Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
Związek
Zakochani, Walentynki

Pierwszorzędny pomysł na wieczór we dwoje

Nie w wszelkim wieczorze spędzonym we dwoje chodzi o to, żeby było malowniczo. Nie stale musi on zamykać się seksem, gdyż w autentycznym związku liczy się coś więcej. Liczy się albowiem to, aby razem spędzony czas był dobrze zużytkowany.
Oświadczyny

Jakim sposobem oświadczyć się swojej kobiecie? Poznaj kilka nietuzinkowych koncepcji.

Narzeczona to w dalszym ciągu jeszcze nie małżonka, ale na pewno jej do tego miana o wiele bliżej, niż wcześniej. W takim razie jeżeli jakiś facet myśli, że jego aktualny związek to coś jakby nie patrzeć więcej, z pewnością powinien najzwyczajniej poprosić swoją partnerkę o rękę. Oczywiście trzeba mieć niemalże 100% pewność, iż zgodzi się. Bo wiadomo - usłyszenie odmowy jest traumatyczne.

Ślub w Rzymie czy na greckiej plaży?

Na ten jedyny dzień czekamy całe nasze życie. Zwłaszcza kobiety organizują go już w dziecięcych latach. Marzą o cudownej białej sukni, złotej karocy i ukochanym na rączym koniu. Wiadomo, że z biegiem lat, te marzenia zmieniają się. Ale ciągle mamy w myślach gotowy schemat, który pragniemy w przyszłości wykonać.
prezent dla partnera

Pomysł na podarunek dla bliskiej

Bez wątpienia każdy kto tylko jest w stałym związku zdaje sobie sprawę z tego, jak niesamowitą radość można sprawić bliskiej osobie jakimkolwiek, rzeczywiście ciekawym prezentem. W ciągu całego roku spotkamy ku temu całe mnóstwo różnych okazji, zatem jak najbardziej warto od czasu do czasu włożyć w to nieco wysiłku i poszukać jakiegokolwiek ciekawego pomysłu. Świetną wiadomością może być to, że obecnie możliwości związane z czymś takim są bardzo szerokie, zatem w dosłownie każdym przypadku będziemy w stanie znaleźć coś odpowiedniego.