Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Związek

Ślub w Rzymie czy na greckiej plaży?

Na ten wyjątkowy moment czekamy całe nasze życie. Głównie panie organizują go jeszcze w dzieciństwie. Śnią o pięknej balowej sukni, szykownej karocy i ukochanym na białym rumaku. Oczywiście z biegiem lat, te marzenia ulegają zmianie. Ale ciągle posiadamy w głowie pewien schemat, który chcemy w przyszłości zrealizować.
Oświadczyny

Jakim sposobem oświadczyć się swojej kobiecie? Poznaj kilka nietuzinkowych koncepcji.

Narzeczona to nadal jeszcze nie małżonka, ale z pewnością jej do tego miana o wiele bliżej, niż dalej. Zatem jeśli jakiś facet sądzi, że jego obecny związek to coś mimo wszystko więcej, z pewnością musi po prostu poprosić swoją partnerkę o rękę. Oczywiście trzeba mieć niemalże 100% pewności, iż nie odmówi. Bo wiadomo - usłyszenie odmowy jest traumą na całe życie.
prezent dla partnera

Pomysł na podarunek dla bliskiej

Na pewno każdy kto tylko jest w nieco poważniejszym związku ma pełną świadomość tego, jak ogromną radość można sprawić drugiej osobie poprzez sprawienie jej jakiegokolwiek, rzeczywiście ciekawego prezentu. W ciągu całego roku mamy ku temu całe mnóstwo różnych okazji na coś takiego, zatem naprawdę warto raz na jakiś czas nieco się postarać i poszukać rzeczywiście interesującego pomysłu. Świetną wiadomością może być to, że w chwili obecnej możliwości związane z czymś takim są bardzo szerokie, zatem dosłownie zawsze będziemy w stanie znaleźć coś dobrego.
Zakochani, Walentynki

Pierwszorzędny pomysł na wieczór we dwoje

Nie w każdym wieczorze spędzonym we dwoje chodzi o to, ażeby było malowniczo. Nie stale musi on kończyć się stosunkiem płciowym, ponieważ w wiernym związku liczy się coś więcej. Liczy się bowiem to, żeby razem spędzony okres był odpowiednio zagospodarowany.