze życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej robi sąsiad – wyręcza go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje nadają imprezie weselnej styl lat 60. czy 80.
Ślub, toast

Warto zadbać o każdy drobiazg na swoim ślubie

Fotografia to cudowna rzecz, bo za jej sprawą jesteśmy w stanie zatrzymać radość, niezadowolenie na twarzy, jak oraz też calutki obraz naszego środowiska. Mimo wszystko prawda jest taka,że zdjęcie ma tylko swój czar, pod warunkiem, że jest zrobiona w właściwy sposób, przy właściwym świetle i przy właściwie zaprojektowanym tle. Ale takie najpiękniejsze zdjęcia potrafi zrobić tylko i wyłącznie dobrze wyuczony fotograf.
dron

Jak wygląda obecnie rynek dronów, gdzie urządzenia te są obecnie stosowane.

Bezzałogowe latające urządzenia znane są od kilkudziesięciu lat, niedawno jeszcze z ich możliwości korzystało przede wszystkim wojsko. Jednak bardzo dynamiczny rozwój techniki spowodował, że kilka lat temu sklepy zostały wprost zarzucone niedużymi statkami powietrznymi. Obecnie jakieś tanie drony można już kupić za mniej niż sto złotych. W takiej kwocie otrzyma się niewielką zabawkę, która też jedynie do zabawy będzie służyć. W cenie kilkuset złotych można już kupić drona, który będzie posiadał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, ale dalej będą to zastosowania raczej amatorskie.
1 2