Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Związek
Oświadczyny

Jakim sposobem oświadczyć się swojej kobiecie? Poznaj kilka nietuzinkowych koncepcji.

Narzeczona to w dalszym ciągu jeszcze nie małżonka, ale na pewno jej do tego miana o wiele bliżej, niż wcześniej. W takim razie jeżeli jakiś facet myśli, że jego aktualny związek to coś jakby nie patrzeć więcej, z pewnością powinien najzwyczajniej poprosić swoją partnerkę o rękę. Oczywiście trzeba mieć niemalże 100% pewność, iż zgodzi się. Bo wiadomo - usłyszenie odmowy jest traumatyczne.

Ślub w Rzymie czy na greckiej plaży?

Na ten jedyny dzień czekamy całe nasze życie. Zwłaszcza kobiety organizują go już w dziecięcych latach. Marzą o cudownej białej sukni, złotej karocy i ukochanym na rączym koniu. Wiadomo, że z biegiem lat, te marzenia zmieniają się. Ale ciągle mamy w myślach gotowy schemat, który pragniemy w przyszłości wykonać.
Zakochani, Walentynki

Pierwszorzędny pomysł na wieczór we dwoje

Nie w wszelkim wieczorze spędzonym we dwoje chodzi o to, aby było marzycielsko. Nie zawsze musi on zamykać się seksem, gdyż w prawdziwym związku liczy się coś więcej. Liczy się albowiem to, aby wspólnie spędzony czas był porządnie zagospodarowany.
prezent dla partnera

Pomysł na podarunek dla bliskiej

Bez wątpienia każdy kto tylko jest w stałym związku zdaje sobie sprawę z tego, jak niesamowitą radość można sprawić bliskiej osobie jakimkolwiek, rzeczywiście ciekawym prezentem. W ciągu całego roku spotkamy ku temu całe mnóstwo różnych okazji, zatem jak najbardziej warto od czasu do czasu włożyć w to nieco wysiłku i poszukać jakiegokolwiek ciekawego pomysłu. Świetną wiadomością może być to, że obecnie możliwości związane z czymś takim są bardzo szerokie, zatem w dosłownie każdym przypadku będziemy w stanie znaleźć coś odpowiedniego.